Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trafiłem na reklamę, że od pon-pią od godz. 20 na CBS Action będzie emisja McGyvera :-D

Wiadomo kiedy powtórki? Bo godzina 20.00 to dla mnie niezbyt dobra pora :?

    	
   środa, 05.03.2014 o 20:00 - s. 1, odc. 1
   czwartek, 06.03.2014 o 8:00 - s. 1, odc. 1
   czwartek, 06.03.2014 o 15:00 - s. 1, odc. 1
   czwartek, 06.03.2014 o 20:00 - s. 1, odc. 2
   piątek, 07.03.2014 o 8:00 - s. 1, odc. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Haha :) @TopModel też oglądasz Beverly Hills 90210? Już myślałem, że jestem sam.

 

Powtórki mi zbytnio nie pasują. Wolałbym żeby nadawali je w godzinach 15.00, 00.00. Ten primetime też mi za bardzo nie leży, no ale cóż... czego nie robi się dla najlepszego z seriali Spellinga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Na CBS Europa leci właśnie film o JP II. Film z 1984 roku. Ktoś się orientuje czy ten film leciał kiedykolwiek na TVP 1 lub 2? Bo jakoś sobie nie przypominam.

 

Nigdy wcześniej nie widziałem tego filmu. Ale ten obraz w porównaniu z "Karolem" z Piotrem Adamczykiem wydaje mi się śmieszny i z mnóstwem błędów. Nie dość, że Polska wygląda zdecydowanie lepiej niż była w rzeczywistości komunistycznej. Zadbane i pomalowane świeżą farbą szpitale, ludzie lepiej odżywieni, dziwne mundury MO w kolorze zielonym. Żadnych Warszaw, Syren, Fiatów, Maluchów ... I do tego Albert Finney w żaden sposób nie przypominający naszego Papieża. Prof. X-Men Xaviery jako Towarzysz Gomułka również nie podobny.

I mnóstwo błędów - rozruchy studentów i zamykanie Uniwersytetu Warszawskiego po zdjęciu przedstawienia teatralnego "sprzed 150 lat krytycznie ukazującego wydarzenia rosyjskie" dzieją się w roku 1977 :roll:

 

Zdecydowanie dobrze, że ten film nie jest pokazywany w TVP. Już nawet słabiutki film amerykański nakręcony tuż po śmierci JPII z Jonem Voightem jest zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś był ten film puszczany w TV 4. Natomiast film "Jan Paweł II" z Jonem Voightem wcale nie jest "słabiutki", a według mnie jest nawet lepszy od "Karolów" z Piotrem Adamczykiem. Voight na pewno bardziej przypomina Jana Pawła II niż Adamczyk i jego gra aktorska też mi się bardziej podobała od gry aktorskiej Adamczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...