Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


O czym ty mówisz….ogarnięty abonent (czytaj ja) do końca września ma viaplay za 11,33 miesięcznie do tego czasu c+ przedstawi ofertę na pełną ligę czyli na viaplay dla abonentów c+

Ogarnięty abonent to ma Viaplay za 10 PLN/m na 2 lata. Mogłeś tak mieć, ale wybrałeś inaczej

No właśnie. Zapewne brałeś przed inflacją
Ja dwa tygodnie temu przedłużałem dwa abonamenty w UPC i w każdym dostałem Viaplay za 10 PLN

Jeśli chodzi o wszystkie mecze PL w C+, to raczej to będą kanały Viaplay dodatkowo płatne, być może sprzedawane razem z serwisem Viaplay



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że Eleven z Canal+ zrobią lepszy interes na zakupie praw do La Ligi niż Viaplay na zakupie Bundesligi? Nie dość że Real od wielu lat miał w Polsce wielu fanów, teraz jeszcze wygrali Ligę Mistrzów a teraz jeszcze Lewandowski w Barcelonie. Teraz na 100% mecz Barcy będzie w jednej kolejce w Eleven a w kolejnej kolejce w Canal+. Może teraz oglądalność  El Classico będzie liczona nie w setkach tysięcy a w milionach? 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Przecież Bundesliga zawsze była u nas popularna, czy był Lewy czy nie.

 

Nie wiem jaki realny wpływ miał Lewy na sprzedaż, ale przed Lewym grało mnóstwo Polaków w Bundeslidze. Ci popularniejsi to Piszczek, Błaszczykowski, a lata prędzej to byli Krzynówek, Smolarek, Wichniarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sined napisał:

Nie wiem jaki realny wpływ miał Lewy na sprzedaż, ale przed Lewym grało mnóstwo Polaków w Bundeslidze. Ci popularniejsi to Piszczek, Błaszczykowski, a lata prędzej to byli Krzynówek, Smolarek, Wichniarek.

 

Bundesliga długo mocno przyciągała uwagę polskich widzów. Swego czasu bardzo popularne w Polsce były takie kluby, jak Schalke 04 (dzięki duetowi obrońców Wałdoch i Hajto) czy VFL Wolfsburg (dzięki trio Krzysztof Nowak, Waldemar Kryger czy Andrzej Juskowiak). Ci pierwsi o "mały włos" zostali mistrzami Niemiec, a w przypadku tych drugich dużo mówiło się o Juskowiaku (przez trzy sezony z rzędu miał dwucyfrową liczbę goli).

 

A nieco starsi zapewne pamiętają czasy, gdy w Bundeslidze furorę robili tacy piłkarze, jak: Andrzej Rudy, Marek Leśniak, Piotr Nowak czy Jan Furtok.

 

Po odejściu "Lewego" z Bayernu, można odnieść wrażenie, że obecnie w Bundeslidze trudno o głośne polskie nazwiska. Ci co zawsze Bundesligę oglądali, to zapewne dalej będą to robili. Ale "kibice sukcesu" itp. już niekoniecznie będą płacili za subskrypcję w Viaplay.

 

Dzisiaj łatwiej znaleźć "jakościowych" Polaków w Premier League niż Bundeslidze (nie do pomyślenia jeszcze kilka lat temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych wielu fanach Bundesligi. To ilu widzów oglądało mecze Lewego w Viaplay?

Bo na razie panuje przekonanie, że ludzie rzucili się na Viaplay. Ale głównie na tym forum... :D

Jestem przekonany, że oglądalność meczyków w płatnej telewizji internetowej jest znacznie niższa niż w TV, gdy Eleven Sports jest dostępny w najmniejszych kablówkach, nawet w cenie pakietu :)

 

Mam kilku znajomych, co śledzili Budnesligę w ES, bo mieli w pakiecie płatnej telewizji. Ale po przejściu do Viaplay nawet nie pomyśleli, by wykupić tam abonament.

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kablówkach podobno już jest viaplay dodawany „za darmo” dla wszystkich z wykupionym kanałami c+ tyle że w kablu koszt c+ to 40zł lub więcej.
Zdajesz sobie sprawę, że Viaplay już dostało kasę od operatorów? Komu i za ile zaoferują serwis swoim abonentom, to już ich sprawa.
W jakich to kablówkach dają serwis za darmo?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, muza_tv napisał:

Mam kilku znajomych, co śledzili Budnesligę w ES, bo mieli w pakiecie płatnej telewizji. Ale po przejściu do Viaplay nawet nie pomyśleli, by wykupić tam abonament.

 

Krzysiu, to Ty? :) Żartuję, bo teoretycznie mógłbym być tym znajomym. Z tą może różnicą, że ja do dziś niczego nie wykluczam. Jak na razie całą tę historię z Viaplay biorę na przeczekanie.

 

Pod koniec ostatniego sezonu Bundesligi w ES oglądałem niemal każdy mecz Lewandowskiego i nie wyobrażałem sobie nie mieć dostępu w kolejnych sezonach. I jakoś tak się złożyło, że gdy skończyły się okresy próbne w Viaplay, to już płatnej subskrypcji nie wykupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 14:11, Sined napisał:

 

Nie wiem jaki realny wpływ miał Lewy na sprzedaż, ale przed Lewym grało mnóstwo Polaków w Bundeslidze. Ci popularniejsi to Piszczek, Błaszczykowski, a lata prędzej to byli Krzynówek, Smolarek, Wichniarek.

Grało, gra nadal i będzie grać, ale tylko Lewy miał tam (i nie tylko)status gwiazdy(i to całkowicie zasłużenie a nie jak te "gwiazdy" które brylują na "Plotku")

Lewy odszedł i chyba miną długie lata zanim jakiś inny polak tam rozbłyśnie takim blaskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2022 o 16:07, _Artek_ napisał:

W kablówkach podobno już jest viaplay dodawany „za darmo” dla wszystkich z wykupionym kanałami c+ tyle że w kablu koszt c+ to 40zł lub więcej.

Skąd Ty masz taką informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma chociaż jednego potwierdzenia to powinien dostać bana za pisanie głupot 

W dniu 16.07.2022 o 16:07, _Artek_ napisał:

W kablówkach podobno już jest viaplay dodawany „za darmo” dla wszystkich z wykupionym kanałami c+ 

Info zmyślone?

Edytowane przez Kirk
Na forum nie używamy wulgaryzmów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon potwierdzasz promocję, o której wspomina @_Artek_?

 

"Viaplay dostępny jest również w ofercie operatora kablowego Vectra zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Aktualnie dostęp do platformy nie wchodzi w skład żadnego z pakietów, a jest usługą dodatkową, której cena wynosi 34 zł /mies. + 34 zł / mies."

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...