Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, escapers napisał:

To chyba jakieś słabe te Twoje sprzęty.. u mnie na wszystkim jest od smart tv (Tizen), Apple TV.. www.. iPhone czy na iPad'ie kończąc.. 

No cóż.  Nie rozumiesz jak działa C+ Online. Zbędna dyskusja 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już mam kolekcje BBC,, zmienili nazwę sekcji kolekcje na kanały i aplikacje ciekawe ile tych aplikacji będzie można "przypiąć" do umowy c+ netflix hbo max bbc+ player+  disney+ a może viaplay, platforma zgodnie z nazwą powinna mieć jak najwięcej plusów a gdyby te plusy były jakoś rabatowane przy stałym zobowiązaniu to już w ogóle byłby luksus :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2022 o 08:54, _Artek_ napisał:

Platforma zgodnie z nazwą powinna mieć jak najwięcej plusów a gdyby te plusy były jakoś rabatowane przy stałym zobowiązaniu to już w ogóle byłby luksus :D  

Warto pamiętać, żeby plusy nie przesłoniły nam minusów :D

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matt12345 napisał:

Pojawił się u mnie na telefonie eleven 4k między wp a filmbox arthouse. Na Shieldzie brak. Canal+ 4k i vod 4k dalej brak. Pisałem z supportem, odświeżyli mi listę kanałów ale nic nie pomogło.

Elevena 4K nie ma dla c+online z umów satelitarnych. Masz c+online dla klientów satelitarnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2022 o 23:26, lakiman napisał:

Kanał Planete HD.

W aplikacji UPC TV GO bitrate: 6,68Mb/s

Canal+online: 4,90 Mb/s

Android TV

 

W dniu 27.05.2022 o 07:39, pido napisał:

Canal+ oferuje własny kanał (jeden z najlepszych w ofercie) na własnej platformie w gorszej jakości niż zewnętrzny dostawca. Mam nadzieję, że dla tego i innych kanałów jakość obrazu zostanie przywrócona.

 

Vectra daje nawet 8 Mb/s dla Planete+ HD. A na Canal+ bez zmian 4,90 Mb/s. Jest to bardzo dziwne z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na TV Philips z Android 9 nie ładuje żadnych treści (kręci się kółko buforowania i po kilkudziesięciu sekundach wyłącza się aplikacja). Na innych urządzeniach (laptop, smartfon) działa OK. Wcześniej raczej nie miałem większych problemów na TV. Ktoś ma coś podobnego aktualnie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, p_gruszka napisał:

U mnie na TV Philips z Android 9 nie ładuje żadnych treści (kręci się kółko buforowania i po kilkudziesięciu sekundach wyłącza się aplikacja). 

Inne aplikacje na tv działają poprawnie? Może zakończ ręcznie aplikacje i na nowo uruchom. Na nvidia shield zdarzało się że musiałem restart zrobić całego boxa bo wywalał jakieś błędy. I to nie przez odłączenie zasilania (to nic nie dało) tylko przez wybranie opcji "uruchom ponownie".

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, p_gruszka napisał:

U mnie na TV Philips z Android 9 nie ładuje żadnych treści (kręci się kółko buforowania i po kilkudziesięciu sekundach wyłącza się aplikacja). Na innych urządzeniach (laptop, smartfon) działa OK. Wcześniej raczej nie miałem większych problemów na TV. Ktoś ma coś podobnego aktualnie?

Też mam Philipsa z 9 i u mnie wszystko działa. Co dziwne pojawił się Eleven 4K, ale nie ma Canal+4K.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tnovak92 napisał:

Eleven Sport 4K pojawił się u mnie obok zwykłego Eleven Sport 1. Brak opcji cofania, brak HDR.
miBox S 4K, 10 Mb/s, abonament satelitarny. 

 

 

Dla ścisłości - Eleven 1 4K na satelicie nie ma HDR.

Edytowane przez mejveno
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...