Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo AMC Networks kupił Chellomedia, współwłaściciela/współudziałowca kanałów CBS, PolsatJim Jam, Food Network oraz właściciela Extreme Sports Channel

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... rekach-amc

 

Ciekawe czy w związku z tym dojdzie do rebrandingu lub uruchomienia nowego kanału w Polsce jak AMC czy IFC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś nowość ---> to dobra wiadomość

Zła jest taka, że seriale są marne i zapewne przez kolejne 12 miesięcy będą powtarzane z p.i.e.r.d.y.l.i.a.r.d. razy. Także szału nie ma.

 

Mogliby odgrzać jakieś kotlety z lat 80.

 

Pisałem do nich kiedyś w sprawie emisji serialu "Niebezpieczne ujęcia", ale bez żadnego odzewu z ich strony :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

mam pytanie do najstarszych górali jeszcze pamiętających czasy Wizji TV. Czy pamiętacie kiedy dokładnie kanały pojwiały się w polskiej wersji językowej? jeszcze jako Wizja Le Cinema (dziś CBS Europa), Avante, Club (dziś CBS Drama), Reality TV (dziś Zone Reality) i Romantica? i chyba jeszcze QuesTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do najstarszych górali jeszcze pamiętających czasy Wizji TV. Czy pamiętacie kiedy dokładnie kanały pojwiały się w polskiej wersji językowej? jeszcze jako Wizja Le Cinema (dziś CBS Europa), Avante, Club (dziś CBS Drama), Reality TV (dziś Zone Reality) i Romantica? i chyba jeszcze QuesTV

 

Wizja Le Cinema, Romantica i Ques TV pojawiły się 18 kwietnia 1998. Avante, Club i Reality TV gdzieś w okolicach 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym bronił CBS, ale patrząc na stację Tunera, to co powiesz?. Od strony jakości i formatu obrazu ich stacje są w moim odczuciu na tym samym poziomie co stacje CBS.

 

Stacje Turnera? TCM pokazuje 99% starych filmów, Boomerang to same bajki, tak samo jak CN, więc porównywanie CBS do kanałów Turnera wg mnie jest nie na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały CBS (Action, Drama, Reality, Europa) to masakra :/

 

jakość obrazu fatalna

 

Zależy co się ogląda. Wiadomo, że filmy typu "Istota" z Adrienem Brodym ogląda się źle. Niby całkiem nowy film jak na standardy CBS Europa, do tego science fiction, a oglądało się go rzeczywiście nie najlepiej, ale...

 

...jeśli oglądasz filmy zrobione w XX wieku to jakość obrazu już nie przeszkadza. Biorąc pod uwagę to, że tych filmów z lat 70., 80., 90. jest najwięcej to jako taką jakość tego kanału da się przeżyć.

 

Z racji tej, że klasycznych filmów na tym kanale jest dość dużo to nie wydaje mi się żeby CBS Europa w najbliższym czasie zmienił technologię obrazu na HD.

 

Ja ostatnio oglądałem na tym kanale film "Operacja Bekon" i przyznam, że jakość obrazu mi nie przeszkadzała. Mam telewizor 37 LCD LED Panasonica z 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeśli oglądasz filmy zrobione w XX wieku to jakość obrazu już nie przeszkadza. Biorąc pod uwagę to, że tych filmów z lat 70., 80., 90. jest najwięcej to jako taką jakość tego kanału da się przeżyć.

Filmy z lat '30 XX wieku masz na blu ray w HD, więc to żadne tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ludzie szok 4 nowe seriale w CBS Action w styczniu:

Nieśmiertelny od dziś o 20:00

Najemnicy od 7 stycznia o 21:00

Wiezienie Oz od 9 stycznia o 22:00

Łowcy koszmarów od 13 stycznia o 19:00

 

Do tego w CBS Drama

Gra na maksa od 5 stycznia o 21:00

Doktor Quinn od 13 stycznia o 18:00

Jakie nowe? Wszystko to starocie, aczkolwiek plus za Oz, bo Wizja1 nie zdążyła wyemitować całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś inwestycje w ramówkę, ale nie dziwię się. Wyniki oglądlaności stacji CBS w zeszłym roku tragiczne. Wpływ na to miał niewątpliwe brak stacji w ofercie NC+, ale przede wszystkim notoryczne braki odcinków, zapętlone emisje jednych i tych samych produkcji, a także jakość nadawania kanałów i pozostawienie formatu 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...