Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.07.2022 o 00:06, ircios napisał:

C+4k działa w 4k....chyba. nie mam jak zmierzyć.  Opieram się jakości obrazu z innymi C+ w HD.

Sprawdziłem u siebie na WebOS (LG CX) i C+4K działa w 4K. Na FireTv Stick 4K nadal max w 1080p@10Mb/s. Wolałbym żeby 4K działało na sticku, bo nie mogę włączyć bfi jak odpalam apke z WebOS. Napisałem do supportu, ciekawe co odpiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś więcej na temat dodania kanałów do usługi od TVP, Polsatu w ramach: „must carry, must offer" ?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tv lg z webos 3.9.0 z 2017r. Niestety nie ma na niego aplikacji canal+. Posiadam mi box 4k (ten bez s) Aplikacja działa na nim całkiem dobrze z jednym wyjątkiem. Na canal+ 4k jest tylko sama fonia, brak wizji i taka czerwona kolista strzałka. Sporadycznie przy próbie odpalenia kanału tv pokaże ikonkę hdr hlg, ale bez wizji i wtedy ta strzałka jest biała. Co może być przyczyną takiej sytuacji? Mi box ma za słabe bebechy?

Filmiki 4k hdr z YouTuba działają bez problemu.

Edytowane przez pepe40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja C+ Online na webOS 5, to jakaś totalna kpina! Nie dość, że nie działa live TV, to jeszcze zaczęły się problemy z odtwarzaniem filmów, seriali.

Oglądając cokolwiek, po kilku, kilkunastu minutach w TV włącza się wygaszacz ekranu, tak jakby TV nie rozpoznawał, że aplikacja coś odtwarza i w celu ochrony wyświetlacza (oled) włącza wygaszacz. Najgorsze jest to, że trzeba całkiem wyjść z odtwarzanego materiału i włączyć go ponownie, żeby dało się oglądać.

Takiego dziadostwa, to jeszcze nie widziałem a sporo tych VOD mam, miałem...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pepe40 napisał:

Mam tv lg z webos 3.9.0 z 2017r. Niestety nie ma na niego aplikacji canal+. Posiadam mi box 4k (ten bez s) Aplikacja działa na nim całkiem dobrze z jednym wyjątkiem. Na canal+ 4k jest tylko sama fonia, brak wizji i taka czerwona kolista strzałka. Sporadycznie przy próbie odpalenia kanału tv pokaże ikonkę hdr hlg, ale bez wizji i wtedy ta strzałka jest biała. Co może być przyczyną takiej sytuacji? Mi box ma za słabe bebechy?

Filmiki 4k hdr z YouTuba działają bez problemu.

Używa ktoś może mi boxa do aplikacji canal+? Działa na nim canal+ 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, matt12345 napisał:

Cały czas jako abonen z C+ 4k nie mam C+ 4k w C+ online. Czy ktoś z abonamentem może potwierdzić, że ma albo że też nie ma? 2 razy juz dzwoniłem na infolinię, niby powinienem mieć, odświeżali listę a kanału i treści 4k dalej brak. Jest jedynie Eleven 4k.

Mam tak samo.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, matt12345 napisał:

Cały czas jako abonen z C+ 4k nie mam C+ 4k w C+ online. Czy ktoś z abonamentem może potwierdzić, że ma albo że też nie ma? 2 razy juz dzwoniłem na infolinię, niby powinienem mieć, odświeżali listę a kanału i treści 4k dalej brak. Jest jedynie Eleven 4k.

Mam na LG i działa bardzo dobrze. 

W telefonie też mam, ale jest tylko dźwięk. Nigdzie nie dzwoń, bo to i tak nic Ci nie da. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matt12345 napisał:

Cały czas jako abonen z C+ 4k nie mam C+ 4k w C+ online. Czy ktoś z abonamentem może potwierdzić, że ma albo że też nie ma? 2 razy juz dzwoniłem na infolinię, niby powinienem mieć, odświeżali listę a kanału i treści 4k dalej brak. Jest jedynie Eleven 4k.

Ja posiadam abonamet i mam dostęp do Canal+ 4K i Eleven 4K…

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, matt12345 napisał:

Cały czas jako abonen z C+ 4k nie mam C+ 4k w C+ online. Czy ktoś z abonamentem może potwierdzić, że ma albo że też nie ma? 2 razy juz dzwoniłem na infolinię, niby powinienem mieć, odświeżali listę a kanału i treści 4k dalej brak. Jest jedynie Eleven 4k.

Ja też mam abonament i canal+ 4k jest dostępny w aplikacji.

23 godziny temu, Pawel napisał:

Działa ale maksymalny profil jaki się ładuje to 1080p.

Masz mi boxa s czy 4k bez s? Ja mam ten drugi i u mnie ładuje się tylko sam dźwięk. Na tv sony xh9505 działa idealnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie miałem Eleven 4K w moim Samsungu z 2018 roku, dziś się pojawił. Obraz bardzo dobry, wyścig F1 oglądało się super, szkoda tylko że w dalszym ciągu na Tizenie kanały łapią zawiechę raz na kilkanaście, czasami kilkadziesiąt minut(na wyścigu 3 razy), trzeba przewinąć 10 sekund do tyłu i wszystko działa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...