Skocz do zawartości

Szlagier TV


BiL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Lechus66 napisał(a):

 Co do Polo TV jednak się nie zgodzę, bo lubię posłuchać też disco polo (choć częściej podchodzi mi Power tv niż Polo tv) jak i innej muzyki. No ale wiadomo, z preferencjami jest jak z d**ą, każdy ma swoje (swoją).

Ja stare Disco Polo też lubię sam zamówiłem kilka kaset magnetofonowych ostatnio. Ale to nowe już nie wszystko do mnie trafia. Do tej pory jak jeździliśmy na zlot Akwarystów do Ustronia to się słuchało 100.2 FM to zawsze coś nowego w ucho wpadło. W tym roku zostanie tylko 96.2 :) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaś Fasola napisał(a):

Powinno wyjść prawo zakazujące nadawania jak i wydawania koncesji do nadawania w takiej jakości. Jakość jaką prezentuje MWE swoimi kanałami to wstyd dla całej telewizji cyfrowej, pod koniec lat 90-tych analog lepiej wyglądał.

Zaśmierdziało komunizmem, że aż nie dało się oddychać. 

Godzinę temu, Jaś Fasola napisał(a):

Żeby podwyższyli to muszą zapłacić za dodatkową pojemność, a to jest wszystko tanim kosztem więc mamy co mamy.

Tak jest, jak się chce jakości to trzeba extra zapłacić by było dobrze. +1 ✅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalzgierz1989 napisał(a):

Ja stare Disco Polo też lubię sam zamówiłem kilka kaset magnetofonowych ostatnio. Ale to nowe już nie wszystko do mnie trafia. Do tej pory jak jeździliśmy na zlot Akwarystów do Ustronia to się słuchało 100.2 FM to zawsze coś nowego w ucho wpadło. W tym roku zostanie tylko 96.2 :) 

Polecam kupić sobie odbiornik internetowy i włączyć Radio Best. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2024 o 18:20, A&G napisał(a):

Tak jak napisał @Poland:

I zgadzam się z tą wizją @Poland'a:

Mogliby podjąć szeroką współpracę. Na pewno byłoby to z korzyścią dla jednych i drugich.

Ten ruch z współpracą na linii MWE - TVS byłby nie głupi zwłaszcza że ten kanał któremu to szlagiery zawdzięczają sukces ma sporą bazę teledysków i programów. Podobnie Szlagierowo.pl odpowiadające za „Listę Śląskich Szlagierów", Wydawnictwo Muzyczne Eska (odpowiadające za kanał Szlagiery.tv na Youtube i program „Śląska Karuzela" Sławomira) oraz Wydawnictwo Best Records odlpowiadający za kanał Szlagierowa Tuba na Youtube oraz Radio Best. 

W kwestii muzyki kaszubskiej chyba najbardziej działa nadawca Radia Kaszëbë czyli firma Media Kaszëbë odpowiedzialna kiedyś też za satelitarny kanał CSB TV. 

Mile słyszana byłaby też współpraca z Folxem i wydawnictwami muzyki góralskiej na czele z „Tercetem" i „NawrotkąTV" które to prężnie działają chociażby w sieci choć ten drugi dostarczyciel muzyki ostatnie materiały wstawiał 5 miesięcy temu. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PowerTV napisał(a):

Wkrótce kolejne nowości w ramówce.

Co do ramówki to polecam się dogadać z podmiotami o których to wcześniej wspomniałem. Chętnie ponownie zobaczyłbym u was „Listę Śląskich Szlagierów" która to też mogłaby trafić do Anteny HD oraz koncerty z biblioteki i teledyski Folxa, TVSu oraz wydawnictw o których to pisałem w poprzednim poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz 1976 napisał(a):

Do Power tv jak narazie jest ok u mnie dobrze odbiera ten kanał i TVC Super też. Wyszukałem go w Polsat box na dekoderze 4k . Jakość obrazu i dźwięku dobra . Mam pytanie czy będzie dostępne epg tych kanałów bo dekoder sam o to prosi .

Kup sobie tv ponad 50 cali zobaczymy czy będzie jakość obrazu dobra. 

 

2 godziny temu, PowerTV napisał(a):

Jak tam jakość?

Pytasz jak byś nie wiedział. Zupa z pikseli, ogólnie dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak poważnie, czy żarty sobie robisz? Tutaj nawet telewizor za 10 tyś. nie pomoże. Jest takie przysłowie: "Z [beep] bicza nie ukręcisz".

Ale jak ktoś twierdzi, że jakość obrazu jest dobra, to ja się nie dziwię przeświadczeniu nadawcy, że widz łyknie każdy badziew.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jest różnica w ostrości obrazu do obrazu HD ale piksele u mnie nie występują nie kłamie da się oglądać. Jest zamglony obraz ale to kanał za darmo . Dlaczego nie dali na transponder Polsat Box? Mają dużo miejsca po przenoszeniu kanałów należących do tvn . Jakość była by super .

Edytowane przez Kiler
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PowerTV napisał(a):

Jak tam jakość? Nie ma już szarpania na teledyskach?

Dźwięk też systematycznie poprawiamy.

 

Wkrótce kolejne nowości w ramówce.

Power przy takim bitrate o jakość się nie pyta. Ja mam większy niż Twój a i tak w porównaniu z wersją z kablówki to lipa :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.  Dzisiaj to strasznie tnie teledyski . Z obrazem z takim bitrate to nie będzie lepiej.  Nie ma możliwości przenieść te kanały na inny transporter napewno jest miejsce na transporterach canal + . Korzystają z biura reklamy tvn media . Dlatego pewnie je Tak upchali . Gdzie jest epg na tych kanałach pewnie na epg brakło miejsca. Musieli by je bardziej ścisnąć. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jaki minimalny bitrate ma mieć kanał w SD,HD czy 4K powinno być ujęte w koncesji na nadawanie i surowo karane.A taki MWE z odbiorców zrobił sobie króliczki doświadczalne.

2 minuty temu, Dariusz 1976 napisał(a):

 albo dokupić pojemności. Dzisiaj nie da się oglądać szarpie strasznie .

Dokupić może nadawca, jeżeli mu na tym zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...