Skocz do zawartości

SkyShowtime - oferta programowa


kolos22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2023 o 15:52, danielpes5 napisał(a):

Serwis ten jest cienki jak żyletka polsiver. Mocno się zastawiam nad zakończeniem suba.  Nic kompletnie tam dla siebie nie znalazłem.

Konkurencja co najwyżej dla Red Carpet Go .

 

ja tam czekam na filmy w dolby vision czy hdr 4K 😂

12 zeta to dzis 1/3 ceny kebaba na miescie lub 1.5 galki lodow  w lodziarni

skasowac sub zawsze zdaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Ciebie gałka lodów po 8? U mnie na szczęście najlepsza lodziarnia ma promocję za 6,50. :) A tak poważnie ja też mam problem ze znalezieniem czegoś ciekawego. Ich flagowa produkcja "Yellowstone" totalnie mi nie siadła, choć doceniam. Teraz usiłowałem to całe "Halo" oglądać, ale po 4 odcinkach wymiękłem, podobnie z "Burmistrzem Kingstown". Na razie, dla mnie, słabiutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arkon napisał(a):

To u Ciebie gałka lodów po 8? U mnie na szczęście najlepsza lodziarnia ma promocję za 6,50. :)

Wczoraj pod jednym z marketów budowlanych widziałem za 9zł. I chętnych nie brakowało. 😀

 

Ale tak na poważnie to mam ten serwis od dwóch miesięcy i jedyne co tam obejrzałem to najnowszy "Top Gun". 

Co do nowości to trudno mi coś powiedzieć. Od znajomych słyszałem tylko, że "Tulsa King" bardzo ich rozczarowało i po trzecim odcinku odpadli. Ja mam zamiar obejrzeć starsze produkcje - "The Affair" oraz "Ray Donovan". Za czasów, gdy były w HBO nie obejrzałem, więc pewnie będę nadrabiał. 

"Yellowstone" - podobno bardzo dobre, ale widzę, że nie moje klimaty i mam taki opór by się za to zabrać. 

 

Ogólnie z serwisów streamingowych to krążę głównie wokół trzech - CANAL+Online (głównie Ekstraklasa, w mniejszym stopniu inny sport, filmy i seriale), HBO MAX (filmy głównie z Cinemax + seriale HBO), Disney+ (zakładka STAR). 

 

Mimo to z Skyshowtime nie mam zamiaru rezygnować.  12,50zł to bardzo tanio. A jednak coś dla siebie znajdę na pewno. Nawet jeśli to nie pierwszej nowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 maja dwa seriale po HBO Max, czeskie "Czech it Out!" i rumuńskie "Hackerville".

Do tego premierowo "A Town Called Malice" (12 maja), "Fatal Attraction" (22 maja) i "Vengeance" (29 maja).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2023 o 17:21, adiq22 napisał(a):

Taką informację widoczną na podstronie serialu to mogą sobie ...

Kiedyś na HBO GO była na głównej osobna kategoria z produkcjami, które znikną w ciągu miesiąca. Później z tego zrezygnowali, a nikt inny nie podchwycił pomysłu.

Lepiej tak niż w ogóle. Zwłaszcza że upflix zaraz to podchwyca i daje info.

 

Swoją drogą na mi boxie oglądałem dzisiaj 6 odcinek Rabbit Hole i jako podstawowa ścieżka dźwiękowa była Polski 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, k05 napisał(a):

Mimo to z Skyshowtime nie mam zamiaru rezygnować.  12,50zł to bardzo tanio. A jednak coś dla siebie znajdę na pewno. Nawet jeśli to nie pierwszej nowości. 

Dojdziesz za jakiś czas do miejsca, gdzie nawet 12.50 nie będzie Ci się chciało płacić ;)

 

Może trochę o tytułach, co są na SkyShowtime i widziałem.

 

15 godzin temu, k05 napisał(a):

"Yellowstone" - podobno bardzo dobre, ale widzę, że nie moje klimaty i mam taki opór by się za to zabrać.

Zacznij od spin off Yellowstone - 1833. To miniserial. Najlepszy serial Sheridana. Może tym się wkręcisz w klimat westernów.

Później zobacz 1923. Też bardzo dobry serial z tego świata.

A wtedy jak Ci te dwa podejdą, możesz jechać z maratonem Yellowstone.

 

The Offer - chyba najlepsza produkcja z nowości na SkyShowtime. I jedna z lepszych zeszłego roku

 

Rabbit Hole - lecą na famie 24h (Kiefer Sutherland ) i do tego serialu nie ma startu. Na tym serialu trzeba mocno mózg wyłączyć na brak logiki

Yellowstone - bardzo dobry serial ale wiele odcinków to wypełniacze. Warto

Tulsa King - dla fanów Sylwestra i produkcji lat 90tych kategorii B. Kolejnego sezonu raczej nie oglądam

Seal Team - fajny akcyjniak i idealny do odmóżdżenia. Szkoda że dzisiaj takich produkcji jest prawie tyle co nic (np kiedys Kontra)

Mayor of Kingstown - pierwszy sezon dobry. Drugi to porażka. Nie wiadomo czy będzie 3 sezon ale mnie się już dalej tego oglądać nie chce ;)

Let the Right One In - mile spędzony czas. Niestety - skasowany po 1 sezonie

Halo - fajny lajtowy serial. Można obejrzeć

Gangs of London - 1 sezon na Skyshowtime. 2 dużo słabszy własnie leci na Canal

 

 

Żona idealna - bardzo dobry serial w tym gatunku i jeden z lepszych. Kiedyś był na Netflixie, jeśli dobrze pamiętam. Polecam

Sprawa idealna - jest też na HBO czy na Amazon. Na HBO jest całość tego serialu czyli 6 sezonów

The Affair - był nie tylko na HBO ale na Netflixie. Nie pamietam czy wszystkie były na NF, bo sezony miały opóźnienia w stosunku do HBO w Polsce. Serial bardzo dobry ale nie dla wszystkich. Nie każdego kręcą tego typu problemy głównych bohaterów. Polecam

Ray Donovan - był na HBO. Film niestety niby zamyka wątki ale nie ma startu do serialu. Serial polecam

Dom Grozy z Ewką :) Bardzo dobry stary serial. Jest również na HBO. Polecam

Patrick Melrose - jest również na HBO

Mr. Robot - jest również na Viaplay. Był na HBO i bodajże na NF. Polecam

Escape at Dannemora - był na HBO. Polecam.

Downton Abbey - był chyba juz wszędzie. Jest na Viaplay, Amazon, na HBO. Był na NF. Wcześniej też chyba był na HBO i wrócił (?). Serial świetny w swoim gatunku. Polecam

Deadwood - bardzo dobry. Jest też na HBO. Polecam

Berlin Station - dobry serial. Był na HBO. Polecam

Bates Motel - dobry serial. Był na NF. Polecam

No i reszta, jak Miasteczko Twin Peaks czy inne - co już latało u innych.

 

Yellowjacket - prawa ma C+.  Gaslit od jutra na C+. Mrs Davis na HBO. Został Poker Face i ciekawe kiedy, jeśli w ogóle.

Waco The Aftermath na razie przeciętne opinie i do Waco wiele brakuje.

 

Z nowości zapowiedzianych

A Town Called Malice - juz skasowany. 2 sezonu nie będzie

Fatal Attraction - słabo oceniany w recenzjach. Na imdb na dzisiaj średnia poniżej 6/10.

 

Kilka nowości na poziomie nadrabiasz w miesiąc czy w dwa. Inne produkcje to najwyżej, gdy nie widziałeś na innych platformach (połowa z nich nadal jest) a nowości na razie przeciętne. Niestety - tak wygląda platforma Skyshowtime, którą ratuje 12,50zł, gdy sie na to załapałeś. Dlatego moje uwagi są uzasadnione. To najsłabsza platforma ze wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, spotify napisał(a):

Zacznij od spin off Yellowstone - 1833. To miniserial. Najlepszy serial Sheridana. Może tym się wkręcisz w klimat westernów.

Poprawka :) Chodziło oczywiście o 1883 ;) 

 

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

Co do seriali Universalu, to jakieś prawa ma jeszcze C+

Akurat Yellowjackets to produkcja Paramount Global (Showtime)

https://www.imdb.com/title/tt11041332/companycredits/?ref_=tt_dt_co

 

Mrs. Davis wiadomo ;)

 

@Arkon Viaplay dla mnie jest głównie platformą sportową, wiec ich nie biorę pod uwagę ;)

Najlepsze ich produkcje nowe juz wpadły na Skyshowtime. A inne głośnie tytuły i dobre, latają po innych platformach. Pytanie co z Poker Face. Wg imdb to Peacock tylko dystrybutor a MRC należy do kilku spółek, m. in. do AT&T

https://www.imdb.com/title/tt14269590/companycredits/?ref_=tt_dt_co

 

Porażka by była totalna, gdyby nawet Poker Face nie był na SS

Jedyna zaleta to filmy Paramount i Universala, gdzie po oddzieleniu słabych, masz 5-7 nowych tytułow w roku wartych zainteresowania ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2023 o 19:35, diabeu napisał(a):

Lepiej tak niż w ogóle. Zwłaszcza że upflix zaraz to podchwyca i daje info.

 

Swoją drogą na mi boxie oglądałem dzisiaj 6 odcinek Rabbit Hole i jako podstawowa ścieżka dźwiękowa była Polski 5.1.

 

W sumie na ten moment o takim stanie rzeczy informuje jedynie C+online przez wersję webową aplikacji. Mają zakładkę Ostatnia szansa, co jest bardzo przydatne jak kończy się miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na SKYSHOWTIME POLSKA (05.05.23 r. [upflix.pl]):

"Głodni razem", [2 odcinki] 
"Hackerville", [2 odcinki] [+ 1 audio]    
"Pożądanie", [2 odcinki] 
"Sergio Leone: Włoch, który wynalazł Amerykę", 


Nowe odcinki:

"Grease: Rise of the Pink Ladies", [S01E06] 
"Prawo i porządek", [S02E14] 
"Rabbit Hole", [S01E07]    
"Tak czy owak", [S01E07] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"13 Godzin: Tajna misja w Bengazi", [+ audio]    
"Cena odwagi", [+ audio]   
"Chicago", [+ audio]  
"Dreamgirls", [+ audio]    
"Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie", [+ audio]    
"Niebezpieczny umysł", [+ audio]    
"Ostrza chwały", [+ audio]    
"Państwo młodzi: Chuck i Larry", [+ audio]   
"Serenity", [+ audio]   
"Star Trek 10: Nemesis", [+ audio]   
"Stary, kocham cię", [+ audio]   
"Zabawni ludzie", [+ audio]    
"Świat Wayne'a", [+ audio]    
"Światła stadionów", [+ audio]    


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Bates Motel", [+ 1 audio]    
"Battlestar Galactica", [+ 3 audio]    
"Billions", [+ 7 audio] 
"Californication", [+ 26 audio]    
"Chicago Fire", [+ 1 audio]   
"Dexter", [+ 1 audio]    
"Downton Abbey", [+ 1 audio]    
"Elementary", [+ 12 audio]  
"Frasier", [+ 1 audio]    
"Madam Secretary", [+ 7 audio]    
"Magicy", [+ 1 audio]   
"Ray Donovan", [+ 14 audio]    
"Sprawa idealna", [+ 8 audio]    
"Star Trek: Następne pokolenie", [+ 15 audio]    
"The Affair", [+ 1 audio]   
"Żona idealna", [+ 19 audio]    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisy do "Świata Wayne'a" momentami jak z translatora. A przecież to nie jest film, który trzeba tłumaczyć od nowa.

 

Swoją drogą, wspomniane wyżej "Forgiven" już jest z powrotem. Pojawił się też serial HBO "Przybysze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...