Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

W ofercie online na  Mibox mam problem z odtwarzaniem programów z biblioteki Love Nature 4K.

Jest dźwięk ale nie ma obrazu. Tak jest na każdej pozycji z ich biblioteki.

 

Programy z biblioteki Caanal + 4K odbierają bez problemów.

Na smart tv android - biblioteka Love Nature 4k działa. 

 

Czyżby problem dotyczył tylko Miboxa?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, cidik napisał(a):

Aż mi się przypomniał ich slogan z końca lat 90... Cyfra+ przygotuj się na więcej emoji23.png
 

Canal+ Online- Przygotuj się na więcej awarii :D  Bo nigdy nie możesz być pewny czy w spokoju obejrzysz mecz . 

A jak ci padnie streaming- to się nie przejmuj. Bo satelita też padła   :D

Nie zapomnij tylko opłacić abonamentu na czas. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

 

Canal+ Online- Przygotuj się na więcej awarii :D  Bo nigdy nie możesz być pewny czy w spokoju obejrzysz mecz . 

A jak ci padnie streaming- to się nie przejmuj. Bo satelita też padła   :D

Nie zapomnij tylko opłacić abonamentu na czas. 

Satelita akurat działa nie wiem jak było do końca w tym czasie bo nie byłem w domu. Gdzie indziej też jest abonament a dostajesz wersje skandynawska z taki komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelita akurat działa nie wiem jak było do końca w tym czasie bo nie byłem w domu. Gdzie indziej też jest abonament a dostajesz wersje skandynawska z taki komentarzem.
Przy Puszcza - Śląsk pisali o całościowej awarii. Nie kłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, utede napisał(a):

Gdzie ci jakaś transmisja z satelity padła ostatnio?

Ostatnio w piątek padł przynajmniej jeden transponder ,  w tym wszystkie serwisy Canal+. Przy okazji ucierpiał dosył do kablówek

 

20 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Satelita akurat działa nie wiem jak było do końca w tym czasie bo nie byłem w domu. Gdzie indziej też jest abonament a dostajesz wersje skandynawska z taki komentarzem.

Awarię usunęli po około godzinie  ( jeszcze w czasie meczu Puszczy ze Śląskiem ) a usuwanie awarii C+ Online trwało ponad 12 godzin.

Co do Viaplay - to wiadomo że tam się ciągle cuda wyprawiają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpes5 napisał(a):

Ostatnio w piątek padł przynajmniej jeden transponder ,  w tym wszystkie serwisy Canal+. Przy okazji ucierpiał dosył do kablówek

 

 

Ekstraklasa  jest na C+,C+sport i  Sport2 i ten sam mecz na C+Sport3 lub 4. A to są różne transpondery. Więc jak była awaria jednego to i tak ten mecz można było zobaczyć. Przez internet nie było ciągłej awarii 12 godzin bo miałem włączony C+4K i długo było dobrze dopiero w trakcie drugiej połowy Górnik- Ruch się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...