Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, dvbx napisał(a):

W pakiecie Entry+ pojawiła się kolekcja History (około 40 pozycji). Cały czas dostępne są też kanały linearne H i H2.

A kolekcji Mininimi i Teletoon w pakiecie Entry+ nadal brak. Dobrze, że chociaż są dostępne linearnie....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2023 o 00:16, tnovak92 napisał(a):

Wygląda na to, że kanały PSP dostały możliwość przewijania. Działa na Android Tv (miBox), iPhone a nawet LG WebOS. Szkoda, że dopiero na ostatnie 3 mecze, ale lepsze to niż nic.

Nie wiem od kiedy, ale jest również taka możliwość na czterech dodatkowych kanałach live.

Wcześniej na tych kanałach nie było tej funkcji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, 

jak spisuje się canal+online na chromecast-cie i na jaką wersje najlepiej postawić(tv hd philips)?

poza tym czy chromecast daje możliwość zainstalowania aplikacji c+online i dostęp do niej bezpośrednio przez to urządzenie czy służy to wyłącznie połączeniu z innym urządzeniem które ma aplikacje(np telefon, tablet) i strumieniowania obrazu z tego urządzenia?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromecat 4 obsługuje wyższą maksymalną rozdzielczość 3840 × 2160 px.  Po drugie, nowsza wersja urządzenia posiada system Google TV i działa  samodzielnie. Chromecast 3, zawsze musimy mieć pod ręką inne urządzenie (np. smartfon), by przesłać z niego treści na telewizor. W przypadku czwórki mamy do dyspozycji niezależny interfejs. Po uruchomieniu telewizora i przystawki Smart TV mamy taki widok jak posiadacze telewizorów Smart TV. Widzimy filmy, seriale i zainstalowane aplikacje. Poruszanie się po interfejsie nie wymaga smartfona – w zestawie jest dołączony specjalny pilot.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony.

 

GOOGLE Chromecast 4.0

 

Nawet C+K odbiera prawidłowo.

 

Ogólnie wwszystki obecnie mam na chromcast.

Sky,  HBO, Prime, Netflix, Disney+. Wszystko działa bez problemów.

Jest to wygodne, zawsze można takie urządzenie zabrać w inne miejsce.

  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wielkopolskawies napisał(a):

jak spisuje się canal+online na chromecast-cie i na jaką wersje najlepiej postawić(tv hd philips)?

Ja do swojego starego samsunga 42" kupiłem GOOGLE Chromecast 4.0 Google TV Full HD (w empiku za 180 zł) I taką wersję Tobie polecam.Wszystko działa i to bardzo sprawnie.Telewizor dostał nowe życie.Miło pogadać z nim przez mkrofon w pilocie.Produkt od google,więc nie będzie problemu z aktualizacjami.Mam łącze na miedzi ok.45 Mb/s i canal + jak i inne działają przez WI-fi super.!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, michalx1974 napisał(a):

GOOGLE Chromecast 4.0

 

Nawet C+K odbiera prawidłowo.

 


@michalx1974 czy możesz potwierdzić, że w Chromecast 4.0, C+ 4K wyświetlany jest w końcu w najwyższym profilu 4K/17Mb? Bo ja, jak pod koniec roku testowałem tę przystawkę, to ten kanał był dostępny tylko w max Full HD 1080p/7Mb.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pierot napisał(a):


@michalx1974 czy możesz potwierdzić, że w Chromecast 4.0, C+ 4K wyświetlany jest w końcu w najwyższym profilu 4K/17Mb? Bo ja, jak pod koniec roku testowałem tę przystawkę, to ten kanał był dostępny tylko w max Full HD 1080p/7Mb.

U mnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wielkopolskawies napisał(a):

brat ma u siebie nowy tv lg

chcialem mu uruchomić c+online i już się wyleczyłem ze web os.

nie żeby to zle działalo...nie moglem sie nawet zalogować

taki to standard?

 

To nie wina webos tylko tej konkretnej aplikacji. Kilka razy pisałem już tutaj na forum jak można pokonać problem z zalogowaniem na LG, ale widzę ze nikomu nie chce się za bardzo szukać… Włącz aplikacje, przejdź do ekranu logowania, włącz dowolne hdmi nie zamykając aplikacji (niech działa w tle). Po kilku / kilkunastu minutach powróć do aplikacji c+. Klawiatura powinna „ożyć”. Jeżeli to rozwiązanie nie pomoże, spróbuj ściągnąć ma tel aplikacje LG i z niej uruchomić Canal+ na tv (tego nie próbowałem, jednak inni użytkownicy dawali znać, że czasem pomaga). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tnovak92 napisał(a):

Włącz aplikacje, przejdź do ekranu logowania, włącz dowolne hdmi nie zamykając aplikacji (niech działa w tle). Po kilku / kilkunastu minutach powróć do aplikacji c+. Klawiatura powinna „ożyć”. Jeżeli to rozwiązanie nie pomoże, spróbuj ściągnąć ma tel aplikacje LG i z niej uruchomić Canal+ na tv (tego nie próbowałem, jednak inni użytkownicy dawali znać, że czasem pomaga). 

 

próbowałem tego rozwiązania, w tym przypadku nie zadziałało.

następnie przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko od nowa konfigurowałem ale to też nic nie dało

odpuściłem temat.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wielkopolskawies napisał(a):

brat ma u siebie nowy tv lg

chcialem mu uruchomić c+online i już się wyleczyłem ze web os.

nie żeby to zle działalo...nie moglem sie nawet zalogować

taki to standard?

 

mam lg i webosa i C+ online działa na nim od 2 lat bez problemu ?

podłączony do routera przewodem 

Edytowane przez robert451
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...