Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zone Europa nie jest najgorsza. Najgorsza jest Zone Romantica. Fatalna jakość obrazu i dźwięku i te telenowele :/

Zone Europa to nawet całkiem fajny kanał. Lecą w nim starsze filmy, no i dobrze, bo można sobie jakiś film przypomnąć, albo po raz pierwszy go obejrzyć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Laki13 Zone Romantica jest dla wielbicieli seriali latynoamerykańskich. Także jak nie lubi się tego typu seriali to kanał na pewno nie przypadnie do gustu :)

 

 

A swoją drogą ciekawi mnie skąd kablówki biorą sygnał kanałów: Zone Europa, Zone Romantica, Zone Club i Zone Reality :?: . Czyżby od CP :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość w kablówce, to na pozytywną ocenę zasługuje Zone Club i Zone Reality. Pełne 720x576 i bitrate powyżej 3 mbit/s. Gorzej jest troszeczkę z Zone Europa, ale i tak jest lepiej z jakością niż na pozostałych kanałach filmowych nie-premium. Zone Romantica to już niestety masakra. Nie wiem skąd moja kablówka bierze sygnał, jeżeli z tego Siriusa którego wymieniał karol91 to by oznaczało, że na platformie Polsatu jest ta jakość jeszcze gorsza czego już sobie wyobrazić nie potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Nie zdziwie sie jak kanal Zone Romantica i inne pojawią się w N... :P

Romantica w N? Wątpię. Choć z drugiej strony ...

Możecie się spodziewać, że ewentualny, następny kanał Chello Zone w N może mieć wymiar że tak powiem - historyczny.

 

 

A ja stawiam że raczej pojawi sie jakiś z tych dwóch VOOM HD lub RUSH HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwie sie jak kanal Zone Romantica i inne pojawią się w N... :P

Romantica w N? Wątpię. Choć z drugiej strony ...

Możecie się spodziewać, że ewentualny, następny kanał Chello Zone w N może mieć wymiar że tak powiem - historyczny.

Historyczny? Czyli albo The History Channel albo The History Channel HD... ciekawe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Właśnie sobie przypomniałem temat "Kanały ZONE VISION" :curious: a od dłuższego czasu nie ma już Zone Vision, a jest Chello Zone, a nazwa tego tematu nadal jest po staremu :roll:

 

Już poprawione :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe co by było jakby Chello Zone stworzyło własną platformę - przecież kanałów swoich maja sporo: Zone Reality, Europa, Romantica, Club, Horror, Thriller, Fantasy. Do tego są dystrybutorami Extreme Sports, The History Channel i JimJam. Może coś by z tego wyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...