Skocz do zawartości

Szlagier TV


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kanał to będzie jak Junior Channel i Pogoda24.TV przez dwa dni będzie o tym głośno, że coś takiego jest a potem cisza bo mało kto to widział i trzy pozycje na krzyż. Bardziej ten kanał rozgłos ma teraz jak nie powstał niż jak powstanie tak tworzy MWE kanały :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym Szlagierem. Dziś 18 - oficjalny dzień startu CTV 9 (ktoś sugerował, że wystartują razem :wink: ), a kanału jak nie było, tak nie ma. Nawet testów na satelicie. Ja wiem, że Poczta Polska za dobrze nie funkcjonuje, ale ile może "iść" list z papierową koncesją? To już chyba tydzień od pojawienia się informacji o podpisaniu koncesji dla Szlegier TV. Polecony nawet tyle nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień od ogłoszenia to był w czwartek, Ponad miesiąc od oczekiwań/życzeń nadawcy - (mowa była o połowie lutego)

Jak startował Silver TV to też pamiętam, że było oczekiwanie na podpisane dokumenty, ale to przesyłanie nie trwało chyba aż tyle.

Może zabrakło atramentu i nie udało się podpisać ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, w przypadku CTV9 decyzja o przyznaniu koncesji zapadła pod koniec grudnia 2023, ale podpisana została dopiero z końcem stycznia 2024. "Młyny urzędnicze" mielą w Polsce baaardzo wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dariusz 1976 napisał(a):

7 marca na stronie internetowej wirtualne media jest napisane że koncesja już jest

Podjęcie decyzji o przyznaniu koncesji nie jest równoznaczne z jej natychmiastowym podpisaniem i wysłaniem do nadawcy.

 

Cytat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o udzieleniu koncesji kanałom Szlagier TV, TVC Super (Grupa MWE) oraz Kabaret TV (Wirtualna Polska Media). – Wystartujemy w dniu otrzymania podpisanej koncesji, dziękuję za świetną wiadomość - mówi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tymczasem ciekawi mnie oferta muzyczna stacji. Ten pomysł z muzyką kaszubską jest ciekawy i jeżeli nie ograniczy siętylki do twórczości Weroniki Korthals to może on wypalić. Z tego co pamiętam CSB TV gdy nadawała chyba w ogóle nie zajmowała się muzyką z swojego regionu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...