Skocz do zawartości

Oferta platformy CANAL+


DamPrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Dla posiadaczy dekoderów 4K a nie posiadających opcji C+ jest też możliwość włączenia mundialu w 4K za 99 zł.

Są tacy? Nie wyobrażam sobie brać NC+ bez Canal+. Ja tego nie widzę. ;) Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@joshuaa, specjalnie dla ciebie wrzucam. ;)

2018-06-03_220013.jpg

Bardzo dziękuję :) Nie było to dla mnie do końca jasne :)

 

Chodzi o to, że kupiłem ten moduł do TV od nc+ za 199zl pre paid i mam przez miesiąc C+Extra. Jednak z tego co się dowiedziałem niestety, już po zakupie, że C+ będę mógł oglądać tylko podpisując umowę. Myślałem, że chociaż, będę miał dostęp do TVP4K po wykupieniu jakiegoś z tych podstawowych pakietów. Jednak ogólnie chyba z tym modułem nie zostanę, bo nie jestem do końca usatysfakcjonowany jego działaniem. Jeśli mam podpisać umowę to chyba już wolę Ultraboxa, bo ma więcej opcji nagrywania itd. Pytanie jaki jest najtańszy teraz pakiet żeby mieć C+? Czy jest takie coś jak Canal+Start? Głównie chodzi mi o kanały 4k i żeby było jak najtaniej, reszta kanałów mnie nie interesuje. Domyślam się że za dekoder muszę dać 15zł miesięcznie dodatkowo. Ale jakiś jest cena takiego pakietu najtańszego do 4k i czy są umowy na 12 i 24? Jeszcze pytanko czy ten moduł można komuś sprzedać nawet za pół ceny? Bo będzie mi niepotrzebny jak podpiszę umowę z dekoderem. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję :) Nie było to dla mnie do końca jasne :)

 

Chodzi o to, że kupiłem ten moduł do TV od nc+ za 199zl pre paid i mam przez miesiąc C+Extra. Jednak z tego co się dowiedziałem niestety, już po zakupie, że C+ będę mógł oglądać tylko podpisując umowę. Myślałem, że chociaż, będę miał dostęp do TVP4K po wykupieniu jakiegoś z tych podstawowych pakietów. Jednak ogólnie chyba z tym modułem nie zostanę, bo nie jestem do końca usatysfakcjonowany jego działaniem. Jeśli mam podpisać umowę to chyba już wolę Ultraboxa, bo ma więcej opcji nagrywania itd. Pytanie jaki jest najtańszy teraz pakiet żeby mieć C+? Czy jest takie coś jak Canal+Start? Głównie chodzi mi o kanały 4k i żeby było jak najtaniej, reszta kanałów mnie nie interesuje. Domyślam się że za dekoder muszę dać 15zł miesięcznie dodatkowo. Ale jakiś jest cena takiego pakietu najtańszego do 4k i czy są umowy na 12 i 24? Jeszcze pytanko czy ten moduł można komuś sprzedać nawet za pół ceny? Bo będzie mi niepotrzebny jak podpiszę umowę z dekoderem. Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Czesc,

rowniez przymierzam sie do zakupu modulu (tylko na czas Mistrzostw). Co dokladnie jest nie tak z dzialaniem modulu ?

Edytowane przez koraspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@shark Niestety coś w tej uczcie sportowej,nie widać kanałów PSP :sad:

Masz rację, wyjściem awaryjnym jest w trakcie przedłużania umowy, wynegocjowanie PSP za 0 zł do końca 06.2019 roku.

Do tego w/w pakietu z automatu i tak do końca obecnego roku PSP jest za free. Reszta pozostaje w rękach klienta oraz konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie na własność modułu CI+ (Cayman) za 199zł otrzymasz pełny miesiąc za darmo Extra+/C+.

Po miesiącu tym możesz zdecydować przejście na abonament za 49,99zł/12 m-cy (pakiet Extra+).

Dobrze negocjując nowe warunki w formie dzierżawy dekodera powalczyć możesz o 49,99zł + 5zł dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...