Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman
7 minut temu, k05 napisał(a):

Prowokacja. 😂 I co? Sprowokowali Cię? Do czego? Do kolejnego posta na forum? Bo pewnie nic poza to z tym nie zrobisz. Taka to "prowokacja". 😂

 

Widzami TVP są też osoby, które nie są katolikami, więc co ma "piernik do wiatraka"?

TVP powinna być dla wszystkich. 

 

 

Skąd u ciebie taki cynizm?

Rozumiesz, że dla kogoś może być mniej czy bardziej bulwersująca sytuacja? 

No chyba, że pragniesz, aby nie wyrażano tutaj swojego zdania, negatywnie oceniając TVP? 

Przykład idzie z góry.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jax napisał(a):

TVP jest dla wszystkich.

Moim zdaniem o niektórych tematach nie powinno się rozmawiać w telewizji śniadaniowej.

Rozumiem twoje zdanie ale z drugiej strony jedno przedstawione przez ciebie kłóci się z drugim. Skoro TVP jest dla wszystkich to sytuacja mniejszości też powinno się liczyć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dany temat, a dokładniej sposób jego przedstawienia, nie narusza granicy dobrego smaku, to nie widzę powodu, żeby o tym nie mówić w ramach telewizji śniadaniowej. Tam porusza się kwestie z różnych sfer. Równie dobrze można uznać, że rano nie można rozmawiać o problemach żołądkowych, bo wtedy widzowie spożywają śniadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że to nie była dyskusja, tylko laurka. Dyskusja to by była jakby poruszyli niewygodne tematy dla środowiska LGBT np. to co się w Niemczech, Danii, Ameryce np. coś takiego.

Edytowane przez Kirk
Nie rób offtopów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lakiman napisał(a):

Bo dla katolika sodomia to grzech @dvbtowiec 

Ale to jest Twoja prywatna sprawa. Także jestem katolikiem i zasady które wyznaję są moje i nie narzucam ich innym którzy mają prawo myśleć i kochać inaczej. A Ty byś chciał aby telewizja podporządkowała się Twoim przekonaniom. To nie państwo katolickie. Każdy ma takie same prawa. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lakiman napisał(a):

Bo dla katolika sodomia to grzech @dvbtowiec a nawiązałem jak dobrze pamiętasz do doboru daty programu.

 

I rozumiem, że prowadzący ci nie przeszkadzają? Ludzie, którzy zrobili kpinę z sakramentu małżeństwa i oboje żyją z kochankami, afiszują się z tym na każdym kroku to już nie jest dla Katolika nic złego? Bo oburzenia akurat o tym nie słyszę? 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ratter napisał(a):

Dyskusja to by była jakby poruszyli niewygodne tematy dla środowiska LGBT np. to co się w Ameryce.

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania jeśli telewizja mówi o święcie katolickim w programie śniadaniowym, to powinna w ramach dyskusji zaprosić kogoś kto by poruszał tematy niewygodne dla katolików, np. molestowanie ministrantów na plebaniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lakiman napisał(a):

 

Piszesz  jak zaczadzony artykułami z Wyborczej czy kadzeniem w wiadomościach na TVN 24.

 

Daruj sobie tego typu komentarze. Wczoraj przypominałeś mi o zakazie "wycieczek personalnych", a dzisiaj znowu robisz to samo. Po co? Argumenty Ci się kończą? Żenujące. 

 

Korzystam z możliwości dyskusji na forum. Nie podobają Ci się moje wypowiedzi, bo są inne niż Twoje to trudno. Zawsze możesz wybrać opcje "ignoruj". 

 

24 minuty temu, Ratter napisał(a):

 @k05 Oglądalność za rządów nowej ekipy spadła jeszcze bardziej niż za czasów Kurskiego.

Trudno porównywać kilka lat rządów jednego prezesa do kilku dni nowej władzy... Przecież to miarodajne nie jest. Podstawy statystyki się kłaniają. Nie wspomnę już o braku wyników finansowych. Na podsumowania przyjdzie jeszcze nam poczekać. 

 

29 minut temu, lakiman napisał(a):

 

Rozumiesz, że dla kogoś może być mniej czy bardziej bulwersująca sytuacja? 

 

To pisz skargę do KRRiT, że Cię zbulwersowało, że podczas święta katolików w śniadaniówce wspomniano o związkach partnerskich. Od tego jest ta instytucja. Potem daj nam znać tutaj na forum jaką odpowiedź dostałeś. 😂

No chyba, że wystarczy Ci tylko pisanie o tym na forum i Twój "bulwers" się wyczerpał dzięki temu. Tylko czy to nie jest marnowanie cennej wolnej od handlu niedzieli, którą według Ciebie powinno się spędzać z rodziną? 😂

 

17 minut temu, lakiman napisał(a):

Bo dla katolika sodomia to grzech @dvbtowiec a nawiązałem jak dobrze pamiętasz do doboru daty programu.

 

Nie wszyscy są katolikami. Ci co nie są - wczoraj mieli po prostu wolną sobotę i tyle. TVP jest dla wszystkich, więc może poruszać tematy jakie chce - jeżeli nie przekraczają granicy dobrego smaku. A takowa nie została przekroczona, bo mówi o rzeczach, które są już wprowadzone w większości krajów Europy. Jak Ci się nie podoba - to zmień kanał albo korzystaj z obywatelskiej skargi do KRRiT - jak wyżej. 

Przestań narzucać swoje sposób myślenia innym! 

 

Jako katolik na pewno znane są Ci wypowiedzi Papieża Franciszka, jak na przykład ta:

Cytat

(...) Osoby z homoseksualnymi skłonnościami są dziećmi Boga. Bóg ich kocha. Bóg im towarzyszy... Potępianie takich osób jest grzechem.(...)

Polecam się wczytać. 

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mainstreamowe media cały czas mówią o molestowaniu księży. Szkoda tylko że milczą w sprawie molestowania w wykonaniu LGBT. Obecne TVP moim zdaniem niczym się nie różni od telewizji na trzy litery. I takich materiałów laurkowych będzie coraz więcej.

Edytowane przez Kirk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lakiman napisał(a):

Bo dla katolika sodomia to grzech @dvbtowiec a nawiązałem jak dobrze pamiętasz do doboru daty programu.

 

Hahahaha, jaka sodomia?O czym Ty mówisz. Jest 21 wiek. Jaka sodomia? Ludzie mają prawo żyć jak chcą i kościołowi nic do tego. Mają prawo być obecni w TVP, tak jak kościół. Ciebie krzywdzą Ci ludzie czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@k05  czy ja ciebie pierwszy personalnie kolejny dzień zaczepiam?

No chyba, że mój pogląd osobiście ciebie dotyczy?

Jak uraziłem w jakiś sposób, przepraszam, ale mam swoje podejście do pewnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ratter napisał(a):

Przecież mainstreamowe media cały czas mówią o molestowaniu księży. Szkoda tylko że milczą w sprawie molestowania w wykonaniu LGBT. Obecne TVP niczym się nie różni od telewizji na trzy litery. I takich materiałów laurkowych będzie coraz więcej.

U innych widzisz, u księdza nie. To się nazywa hipokryzja 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

I bardzo dobrze że się niewiele różni. Bo telewizja ma być otwarta na każdego, zwłaszcza publiczna. Przez ostatnie lata misję w tej kwestii wypełniały telewizje komercyjne. 

Nie różnią się pod kątem przekazu. W obu stacjach obecnie leci przekaz pro LGBT i pro Tusk. Niedługo dołączy antykatolicyzm i antyklerykalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ratter napisał(a):

Przecież mainstreamowe media cały czas mówią o molestowaniu księży. Szkoda tylko że milczą w sprawie molestowania w wykonaniu LGBT. Obecne TVP moim zdaniem niczym się nie różni od telewizji na trzy litery. I takich materiałów laurkowych będzie coraz więcej.

Jest zasadnicza różnica. Ilu księży za swoje czyny siedzi w więzieniu, a ilu zmieniło tylko parafię. Często nie pojawiają się też w rejestrze przestępców seksualnych. Jakoś nie słuchać żeby osobom LGBT uchodziło to płazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Zobaczymy o czym będzie najbliższa śniadaniówka na TVP2. Bo zaczynają się rozkręcać. ;-)

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...