Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam obecnie ofertę za 50zł i za nic niestety nie chcą mi wygenerować linka do jej przedłużenia, twierdzą że zakupiłem pakiet w wersji jednorazowej (była płatność odnawialna ale odpiąłem kartę) i taka możliwość mi nie przysługuje, jedynie 159zł na moim koncie widnieje. :( 

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam do 15 lutego w kwocie 50 zł, kartę mam przypietą cały czas, jak zrobiłem na próbę anuluj to był komunikat że jak anuluje to stracę usługi promocyjne. Sprawdziłem w regulaminie i raczej będzie następna opłata również 50 zł. Zapis w regulaminie promocji obowiązuje do odwołania lub muszą poinformować o zmianie warunków lub ceny pakietu. Więc zobaczymy jak będzie w lutym😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawel napisał:

Udaje się gdy zbliża się koniec subskrypcji. Ja mam swoją do czerwca 2023 i mam komunikat, że nie mogę nabyć pakietu który już posiadam :D

Mnie się nie udało. Teraz sprawdziłam i bez logowania komunikat "Nie znaleziono oferty". Po zalogowaniu kręci się w nieskończoność kółeczko. Zmiana przeglądarki nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2022 o 09:06, stanley840 napisał:

Ja mam do 15 lutego w kwocie 50 zł, kartę mam przypietą cały czas, jak zrobiłem na próbę anuluj to był komunikat że jak anuluje to stracę usługi promocyjne. Sprawdziłem w regulaminie i raczej będzie następna opłata również 50 zł. Zapis w regulaminie promocji obowiązuje do odwołania lub muszą poinformować o zmianie warunków lub ceny pakietu. Więc zobaczymy jak będzie w lutym😁

Tak, jak ma ktoś podpięta kartę to będzie płacić tyle samo co płaci. Nie trzeba niczego anulować.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Playerze pojawił się nowy program "Dzień Dobry TVN Extra”. W pierszym odcinku jest pokazany wywiad Marcina Prokopa z Simonem Cowellem, który jest  producentem muzycznym i jurorem amerykańskiej wersji programu "Mam talent!”.

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KENZO napisał:

usługa drożeje z 49zł na 79zł...

 

W jakim sensie? Pakiety się nie zmieniły, chyba że źle widzę...

 

W dniu 2.11.2022 o 19:19, James B napisał:

Czy jest nadal możliwość subskrypcji pakietu Player "UNLIMITED" zawierającego dostęp do Player & kanały TV & Canal + & HBO & Eleven Sports? Czy ktoś z Was jeszcze korzysta z tego pakietu "UNLIMITED"?

 

Wg mojej wiedzy nie ma, zniknął razem z tematycznymi Canal+ i C+S5 (dawne nSport).

 

========

 

A w innym temacie: Podobnie jak w roku poprzednim, Player będzie jedynym miejscem, gdzie będzie można obejrzeć niedzielne wydania kwalifikacji do skoków narciarskich. W głównym ES1 będą tylko te piątkowe. Tak napisano w komunikacie prasowym Discovery nt. skoków narciarskich.

Aczkolwiek są wyjątki, w najbliższy weekend ES1 pokaże kwalifikacje także w niedzielę. Być może żeby nadążyć za TVP Sport które tym razem także ma prawa do transmisji.

Update: Nieformalnie zapewne te niedzielne kwalifikacje będą także na Eurosport Playerze, ale usługa jest wygaszana przez operatora.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...