Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie będę miał do niego dostępu ale liczę na to,że w Stopklatce będzie dobre europejskie kino takie jak kiedyś na Le Cinema a później na Zone Europa.
Chyba za dużo oczekujesz od Stopklatki.

 

Zone Europa jest słabszy pod tym względem, że postawił na kino amerykańskie. Ja mimo wszystko wybieram europejskie. Sporadycznie coś ciekawego, europejskiego się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mają kontent :shock:

 

Panowie, w styczniu CBC Action notuje największy wzrost widowni wśród kanałów filmowo-serialowych :D

http://media2.pl/badania/109123-Filmowa ... lplus.html

 

Akurat wcale mnie to nie dziwi 8) Po takim trochę dość nieśmiałym wejściu na nasz rynek zaczynają regularnie karmić nas starymi dobrymi produkcjami, które pokolenie "z przełomu wieku" wciąż lubi oglądać. "Pokolenie przełomu wieku" - zabrzmiało jak jakaś sekta :lol2:

 

PS. Mogliby dorzucić jeszcze jakiś popytny sitcom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CBS Chello Zone przedłuża umowę z Cyfrowym Polsatem

 

W ramach umowy, z początkiem marca Polsat Media będzie odpowiedzialny za sprzedaż czasu reklamowego wszystkich kanałów Chello Zone w Polsce.

 

https://satkurier.pl/news/97092/cbs-chello-zone-przedluza-umowe-z-cyfrowym-polsatem.html

 

 

Mnie zastanawia tylko czym się zajmie ich biuro reklamy Atmedia skoro własne kanały oddali Polsat Media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten art:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... lsat-media

Zwłaszcza ciekawy jest ten fragment tego art.:

"Wojciech Kowalczyk, dyrektor marketingu Atmediów, podkreśla, że decyzja Chello Zone nie zmienia wiele w sytuacji jego spółki. - Zostajemy w naszym biznesie telewizyjno-internetowym, rozwijamy działalność w Czechach i na Węgrzech - mówi Kowalczyk. Broker nadal obsługiwać będzie nadal stacje CBS Chello Zone w tych dwóch krajach."

Wynika z tego chyba że Chello Zone składa broń i zamykają swój interes brokera reklamowego w Polsce i skupiają się na swoim biznesie w Czechach i na Węgrzech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam erotyka jest mniej potrzebna anizeli nadawanie tego wlasnie kanalu w wersji HD cbs europa, mysle ze to ma sens wlasnie tylko tego jednego kanalu. tym samym gdyby on wystartowal to moze zmusilby tcm na polske nadawac takze w hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trafiłem na reklamę, że od pon-pią od godz. 20 na CBS Action będzie emisja McGyvera :-D

Wiadomo kiedy powtórki? Bo godzina 20.00 to dla mnie niezbyt dobra pora :?

 

Ja jakoś 6 miesięcy temu jak wróciłem z imprezy do domu i włączyłem TV a miałem włączone akurat na CBS Europa to leciał jeszcze jakiś erotyk.

A leciał dlatego bo CBS najwidoczniej wciąż korzystał z inwentarza jaki odziedziczył po Zone. Teraz licencja na erotyki pewnie już im się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...