Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MEQSATYH napisał:

Dlatego zanim to włączyłem zapytałem tutaj póki co się wstrzymałem , wygląda podejrzanie dobrze cena ta sama+ kilka kanałów więcej. Na czacie też potwierdzono że zmiana w cenie hm kuszące ale pytanie co mogłoby być nie tak...

To sprawdź zawartość pakietów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MEQSATYH napisał:

Dlatego zanim to włączyłem zapytałem tutaj póki co się wstrzymałem , wygląda podejrzanie dobrze cena ta sama+ kilka kanałów więcej. Na czacie też potwierdzono że zmiana w cenie hm kuszące ale pytanie co mogłoby być nie tak...


skoro już o mnie wspomniano to się wypowiem warto w takiej sytuacji przeczytać regulamin i zawartość pakietu sugerowałbym również kontakt telefoniczny z infolinią mi po takim przejściu wyłączyli c+4k i eleven włączając history i cinemaxsy więc nie był to deal mojego życia. 

Można też hardcorowo ,tak jak ja, kliknąć i zaraz po kliknięciu zweryfikować czy coś co oglądasz nie zgasło bo powrót do poprzedniego pakietu trwa do 7 dni roboczych nie sugeruj się chatem z konsultantem bo tam też mnie wprowadzili w błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od opcji dodatkowych. 

Artek miał je w pakiecie superpremium4k a nie jako opcje dodatkowe, dlatego przechodząc na inny pakiet stracił je (bo nie było ich w nowym pakiecie). 

Opcje dodatkowe jeśli nie są częścią pakietu zostają dalej z nami, w związku z tym zmiana na optimum nie przynosi strat, a zyskuje się kilka kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wykazach jest różnica między Comfort+ a Optimum+:

 

VH-1
TNT HD
Fox Comedy HD
Fightklub HD
Eurosport 2 HD
Eleven Sports 4 HD
Comedy Central HD
Cartoon Network HD
Biznes 24 HD
Baby TV
Animal Planet HD

 

Dodatkowo po przejściu na Optimum+ pojawiły mi się opcje dodatkowe: 

- dopełnienie do Extra+ za 10 zł do końca umowy

- dopełnienie do Extra+ za 20 zł włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto posiada pakiet Comfort+ za kwotę niższą niż standardowe 39,99zł mógłby sprawdzić czy dla niego w ICA przejście na Optimum+ również nie będzie się wiązało z dodatkową opłatą?

 

Chodzi mi po głowie pewien manewr. Sam posiadam obecnie pakiet Start+ za 19,99zł i w ICA mam opcje przejścia do pakietu Comfort+ za 34,99zł lub do pakietu Optimum+ za 44,99zł (Jeszcze jest dopełnienie do Optimum+ za 25zł) i tu się właśnie zastanawiam czy przechodząc na Comfort+ za 34,99zł dało by się od razu zmienić pakiet na Optimum+ nie dopłacając nic więcej. 
 

Gdyby ktoś kto posiada Comfort+ w niestandardowej cenie mógł sprawdzić jakie ma opcje w ICA to byłbym wdzięczny.

 

 

Edytowane przez Tomek960
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maniek357 napisał:

W wykazach jest różnica między Comfort+ a Optimum+:

 


VH-1
TNT HD
Fox Comedy HD
Fightklub HD
Eurosport 2 HD
Eleven Sports 4 HD
Comedy Central HD
Cartoon Network HD
Biznes 24 HD
Baby TV
Animal Planet HD

 

Dodatkowo po przejściu na Optimum+ pojawiły mi się opcje dodatkowe: 

- dopełnienie do Extra+ za 10 zł do końca umowy

- dopełnienie do Extra+ za 20 zł włącz/wyłącz.

Biznes 24,Comedy Central i FightKlub od dawna świecą w Comforcie.Przynajmniej u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że Polsat też wywalił najchętniej wybierany pakiet Familijny i zastąpił go albo tańszym, uboższym pakietem M albo droższym pakietem L. Canal+ wywalił najchętniej kupowany Comfort+ i zastąpił go nieco bogatszym i droższym Optimum+, nie zmieniając jednocześnie psychologicznej ceny najtańszego pakietu Start+ czyli 19,99. Można więc powiedzieć że obie platformy wybrały metodę podwyższenia ARPU dopychając je kolanem. Zabieramy tą opcję i co teraz wybierzesz abonencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że nie zrobią pakietu idealnego albo masz Pan za mało i co miesiąc kusi Pana żeby dokupić albo płacisz Pan dużo masz Pan co Pan chcesz ale to czego Pan nie chcesz też Pan masz :D taki life ja bym chętnie wyłączył z superpremium+ wszystkie bajki i filmboxsy bo włączyłem je tylko raz jak dostałem na mikołaja swojego nowego ultraboxsa i sprawdzałem listę kanałów no ale jak śpiewał Norbi "jeden ma za dużo, drugi ma za mało nie wszystkim od natury to samo się dostało" :D nic tylko podpisywać nowe umowy w czarny piątek a potem negocjować co się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...