Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, PIOOLE napisał:

A jak by zrobił tak: Biorę Canal+_ w ofercie satelitarnej bez anteny pakiet start oczywiście nic nie montuję potem biorę za 25 zł C+ i HHBO i HBO GO za 25 zł i za 70 zł oglądał wszystko na canal + boxach? Wyjdzie taniej (przez internet 100 zł) co wy na to opłaca się? 

 

Musisz wliczyć jeszcze koszt boxów, dyszkę za filmboxy i piętnastaka za eleveny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa.Oglądałem dwa sezony serialu "Deep State" z Fox-a.Występują tu przynajmniej 3 języki. Angielski, francuski i arabski.Ale w tłumaczeniu jest tylko angielski.Mówiony jest inny język lektor milknie. Ale w trakcie gdy jest wtrącone jakieś angielskie słówko lektor się odezwie i po tym milknie.Przynajmniej żeby były napisy na pozostałych a tu nic.Oglądałem to na Play TV Box a ostatni odcinek z komórki.Na wszystkich to samo.Czy ktoś to samo stwierdził?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja czekałem na aplikacje we LG WebOS, ale w ostatniej aktualizacji dorzucili AirPlay 2 i powiem wam, że ogląda się bardzo dobrze się to ogląda, jakość taka sama jak na Android TV (Chromecast with Google TV). Dzięki temu mogę się pozbyć przystawki, bo tylko do C+ mi służyła. Fajnie jak dorzucą apke na Tizen i WebOS, ale nie jest już to niezbędne do oglądania na telewizorach od LG. Oglądam na LG OLED C8 55 cali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyglada HBO , w porównaniu do C+ bez zbednych śmieci -dopisków online.

Po co własciwie ten dopisek potrzebny nadawcy?

Jakość streamingu na bardzo dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka sobie włączyła film " Jedyny i niepowtarzalny Iwan..." to mam okazję obejrzeć on line HBO. :-)

Wcześniej rzecz oczywista najczęściej korzystałem  z biblioteki HBO GO.

 

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą jakością obrazu. O ile jestem w stanie zrozumieć, że pojedynczy film jest w 720p bo taki dostali od dystrybutora (dotąd i tak nie nadawali w wyższej rozdzielczości), to zupełnie nie jestem w stanie pojąć dlaczego oryginalne produkcje nie są w najwyższej jakości. "Kruk ...", "Nielegalni", "Żmijowisko" to tylko kilka przykładów 720p i bitratu 2,5 mb/s. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neblyn napisał:

Jak ktoś chętny, to ruszyła promocja w oficjalnym sklepie na allegro. 

199zł za box w tym 2 miesiące usługi gratis.  

https://allegro.pl/oferta/nowoczesny-zestaw-canal-box-powered-by-android-tv-10005440235

Trochę naciągana ta promocja porównując do oferty z oficjalnej strony Canal+ (207,99 zł nawet 2 miesiące vs. 299 zł nawet 3 miesiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adamb1981 napisał:

dlaczego w ofercie nie ma polsat news HD? Czy ten kanał zostanie dodany? Obecnie polsat news HD jest dostępny w nc+GO, jednakże w ofercie OTT tego kanału brak..

Pewnie brak licencji m in też na ten kanał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...