Skocz do zawartości

Folx TV Polska


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Tomo21 napisał:

Ja osobiście uważam, że tego typu muzyka nadaje się wyłącznie na wesela i biesiady, a do słuchania w domu absolutnie nie.

Mam podobne zdanie, ale jednak w polskiej telewizji są szlagiery, i ponoć radzą sobie całkiem dobrze. Dlatego moim zdaniem jeżeli w Folx TV Polska oprócz niemieckich szlagierów będą też polskie, to kanał może zostać dobrze przyjęty przez widzów, aczkolwiek o dobry zasięg będzie ciężko.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
1 godzinę temu, wizjaplus napisał:

Prędzej konkurencja dla TVS z tymi programami muzycznymi

No chyba że tutaj będzie sztamka właściciela TVS'u z Folxem. Obie stacje o sobie wiedzą i może coś z tego wyjść jak na przykład import śląskich szlagierów do Folxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe czy za 3 tygodnie zgodnie zapowiedziami ruszy Folx Music Polska. Z tego co pamiętam stacja raczej nie będzie mieć problemu ze śląskimi szlagierami. Co innego z folkiem góralskim który to jest za bardzo rozproszony. 

Swoją drogą ciekawe też czy Polska dostanie też swoje odpowiedniki One i Zwei Music Television jak Słowenia i Niemcy. 

 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie może ktoś z Was mi pomoże. Przegapiłem belkę na Folx (niemieckim), a teraz nie mogę znaleźć tej piosenki w internecie (za mało danych). W tytule miała w drugim członie wyraz alarm. Nie "złapałem" zespołu, ani całego tytułu. W teledysku nagranego na jakiejś biesiadzie tylko wyłapałem zielony traktor w stylu "biełaruski".

 

Tak więc mój opis zespołu i tytułu na ten moment wygląda tak: Xxxxx - Xxxxxalarm.

 

Czy ktoś zna ten zespół i tę piosenkę, i może "zastąpić" mi "x" ?

 

Wiem, że prędzej, czy później ponownie go wyemitują, ale czekać i jeszcze trafić - trochę mi zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest to. Tak, jak napisałem: W teledysku nagranego na jakiejś biesiadzie, taka w stylu robionych przez RTL, czy SAT1 w dawnych czasach. W klimacie podobny do tego:

 

A poza tym w tytule nie ma "alarm". Tam też nie było dziewczyn, tylko 4 facetów, i (tu się zgadza) jeden grał na akordeonie.

 

Mimo wszystko dziękuję za pomoc :hello: i (jak możesz) szukaj dalej, będę wdzięczny.

 

A - na stronie Folx TV już szukałem kilka dni temu, ale nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kanałów z paczki Folxa, a dokładniej chodzi mi o Zwei. Ciekaw jestem, czy to tylko przejściowy okres z tymi belkami pośrodku ekranu w połowie utworów, czy to nowe image. Jednakże dość dziwnie to wygląda. Na początku "stara" belka na dole, w połowie utworu nowa na środku ekranu i na końcu ponownie "stara" w dolnej części. Mam nadzieję, że to wynika tylko z tego, że na puszczane z dysku klipy nakładają po prostu nową grafikę i po jakimś czasie ten przesyt belek znormalizuje się. Bo wiecie - co za dużo, to nie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 13:42, A&G napisał:

Wystarczą zespoły Bajery oraz Baciary i już mają akcent góralski.

Tak wystarczy nawiązać współpracę z rozgłośniami z śląska,łódzkiego i południowej Polski Folx TV Polska wypromują.

Znam rozgłośnie co jedną TV goście promowali co w niej program prowadzili.

Ciekawe jestem czy będzie jakaś współpraca MWE Network z Folx?

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie byłoby złe ale wymagałoby to pełnego przeproszenia się @PowerTV z muzyką śląską. Wtedy dogadaliby się z producentem „Listy Śląskich Szlagierów" i "Koncertu Życzeń" przez co ten program szedłby w Antenie i TVC a dodatkowo także w Folxie. Z tego co wiem producent LSŚ ma chyba też bogatą bibilotekę szlagierów więc ją podobnie jak TVS (i chyba też TVT) mógłby przekazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2022 o 16:11, Poland napisał:

No jeszcze Golec uOrkiestra czy takie zespoły jak Mila czy TerazMy. Najwięcej problemów Folx miał z Rokiczanką. 

To ja jeszcze dorzucę: Halinę Młynkową i Brathanki, Enej, Zakopower, Kapela Wileńska, Daj to Głośniej (choć to bardziej disco polo, ale ma w sobie także elementy folkloru), Cleo (jej Słowiański vibe też się chyba zalicza)???, Mazowsze, Ślązk, Goran Bregovic oraz popularna ostatnio Taraka ;)

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...