Skocz do zawartości

Szlagier TV


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I już z logotypem. Niezłe jaja - działa, nie działa; działa, nie działa; działa, nie działa.

 

Teraz działa bo są reklamy. :lol2:

 

@PowerTV - a dźwięk na tej poprawie zyska?

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości pewnie tak. Póki co obecna emisja wygląda jak jeden, wielki test. Nawet pasm muzycznych póki co nie ma. Taki testowy misz masz. Sam czekam na EPG, ale to kwestia pewnie 2-3 tygodni, może miesiąca.

 

Mam rację @PowerTV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Poland:

6 godzin temu, Poland napisał(a):

MWE Networks wskoczyło idealnie z kanałem Szlagier TV w nisze na którą to już od 2020 roku zakusy miało Folx Music Television (czy jak to woli Folx TV) o czym można było poczytać w tych miejscach: https://satkurier.pl/news/213939/folx-music-polska-od-1-kwietnia.html i https://forum.satkurier.pl/topic/33143-folx-tv-polska/#comments

I zgadzam się z tą wizją @Poland'a:

6 godzin temu, Poland napisał(a):

TVS (...) połączy (...) siły z MWE Networks przy kanale Szlagier TV. 

Mogliby podjąć szeroką współpracę. Na pewno byłoby to z korzyścią dla jednych i drugich.

Edytowane przez A&G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz 1976 napisał(a):

Jakość bardzo dobra.

Dobry żart, na kineskopie 20 cali może by tak było. Przecież ten obraz jest tak paskudny że tego oglądać nie sposób.Jeżeli nadawcy zależy na oglądalności przy zaledwie 1 Mbit to tylko życzyć powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV jak to się stało, że teledysk Leszka Filca - "Na łopak" jest emitowany "w negatywie"? Przecież prawa strona jest lewą i na odwrót. Wystarczy zobaczyć oryginał na YT. Jak wyście to zrobili ?!? Po co?!? Czy nikt tego nie widzi ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

8 kwietnia, kiedy na satelicie włączone zostały dwa nowe kanały FTA z grupy MWE Networks - TVC Super i Szlagier TV, doszło do redukcji przepływności obrazu i dźwięku wszystkich innych kanałów MWE Networks dostępnych z częstotliwości 11,278 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK. Jak zmienił się ich bitrate?

 

 

https://satkurier.pl/news/236242/kanaly-mwe-networks-mniejszy-bitrate-na-satelicie.html

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Jaś Fasola napisał(a):

Powinno wyjść prawo zakazujące nadawania jak i wydawania koncesji do nadawania w takiej jakości. 

No może mogły by poprzerzucać część kanałów na inne częstotliwości? Nie wiadomo jakie warunki są między nimi a Canal+. @PowerTV

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby trochę podwyższyli bitrate w tym SD (bo wiadomo że HD nie ma co oczekiwać) do takiego poziomu jak przed ostatnimi zmianami miał Power TV to już byłbym w miarę zadowolony. Tak to da niby się oglądać, gdy już się człowiek przyzwyczai (po dłuższym oglądaniu bez zmiany kanału na inny).

Edytowane przez Lechus66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w pokoju już mam na kanale 11 kanał Szlagier TV dodany. Zobaczycie że to będzie coś innego niż w innych stacjach muzycznych można usłyszeć. A i teledyski są zupełnie inaczej nagrywane zobaczycie na nich piękno gór, Śląska i innych regionów. Polo TV to już się włączać nawet nie chcę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, michalzgierz1989 napisał(a):

U siebie w pokoju już mam na kanale 11 kanał Szlagier TV dodany. Zobaczycie że to będzie coś innego niż w innych stacjach muzycznych można usłyszeć. 

U mnie na 52 (z 63 które mam na liście, wszystko FTA tzn Polska naziemna (bez belsat i TVP world oraz kanałów opartych wyłącznie na Hbbtv,a także kodowanej zawartości mux4 i bez lokalnych muxów (bo nie jestem w zasięgu żadnego z nich)), Polskie FTA z hotbird (po za TV okazje i dublami z naziemną) oraz kilka zagranicznych z hotbird i astra 19,2). Co do muzyki tu się zgodzę, bo mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać po weekendach w TVS. Co do Polo TV jednak się nie zgodzę, bo lubię posłuchać też disco polo (choć częściej podchodzi mi Power tv niż Polo tv) jak i innej muzyki. No ale wiadomo, z preferencjami jest jak z d**ą, każdy ma swoje (swoją).

Edytowane przez Lechus66
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...