Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, PawelTSW napisał:

@czerstwy pakiet start podrożał o 10 zł i dodali nsport i c+family.

Dla kogoś kto chce podstawowe kanały, to nsport i c+ family na pewno nie jest wart tej ceny. 

 

Start za 19,99 to była bardzo dobra oferta. 

Gdzie niby podrożał? Za 30 złotych jest Relax+ a nie żaden Start, to zupełnie inny pakiet.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Comfort nie było innych wartościowych kanałów sportowych poza nSport więc na jedno wychodzi. Jest nie jest elementem pakietu to w nim wylądował prawie na jedno wychodzi skoro można oglądać w tej cenie. Biorąc pod uwagę ofertę na kartę to oferta jest coraz bardziej bogata a to chyba dobrze bo jeden lubi to inny tamto. I każdy sobie sam oceni czy warto wydać tyle i tyle za to czy tamto. Ja jestem zdania że C+Family w takiej formie nie powinno być w paczce C+. A skoro ładują go w paczce i pakiecie to czego nie zrobią tego samego z paczką Eleven? 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby takiego wartościowego jest w Eurosportach bo ja poza LM w ręczną nic tam nie oglądam. Ja wiem że nie brakuje takich co zachwycają się ilością a nie jakością. I ja mam zupełnie inny pakiet ale rozumiem tych co chcą jak najtaniej ofertę sportową a nie 200 innych kanałów. Podobna sytuacja w konkurencji gdzie płacz bo najtańszym pakiecie nic nie ma ale są wszystkie własne sportowe poza premium. Wcześniej by mieć te kanały to 60zeta teraz 20 zeta😃 Tu wieczny płacz i bicie piany gdzie dalej jest i Start i Comfort tylko trzeba wiedzieć jak je dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, czerstwy napisał:

A to ciekawe bo z tego co wiem skoki są tez na TVP. No chyba że na Eurosportach jest może lepsza jakość😅

A widzisz, mi bardziej komentarz eurosportowy odpowiada i dlatego tam oglądam. Chodzi ogólnie o to, że nie można arbitralnie określać, iż Eurosport nie jest wartościowy, bo to jest kwestia względna.

Przy okazji: weź może rób te spacje po zdaniach, ok? ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie deliberować dołożono jeden kanał na stałe+jeden w promocji i podniesiono cenę pakietu nadając mu nową nazwę. Dla jednego będzie to wartościowy dodatek dla kogoś innego nie. W zasadzie wyboru brak bo stary pakiet osunięto (prepaida nie liczę). Nie wiem czy to krok w dobra stronę. Moim zdaniem nie. Czas pokaże czy przybywa abo ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chyba już nie nasze zmartwienie, czy przybywa nowych abonentów?

;-)

Widzę, że niektórzy się troszkę bulwersują.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość młodych ludzi rezygnuje z telewizji linearnej i przechodzi do platform streamingowych sam trzymam sat tylko z dwóch powodów lubię oglądać sport i potrzebuje multiroomu gdyby nie to to teraz każdy bardziej ogarnięty człowiek może sobie wykupić co chce i na ile chce "bez umowy bez anteny" a nie oszukujmy się jak ktoś idzie do c+ to tylko ze względu na paczkę c+ jak ktoś chce najtańszy pakiet to idzie do Cyfrowego Polsatu.  dlatego uważam że podwyżka najniższego pakietu w C+ niewiele zmienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

 dlatego uważam że podwyżka najniższego pakietu w C+ niewiele zmienia. 

10 zł, aż takiej różnicy nie robi, kto będzie zainteresowany pakietem podpisze umowę. Z resztą pewnie utrzymanie aplikacji C+ OTT kosztuje-jest więcej,  więc drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć na poczynania decydentów w PC+ to podniesienie ceny o 10,- za jeden kanał to... co najmniej dyskusyjne posunięcie.

Pakiet Relax+ według informacji na stronie operatora oferuje 86 kanałów (powinno być 85 bo ATM Rozrywka zakończył nadawanie). W ofercie uwzględnione są kanały FTA (13 obcojęzycznych i 17 polskojęzycznych) co według mnie jest nadużyciem. Po odjęciu tych kanałów oferta kurczy się do 55 kanałów, z których 25 dostęnych jest w DVB-T.

W zestawieniu porównawczym pakiet Relax+ od Start+ odróżnia tylko kanał nSport+ i wyższa cena.

Moim zdaniem dla kogoś, kto chce oglądać sport ciekawszą alternatywę stanowi połączenie "Pakietu S" z Cyfrowego Polsatu z "TNK SmartHD". Płacąc za oba pakiety 35,- zł/mies. zyskuje się dostęp do 7 kanałów sportowych:

  • Polsat Games
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra
  • Polsat Sport Fight
  • Polsat Sport News
  • TVP Sport HD
  • nSport HD

 

W sumie takie zestawienie pozwala za 5,- zł/mies. więcej na dostęp do 68 kanałów kodowanych:

 

Ale kino+ HD Nowa TV Polsat Play HD TTV HD TVP Rozrywka
AXN HD nSport+ Polsat Rodzina HD TV PULS HD TVP SERIALE
CI Polsat HD Planete+ HD Polsat Seriale HD TV4 HD TVP Sport HD
Disco Polo Music Polo TV Polsat Sport TV6 HD TVP1 HD
Discovery HD Polsat 2 HD Polsat Sport Extra TVN 24 HD TVP2 HD
Disney Channel HD Polsat Cafe HD Polsat Sport Fight TVN HD TVP3
DOMO+ HD Polsat Comedy Cen. Extra Polsat Sport News TVN Style HD WP
EskaTV Polsat Doku HD Polsat Viasat Explore HD TVN Turbo HD Zoom TV
Fokus TV Polsat Film HD Polsat Viasat History HD TVN24 BiS HD  
HGTV HD Polsat Games Polsat Viasat Nature HD TVN7 HD  
KINO POLSKA HD Polsat HD Puls 2 TVP 3  
Kuchnia+ HD Polsat JimJam Stopklatka TVP ABC  
Metro Polsat Music HD Super Polsat TVP Historia  
MiniMini+ HD Polsat News 1 Superstacja TVP Kultura  
MTV Music 24 Polsat News 2 teleTOON+ HD TVP Kultura HD  
       
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawel napisał:

W zasadzie wyboru brak bo stary pakiet osunięto (prepaida nie liczę).

 

Odsunięto do marketów rtv. Znajdziesz pudełeczko praktycznie w każdym. Na pudełku bykiem PAKIET 19,90zł. Może wreszcie uda im się trochę sprzedać...

 

29 minut temu, meckbar napisał:

Pakiet Relax+ według informacji na stronie operatora oferuje 86 kanałów (powinno być 85 bo ATM Rozrywka zakończył nadawanie)

 

No i to jest ciekawy zbieg okoliczności... Wielkanoc się zbliża... Czyżby oczekiwali na zmartwychwstanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 godzin temu, Pawel napisał:

Jak by nie deliberować dołożono jeden kanał na stałe+jeden w promocji i podniesiono cenę pakietu nadając mu nową nazwę. Dla jednego będzie to wartościowy dodatek dla kogoś innego nie. W zasadzie wyboru brak bo stary pakiet osunięto (prepaida nie liczę). Nie wiem czy to krok w dobra stronę. Moim zdaniem nie. Czas pokaże czy przybywa abo ;)

Stary pakiet jest nadal dostępny w ofercie na Abonament w umowie na 12m, różnica, że w cenie 24.99:

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/12m-formularz-skrocony/start-na-12-miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkujecie się jakbyście mieli tu na coś wpływ, wygląda to jak walka komarów w klatce :D

Z tnk nadal wychodzi taniej niż dla nowego niż przez stronę :D mistrze matematyki liczy się sumę kontraktu za 24 miesiące

a są tez pakiety tnk z 12 miesicy z start+ za 189 zł

https://saba.wroclaw.pl/usluga-nc-telewizja-na-karte-z-2850-start-12m-pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...