Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiadomo, że będzie to C+Sport i C+Premium
Jakby tylko zależało na kasie, to by nie kupowali wcale. Jest pewne, że zyskają abonentów dzięki PL.
Dla mnie ma to sens jedynie jakby Viaplay uruchomił kanały linearne, które byłyby dodatkowo płatne.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mingo napisał:

Jęczycie o coś, co jest dużo wygodniejsze niż nagrywanie na dysk, o którym trzeba pamiętać, zaprogramować. 

Odkąd użytkuję C+ Online to (jeśli nie mogę obejrzeć na żywo) nie nagrałem żadnego wyścigu, po prostu włączam kilka godzin później to co chcę. A wcześniej musiałem pamiętać, że w niedzielę jest wyścig, wejść, ustawić nagrywanie. Nie jest to może coś bardzo ciężkiego, ale narzekanie na to, że w streamach nie ma nagrywania to jakieś kuriozum. 

I ile po wyścigu mogę zobaczyć z odtworzenia? Bo nagrywając mając taki kaprys moge oglądać np za kilka lat😂 Edit Mam takie pytanie gdzie działa C+4K bo może bym sobie wynegocjował przy przedłużeniu umowy i oglądał tylko przez internet. Tylko pytanie czy działa na android tv bo to by głównie mnie interesowało.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, czerstwy napisał:

I ile po wyścigu mogę zobaczyć z odtworzenia? Bo nagrywając mając taki kaprys moge oglądać np za kilka lat😂 Edit Mam takie pytanie gdzie działa C+4K bo może bym sobie wynegocjował przy przedłużeniu umowy i oglądał tylko przez internet. Tylko pytanie czy działa na android tv bo to by głównie mnie interesowało.

Na dodatek nie ma internetu, nie ma powtórek :D Takie to niezrozumiałe kuriozum.

Android TV to zbyt ogólnie powiedziane. Na jednym Androidzie działa a na innym nie :D U mnie na miboxie ładuje się tylko profil HD. Natomiast na oledzie LG działa na tym samym koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Natomiast z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł satkurier.pl wynika, iż wielce prawdopodobne jest, że CANAL+ będzie transmitował w przyszłości wszystkie 10 meczów Premier League w każdej kolejce, ale tylko dla abonentów telewizji satelitarnej. 

Czyli jak mam dostęp do c+online od wujka, który jest abonentem sat C+ to będę miał te 10 meczów w c+online czy tylko będę miał 2 mecze a on 10? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ewentualnej sublicencji, to pamiętajmy o tym, że ViaPlay to spora firma działająca na wielu rynkach i jeśli dobrze pamiętam, to Premier League kupili jakby w paczce na pół Europy, więc w sumie jest jakaś szansa na zagrania, które byłyby bezsensowne, gdyby kupiono prawa tylko na Polskę, a że jest, jak jest, to mogą uznać, że aaa, walić to, Polacy i tak nie wykupują abonamentu, to sprzedajmy do C+ i będzie z tego jakiś zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wybrałem abonament Entry+ Sport i dnia dzisiejszego postanowiłem założyć do tego konto Canal+ online. Po wejściu na Canal+ online  przez przeglądarkę wszedłem na kanały Live i ku mojemu zaskoczeniu mogłem obejrzeć kanały Eleven Sports 4 HD i Motowizja HD. Tych kanałów nie powinno być w pakiecie i czy to jest normalny zabieg, że mam te kanały na koncie Canal+ online?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj mam dostęp do sportklubu online mimo że w umowie sat go nigdy nie miałem ;D przez jakieś 6 miesięcy miałem też darmowe dopełnienie z optimum do exstra ale tylko online ,w polsacie miałem chyba 4 miesiące darmowego hbo także tego typu"otwarte okna" to norma korzystaj póki możesz ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmniejszeniu pakietu do Entry+ z Superpremium 4K ..już nie mam żadnego gratisu.

Wcześniej w Online dodatkowo świecił Sportklub.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay zmienia strategię i zacieśnia współpracę z Canal+. Trwają ustalenia dotyczące kolejnych sublicencji. Na razie w mediach spekuluje się o meczach PKO BP Ekstraklasy.

 

Coraz częściej słychać opinie, że Viaplay nie wystartował w przetargu na transmisję meczów PKO BP Ekstraklasy od sezonu 2023/2024, gdyż prawdopodobnie w ramach sojuszu z Canal+ Polska będzie sublicencjonował wybrane spotkania, w tym także na rynki zagraniczne.

 

Dzielenie się prawami i różnego typu sublicencje będą coraz częstszym zjawiskiem wobec drastycznie rosnących kosztów programingu i postępującej fragmentyzacji widowni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...