Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, prysiu86 napisał(a):

TVP przekształciło Pytanie na Śniadanie  w drugie "Dzień dobry  TVN"?  Poruszanie tego typu tematów w Święto Trzech Króli "wygeneruje w 100%" wzrost oglądalności TVP2.

No to chyba już wiadomo, jaką śniadaniówkę mógłby zrobić Polsat, a mianowicie bardziej konserwatywną, czyli taką, jaka do tej pory była w Dwójce. 

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Piszac o przekręceniu wajchy to widać po całości Tvp. Jeden brak pluralizmu zastąpił drugi. 

Zgadzam się. Ale tego można było się spodziewać. A będzie jeszcze gorzej. Jak się już rozkręcą to wajcha pójdzie jeszcze mocniej w lewą stronę.

Edytowane przez Ratter
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, telewizja publiczna ma być telewizją dla wszystkich. Nie ważne czy ktoś ma poglądy prawicowe, czy lewicowe. Czy jest narodowcem, czy kosmopolitą. Czy jest osobą homoseksualną, transseksualną, czy heteroseksualną. Każdy ma mieć tam dla siebie miejsce. Teksty o "promocji" czegokolwiek są niezwykle [beep] i żenujące. Mam wrażenie, że niektórzy nadal żyją w XIX w. i uważają, że orientacją da się zarazić, że pokazanie osób o odmiennej orientacji nagle sprawy, że ktoś poczuje pociąg do własnej płci... To tak nie działa, warto wyjść ze swojej bańki, aby to zrozumieć. I wielkie brawa dla nowej TVP za to, że w końcu to zrozumiała w przeciwieństwie do poprzedniej ekipy.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o orientacji seksualnej nie ma nic wspólnego z dyskusją za czy przeciw, aby wypowiadali się zwolennicy czy przexiwnicy, bo to nie plebiscyt i nie zabawa. To element człowieczeństwa który mamy obowiązek w ramach bycia tolerancyjnym a konserwatysta w ramach miłości bliźniego zaakceptować. 

Ludzie są różni i mają do tego prawo. Sprzeciw w tej sprawie nie istnieje, bo nikt nie ma prawa stygmatyzować z tego powodu kogokolwiek. 

Jedynym zadniem telewizji jest informać o tym że tacy ludzie są wśrod nas, edukować co do zasad tolerancji i tylko tyle. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
22 godziny temu, Kirk napisał(a):

 Uważam, że jeśli redakcja "PnŚ" chciała taki temat podjąć, to miała do tego prawo.

A ja uważam, że to była swego rodzaju prowokacja że strony TVP, aby w ważne święto dla katolików prowadzić rozmowy w telewizji śniadaniowej na takie tematy.

 

Oby to był tylko incydentalny przypadek, bo im zacznie spadać oglądalność,  już mieliśmy czasy nachalnej propagandy.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można takich tematów poruszać bo jest święto kościelne?No  gdzie my żyjemy. To państwo kościelne czy świeckie? Można emitować mszę i można pokazać, że osoby homoseksualne żyją obok nas. Przeszkadza Ci to, że ktoś żyje jak chcę? Robią Ci jakąś krzywdę?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman wybacz ale ja mam wniosek odwrotny. Mówienie o tym w tym dniu jest wręcz symboliczne, bo gdybyś zgłębił sens tego święta to reprezentuje ono właśnie postaci różne kulturowo, w tamtych czasach zapewne także religijnie, aby oddać pokłon żydowskiemu dziecku. I to jest nauka dla katolika właśnie o tolerancji w tej tradycji.

Naprawdę czasami warto głębiej sięgnąć do sedna wiary którą się wyznaję, nie żyć w swojej bańce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
2 godziny temu, Pawelgor napisał(a):

 Przeszkadza Ci to, że ktoś żyje jak chcę? Robią Ci jakąś krzywdę?

Czy ja się do tego odnoszę? Napisałem, że data programu była kontrowersyjna.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym temat jak słusznie zauważył poprzednik dla każdego katolika powinien być neutralny. Bo sama rozmowa na ten temat jest wyłącznie rozmową, a jeśli to powoduje u katolika taką reakcję że nie wolno mówić bo ja mam inne przekonania, to chyba jednak trzeba by przemyśleć swoją postawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Tak jakby telewizja w Izraelu w sobotę wyemitowała program o zaletech zdrowotnych  jedzenia wieprzowiny. Może nieszczególny przykład,  ale coś w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lakiman napisał(a):

Tak jakby telewizja w Izraelu w sobotę wyemitowała program o zaletech zdrowotnych  jedzenia wieprzowiny. Może nieszczególny przykład,  ale coś w tym rodzaju.

Świetny właśnie przykład. Dokładnie tak było, gdyż rozmowa była na temat jaką jest recepta na długotrwały i szczęśliwy związek a prowadzący to był Kurzajewski i Cichopek 🤣

Nie wiem jak was, ale mnie to oburzyło, że na taki temat w święto Trzech Króli mówiły osoby, które nie potrafiły dochować wierności, a przecież przysięgały przed Panem Bogiem. Ewidentna prowokacja. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

A ja uważam, że to była swego rodzaju prowokacja że strony TVP,

aby w ważne święto dla katolików prowadzić rozmowy w telewizji śniadaniowej takie tematy.

 

Oby to był tylko incydentalny przypadek, bo im zacznie spadać oglądalność,  już mieliśmy czasy nachalnej propagandy.

 

Oglądalność już im spada. A w ich obecnej sytuacji finansowej nie lekceważyłbym w stu procentach wyników oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście tak zaściankowi, wszędzie widzicie ataki, wszędzie spiski. Gdy dziewczyna z dziewczyną trzyma się za rękę to coś strasznego i dzieje się wam krzywda, ale jak księża urządzali orgie w Dąbrowie Górniczej to TVP siedziała cicho, prawda? Jak księża gwałcili dzieci, to cichutko, ale dorosła kobieta pocałuje dorosłą kobietę i pokaże flagę tęczy w TVP to nagle krzyczycie na cały świat. Pracuję z homoseksualistą wg was mam mu ręki nie podawać, bo żyje z innym facetem? Czy on mi narzuca jak ja mam żyć? Nie! Jak można mieć tak ciasny umysł?!

 

Problem, bo wydarzenie kościelne, no hit😅

Edytowane przez Pawelgor
  • Popieram 5
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

A ja uważam, że to była swego rodzaju prowokacja że strony TVP,

aby w ważne święto dla katolików prowadzić rozmowy w telewizji śniadaniowej takie tematy.

 

Oby to był tylko incydentalny przypadek, bo im zacznie spadać oglądalność,  już mieliśmy czasy nachalnej propagandy.

 

Prowokacja. 😂 I co? Sprowokowali Cię? Do czego? Do kolejnego posta na forum? Bo pewnie nic poza to z tym nie zrobisz. Taka to "prowokacja". 😂

 

Widzami TVP są też osoby, które nie są katolikami, więc co ma "piernik do wiatraka"?

TVP powinna być dla wszystkich. 

 

Oglądalność to spadała już za czasów Pana Kurskiego po wprowadzaniu pomysłów rodem z lat 90. Ten "wspaniały" Pan prezes zapomniał, że czasy i sposób konsumpcji telewizji się zmienił. Skutki mamy w wynikach finansowych TVP. Nawet "kroplówka" rządowa nie uchroniła przed katastrofą finansową. 😂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...