Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, fanbonda napisał(a):

@Ipo proszę o merytoryczne odniesienia się do watkow dyskusji bez recenzowania użytkownika @fanbonda

I tu właśnie wychodzi ta małostkowość którą zarzucasz TVP. Sam wymyślasz sobie problemy, szukasz dziury w całym a potem gdy zwraca ci się uwagę, że robisz dokładnie to samo co zarzucasz innym to prosisz by nie recenzowano użytkownika. Dlaczego tak nie pisałeś gdy mi zarzucano, że politykę uprawiam w "Wszystko o TVP"? Czyli o innych pisać można, ale już inni pisać nie mogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ipo napisał(a):

I tu właśnie wychodzi ta małostkowość którą zarzucasz TVP. Sam wymyślasz sobie problemy, szukasz dziury w całym a potem gdy zwraca ci się uwagę, że robisz dokładnie to samo co zarzucasz innym to prosisz by nie recenzowano użytkownika. Dlaczego tak nie pisałeś gdy mi zarzucano, że politykę uprawiam w "Wszystko o TVP"? Czyli o innych pisać można, ale już inni pisać nie mogą?

Trudno bym reagował na wpisy, których nie widziałem. 

Jestem za merytoryczna dyskusją, w watku nazwy sylwestra każdy wyraził swoje zdanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zygzaczeq napisał(a):

zabiorą TVP 2 przez Likwidację TVP? Że nie będzie za rok sylwestra z TVP

Dyrektor wszystkich anten Sygut czy ktoś z uzurpatorów na Woronicza zmienił nazwę imprezy i wyrzucił "Marzeń" i musieli przemontowywać spot. Gdy Zenka zabrakło to ludzie by pojechali na Woronicza zrobić taki protest większy niż pod oknem prezesowym na Placu Powstańców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wyluzujcie, nie wiem ile macie lat, ale tak wymyślacie i biadolicie, że głowa mała ;) @Zygzaczeq wiesz, jutro może być koniec świata i żadnego sylwestra nie będzie. Takie gdybanie dla gdybania to szkoda czasu i energii. @Mateusz2006 - straszne, zmienili nazwę, jak tak można?! Tak, już widzę te tłumy, które z powodu nieobecności Zenka zrobiłyby im wielkie strajki pod siedzibą. Serio myślisz, że ludzie się tym zajmują? Większość idzie na imprezy, a ci, którzy będą oglądać w domu to im wszystko jedno, kto będzie grał, byle coś brzdękało w TV. Jak nie TVP to jest Polsat. Fani disco polo mają zresztą okazję do sylwestra z Polo TV. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Dyrektor wszystkich anten Sygut czy ktoś z uzurpatorów na Woronicza zmienił nazwę imprezy i wyrzucił "Marzeń" i musieli przemontowywać spot. Gdy Zenka zabrakło to ludzie by pojechali na Woronicza zrobić taki protest większy niż pod oknem prezesowym na Placu Powstańców.

 

No tak sylwester bez Zenka to nie sylwester😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet Sylwester w Dwójce utrzyma się za rok, to na pewno już nie w Zakopanem i na pewno będzie bez Zenka i bez disco polo. Obecna władza ma swoich wykonawców, którzy ich popierają. Pojawią się artyści spod znaku Męskiego Grania (Podsiadło, Zalewski, Kwiat Jabłoni, Nosowska) i raper Matczak. Impreza może wrócić do Wrocławia lub pojawi się w innym bastionie PO (Gdańsk, Poznań, Warszawa).

Edytowane przez swordfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukas_k napisał(a):

ci, którzy będą oglądać w domu to im wszystko jedno, kto będzie grał, byle coś brzdękało w TV

Jakoś nie chcieli słuchać brzdękania w TVN, więc raczej im nie wszystko jedno. W Polsacie przynajmniej u mnie w domu tez niekoniecznie, ciągle słyszę przełącz na dwójkę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Obecna władza ma swoich wykonawców, którzy ich popierają.

Ta władza miała dziwną taktyke z disco polo. W Polskim Radiu u schyłku Donalda Tuska zaczeli puszczać disco polo w Czwórce, a w stacjach regionalnych PR były takie audycje z tym gatunkiem między innymi w Kielcach i Lublinie. Natomiast w TVP disco polo pojawiało się raz na ruski rok zwykle negatywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o Zenka. Chodzi o te same [beep] co rok. Znów Ci sami prowadzący, zaś Marylka... Chyba jakby puścili zeszłoroczny sylwester to nikt by się nie pokapował.
Te imprezki to tylko maszynka do zarabiania pieniędzy z sms-ów. Muszą z nich wyciągać krocie, ludzie pod wpływem nie panują nad tym co i ile wysyłają. A te loterie to szwindel jak w Polsacie, za który dostali teraz karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem za stary, albo za głupi, ale nie rozumiem jak można iść się bawić na mrozie.  Nie rozumiem, że w tym czasie nie można emitować koncertów gwiazd jak to robi niemiecki 3SAT, albo zamiast wydawać miliony, puścić po prostu teledyski. Najlepsze taneczne hity przez kilka godzin. Co to za różnica jak i tak co roku występuję Zenek, Maryla, Steczkowska, która kompletnie nie ma nic muzycznego (swojego) do zaproponowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas się trzeba pokazać, przecież Kurski miał świra na punkcie "pików" więc ładował w to wszystko tyle pieniędzy ile tylko się dało. W sumie pieniądze się nie liczyły bo przecież dorzucą potem te 2 mld. Już po północy publikował na Twitterze jak to wygrał z Polsatem jakby to było najważniejsze. Ja uważam osobiście, że imprezy plenerowe są spoko, ale nie wiem szukam sponsora a nie ładuję wszystko z publicznych pieniędzy. Myślę, że to będzie ostatni sylwester tak na bogato przynajmniej przez najbliższe 4 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawelgor napisał(a):

Może jestem za stary, albo za głupi, ale nie rozumiem jak można iść się bawić na mrozie.  Nie rozumiem, że w tym czasie nie można emitować koncertów gwiazd jak to robi niemiecki 3SAT, albo zamiast wydawać miliony, puścić po prostu teledyski. Najlepsze taneczne hity przez kilka godzin. Co to za różnica jak i tak co roku występuję Zenek, Maryla, Steczkowska, która kompletnie nie ma nic muzycznego (swojego) do zaproponowania.

Steczkowska akurat wczoraj opublikowała nowy singiel „Witch-er Tarohoro" z którym to chce jechać na Eurowizję i to jego pokaże w Zakopanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że za rok będą trzymać Martę Surnik z daleka od prowadzenia Sylwestra gdyż wprowadziła widzów w błąd mówiwc o preselekcjach do Eurowizji które to nawet nie ruszyły i nie wiadomo czy się one odbędą: https://dziennik-eurowizyjny.pl/2024/01/01/eurowizja-2024-telewizja-polska-wprowadzila-widzow-w-blad-mowili-o-preselekcjach-ktorych-sami-nie-rozpisali-co-dzialo-sie-podczas-koncertow-sylwestrowych-zobacz-wystep-justyny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...