Jump to content

Tomek960

Users
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Tomek960

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. To i tak wychodzi taniej o 5zł niż przejście ze Start+ na Optimum+. Dzięki za sprawdzenie. Muszę pomyśleć czy zaryzykować.
 2. Czy ktoś kto posiada pakiet Comfort+ za kwotę niższą niż standardowe 39,99zł mógłby sprawdzić czy dla niego w ICA przejście na Optimum+ również nie będzie się wiązało z dodatkową opłatą? Chodzi mi po głowie pewien manewr. Sam posiadam obecnie pakiet Start+ za 19,99zł i w ICA mam opcje przejścia do pakietu Comfort+ za 34,99zł lub do pakietu Optimum+ za 44,99zł (Jeszcze jest dopełnienie do Optimum+ za 25zł) i tu się właśnie zastanawiam czy przechodząc na Comfort+ za 34,99zł dało by się od razu zmienić pakiet na Optimum+ nie dopłacając nic więcej. Gdyby ktoś kto posiada Comf
 3. Odpowiedź jaką otrzymałem to: obecnie nie ma takiej możliwości, trzeba moduł wymienić na dekoder. Do niedawna ponoć dało się dobrać C+4K ale do wybranych modułów.
 4. Szczerze mówiąc to nie, ale przy okazji mogę zapytać.
 5. Wydaje mi się że nie. Jutro jak ktoś zadzwoni to się dowiem.
 6. W piątek podpisywałem nową umowę z modułem w APS i usłyszałem to samo. Do żadnego pakietu z Canal+ nie da się wziąć modułu, nawet jak nie jest się zainteresowanym Canal+ 4K. Pracownik zaproponował podpisać umowę na goły Start+ a Canal+ dobrać później. Teraz czekam na telefon z infolinii ponieważ w Strefie Canal+ mogę włączyć 10xC+ jedynie w cenie 30zł a jutro podobno będzie dla mnie ta opcja za 25zł tyle że telefonicznie.
×
×
 • Create New...