Skocz do zawartości

Szlagier TV


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały prezentujące w muzyce „treści tradycyjne i biesiadne” cieszą się powodzeniem m.in. w krajach bałkańskich i nadają tam od wielu lat.

Daję duże szanse na powodzenie tego projektu.

Jest sporo osób, które PŁACĄ za platformy satelitarne aby mieć na jednej liście programów np. TVP1, Polsat i... TVS bo są tam śląskie szkagiery (i nie tylko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielK napisał(a):

Jest sporo osób, które PŁACĄ za platformy satelitarne aby mieć na jednej liście programów np. TVP1, Polsat i... TVS bo są tam śląskie szkagiery (i nie tylko).

Jedną listę z kanałów FTA przecież mogą zrobić z telewizji naziemnej i satelitarnej we własnym tunerze :) Nie da się ukryć że przepłacają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też się zastanawiam czy ze startem Szlagier Tv koncern MWE Networsk zdąży się wyrobić do kwietnia 2024 roku, jestem ciekaw jaka będzie ramówka ile procent polskich szlagierów będzie emitowanych w tej tv i czy wie ktoś może kiedy odbędzie się Festiwal Muzyki Szlagierowej, może wtedy właśnie wystartują w dniu Festiwalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2024 o 05:59, TomeQ38 napisał(a):

Ja też się zastanawiam czy ze startem Szlagier Tv koncern MWE Networsk zdąży się wyrobić do kwietnia 2024 roku, jestem ciekaw jaka będzie ramówka ile procent polskich szlagierów będzie emitowanych w tej tv i czy wie ktoś może kiedy odbędzie się Festiwal Muzyki Szlagierowej, może wtedy właśnie wystartują w dniu Festiwalu?

8marca najblisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jeszcze potrwa, za nim będą wszystkie pozwolenia bo ta biurokracja nie wiele się różni od tej sceny w Asterixie. :) Jak ja robiłem sprawę spadkową, to też normalnie by to trwało z miesiąc jak nie więcej, a że poszedłem z osobą która znała górę, to szybko się ogarnęli.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlagier TV może ruszyć już niebawem. Otrzymali koncesję.

 

Cytat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o udzieleniu koncesji kanałom Szlagier TV, TVC Super (Grupa MWE) oraz Kabaret TV (Wirtualna Polska Media). – Wystartujemy w dniu otrzymania podpisanej koncesji, dziękuję za świetną wiadomość - mówi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE. 

Źródło: WM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że kanał może trafić do "lokalsów". Takie grupy mają naprawdę mocne przywiązanie do swojego regionu i kultury. Jeśli nie będzie to robione na zasadzie jednego lokalnego programu i wałkowania w kółko 10 utworów muzycznych to szanse według mnie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aleksandra Maria (Natalia), większej głupoty nie słyszałem. Szlagier TV, to stacja, którą planuje MWE Net., a żadnej, powtarzam żadnej stacji od tego nadawcy nie ma w ofercie Polsat Box, nawet niekodowanej stacji Antena HD. Także co to ma do rzeczy? Szlagier TV nawet jak ruszy, to będzie stacją niekodowaną (FTA), natomiast Disco Polo Music, które nadaje w SD, a nie HD, jest kanałem płatnym kodowanym. Nawet jeżeli Polsat zrezygnuje z Disco Polo Music, to Szlagier TV nie trafi na listę kanałów w Polsat Box.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest zainteresowany kanałami od MWE, wyjątek stanowi tu Golf Channel, ale to tylko dlatego że MWE przejął  w momencie kiedy jeszcze obowiązuje umowa zawarta z poprzednim właścicielem. To czy po zakończeniu przedłuży umowę na reemisje staje pod dużym znakiem zapytania. Dla abonentów PB pozostaje dodane samemu niekodowanych kanałów MWE do listy na swoim dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał(a):

Może czekają ze startem do wyjaśnienia co się stanie z Disco Polo Music HD, żeby Szlagier TV ewentualnie mógł zająć puste miejsce po DPM jeżeli Polsat nie przedłuży koncesji kanałowi 

Co ma piernik do wiatraka? :-) to są dwaj różni nadawcy a spółce MWE Net. nie po drodze z Polsatem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się to kiedyś zmieni. Tak jak abonenci PB wcześniej CP mieli zobaczyć kanały tematyczne c+ w ofercie jak świnia niebo. 🤣

Całe szczęście jest wyszukiwanie ręczne. Wiem że nie wielki % abonentów umie to robić. Ale konkurencja o tym może jedynie pomarzyć o tej funkcji we własnych dekoderach.? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlagier TV wystartuje w kablówkach, na satelicie jako FTA (w ten sposób zamierzam odbierać), a także w naziemnej na multipleksach lokalnych należących do MWE. I właśnie podejrzewam, że czekają na start CTV9 (docelowo ma być Vidoc TV), aby ci co będą szukać na mux-8 i jednocześnie odbierają ich multipleksy mogli to zrobić za jednym zamachem. Niestety to tylko moje podejrzenia bo odpowiedzi nie posiadam.  Pytałem się też ich o "tvc super" kiedy startują i czy na satelicie będzie jako FTA, ale nie dostałem odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...