Skocz do zawartości

Folx TV Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kirk napisał:

Akurat tego typu kanał mógłby się sprawdzić, bo jednak jakoś te wszystkie "Szlagierowe listy" istnieją w kilku kanałach, więc taki osobny też miałby pewną widownię.

Jako okienko na kanale disco polo to się możne sprawdzać albo jako okienko godzinne w TVS. Ale nie jako osobny kanał całodobowy.

 

3 godziny temu, norbitor2 napisał:

W grupie komercyjnej może super nie będzie, ale z moich obserwacji ludzie 50+ mogą przyjąć taki kanał bardzo dobrze. Gdzie nie pójdę odwiedzić kogoś starszego to tam TVS i szlagiery grają.

Chyba na Śląsku. Polska to nie są Niemcy, gdzie takie szlagiery folkowe się sprzedają. Tutaj wybiera się Sławomira lub Zenka Martyniuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ze szlagierów można się wybić i przejść do muzyki disco polo i dance - przykładowo wymienię tu Jesikę, która po przejściu do muzyki dance stała się "księżniczką" tego gatunku.

Inny przykład to Mariusz Kalaga, który to jako Max Mario występował w Disco Relaxie.

Poza tym, Sławomir ma program o szlagierach w TVS'ie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Poland napisał:

Tylko, że ze szlagierów można się wybić i przejść do muzyki disco polo i dance - przykładowo wymienię tu Jesikę, która po przejściu do muzyki dance stała się "księżniczką" tego gatunku.

Inny przykład to Mariusz Kalaga, który to jako Max Mario występował w Disco Relaxie.

Poza tym, Sławomir ma program o szlagierach w TVS'ie. 

Aaaa, to oni tam jeszcze mają grać disco polo? ? To może lepiej niech nie startują... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów disco-polowych mamy już wystarczającą ilość. Jeśli "polski" Folx TV miałby grać też i tę muzykę to może faktycznie lepiej będzie, jak ta stacja w ogóle daruje sobie start w naszym kraju... :roll:

No, ale zobaczymy. Czas pokaże. Czy ta stacja w Polsce rzeczywiście wystartuje, a jeśli tak to jaką muzykę będzie nam serwować. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barti napisał:

Kanałów disco-polowych mamy już wystarczającą ilość. Jeśli "polski" Folx TV miałby grać też i tę muzykę to może faktycznie lepiej będzie, jak ta stacja w ogóle daruje sobie start w naszym kraju... :roll:

No, ale zobaczymy. Czas pokaże. Czy ta stacja w Polsce rzeczywiście wystartuje, a jeśli tak to jaką muzykę będzie nam serwować. ;)

Raczej obstawiałbym tylko szlagiery + ewentualnie folk, a we wcześniejszym poście miałem na myśli to, że tego typu muzyce niedaleko do disco polo.

 

9 godzin temu, Bloo411 napisał:

@Poland, oszczędź Pan wstydu. Jaka ona tam księżniczka. Ja nawet nie wiem kto to taki.

@Bloo411 Jesika to ta piosenkarka z tego profilu: https://www.youtube.com/user/jesiczka15

Zaczynała od szlagierów a potem poszła w stronę muzyki dance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 18:40, Bloo411 napisał:

U nas to się nie przyjmie, gdyż rządzi disco polo, kawałki typu oldies oraz hity na czasie. Koniec, kropka.

No tu jeszcze bym dodał "nowe pokolenie hiphopu i trap", który jest teraz bardzo popularny. Myślę, że dziś taki HIP HOP TV  (lepiej zorganizowany) miał więcej widzów, niż przed kilkoma laty.

Klientela na szlagiery jest bardzo ograniczona, więc jedyne powodzenie to kanał bardzo lokalny.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2020 o 20:18, Poland napisał:

R

 

@Bloo411 Jesika to ta piosenkarka z tego profilu: https://www.youtube.com/user/jesiczka15

Zaczynała od szlagierów a potem poszła w stronę muzyki dance.

Koszmar, tego nie da się słychać. Toć to niczym od disco polo się nie różni.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 23:37, Bloo411 napisał:

Chyba na Śląsku. Polska to nie są Niemcy, gdzie takie szlagiery folkowe się sprzedają. Tutaj wybiera się Sławomira lub Zenka Martyniuka.

Wielkopolska środkowa też. Zdarzyło też mi się widzieć u rodziny w Lubuskim. Tak więc nie tylko Śląsk :) Nadmienię, że nikt korzeni śląskich nie ma.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Matko, jak Ty kaleczysz ten angielski :D 

Co do samego kanału to nie wróżę mu sukcesu, chociaż mogę się mylić.

Ja osobiście uważam, że tego typu muzyka nadaje się wyłącznie na wesela i biesiady, a do słuchania w domu absolutnie nie. Wiem natomiast, że są ludzie, którzy po prostu lubią takich rzeczy słuchać i dla nich być może będzie to stacja atrakcyjna. No i jak zawsze dużo zależeć będzie od zasięgu.

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...