Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kiego grzyba CBS Europa przeszedł na 16/9 skoro filmy do których ma licencję są pod ten format obrazu niedostosowane? yikes.gif:crazy:

 

Co za porażka yikes.gif:roll:

 

Czarne pasy po bokach w co drugim filmie, nawet na tych z lat 90. XX wieku yikes.gif:x

 

CBS Europa właśnie stracił telewidza... a sądząc po marnej oglądalności tego kanału, każdy pojedynczy telewidz ze mną włącznie jest dla CBS na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę przycięty.

 

Nie po to kupiłem nowy telewizor żeby oglądać czarne ordynarne pasiory na bokach.

 

Kwadratowy obraz, eh... teraz to się normalnie czuję jakbym oglądał filmy na jakimś kineskopowym szmelcu. Nie wiem po jakie licho ta cała cyfryzacja skoro cofamy się w rozwoju :/

 

Do decydentów stacji CBS Europa: Chcecie się bawić w takie zmiany? To się najpierw do tej zmiany przygotujcie, a nie odwalacie fuszerkę serwując nam zniekształcony obraz... :roll:

 

Ja jeszcze mam TV w kolorze czarnym, a co mają powiedzieć ci, którzy zakupili model telewizora w barwach srebrzystych? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet teraz film " Na ostrzu" prod. 1992 leci w 16/9.

Dużo od tego w jakim formacie film jest nadawany zależy od tego w jakim formacie kanał dostaje filmy od dystrybutora. A ja osobiście wole 4/3 z pasami niż sztucznie rozciągnięty obraz do 16/9 a la TVS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten CBS Drama to sobie w kulki leci? :read:

 

1-2 sezony "Dr Quinn" i na tym koniec? :evil:

1-3 sezony "Beverly Hills 90210" i na tym koniec? :evil:

 

Waliza w ruch, a nie mi tutaj powtórki dajecie :roll:

 

 

Dobrze, że chociaż "Dynastię" wyemitowali i emitują po raz drugi w całości. Dla mnie to też bzdura, aby przerwać serial w połowie. Jakąś dziwną mają politykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkryłem coś przedziwnego :shock:

 

Niektóre piosenki z poszczególnych odcinków "Beverly Hills 90210" różnią się od tych wyemitowanych niegdyś na antenie TV4 :!::!::!:

 

Mam tu szczególnie na myśli piosenkę z ostatniego odcinka III sezonu.

 

Czemu tak? Ma ktoś na to jakieś racjonalne wytłumaczenie, bo nie daje mi to spokoju... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że podobnie jak w przypadku "That '70s Show" i innych seriali, możliwość użycia określonych utworów na potrzeby wydań dvd/blu-ray oraz powtórnej emsji w telewizji, wymagałaby podpisania nowych umów z właścicelami praw do tych utworów oraz uiszczenia opłaty za nie przez producentów serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...