Skocz do zawartości

Czy jesteś zadowolony z platformy Cyfrowy Polsat ?


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A) JESTEM ZADOWOLONY, ponieważ:

1. Mam dostęp do wszystkich podstawowych kanałów.

2. Ciekawa i różnorodna oferta za rozsądną cenę.

3. Ciekawa i różnorodna oferta sportowa (Posiadając PF + RM mam dostęp do wszystkiego, co mnie interesuję w sporcie).

4. Ciekawe kanały, których nie ma u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

B Są zady i walety :D

Jest Polsat i inne kanały tej marki, są kanały BBC, ale za to kanały TVP są czasem fatalnej jakości, brak 2 kanałów Discovery i ogólnie mała aktywność CP jeśli chodzi o poszerzanie oferty o nowe kanały nie licząc tych made by Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

C) krótko i zwięźle, brak profesjonalizmu i poszanowania klienta. Przykład: 1 grudnia chciałem zmienić pakiet na wyższy ! i co czekam miesiąc na aneks do umowy, żarty i tyle, u konkurencji te sprawy załatwia się telefonicznie. Po raz drugi i ostatni zostałem abonentem Polsatu - jeszcze 11 miesięcy (niestety) i papa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolona z CP tym bardziej teraz jak mi zaproponowali ten nowy tuner Echostar z mozliwościa nagrywania+twardy za 1zl ,bez płacenia za wynajem miesięcznie + 6 miesiecy gratis i 3 wszystkie kanały Hd gratis, jestem abonentką juz 5 lat a ostatnio trochę narzekałam ze nie dbają o starych abonentów atu prosze jaką mi świąteczną niespodzianke zrobili no no brawo CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się polityka zamawiania kanałów HD.Ale familijny jest najlepszy w swoje klasie cenowej.Powie ktoś że Cyfra ma tańszy Podstawowy w promocji no ale w familijnym masz Cartoon Network i Disney Channel których brak w C+ w Podstawowym.No i przedłużyłbym umowę jeśli dostałbym 12 miesięcy za 50 % a nie 5 gratis.A tak to pas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mam być zadowolonym skoro wydałem kiedyś 900zł na słoneczny dekoder na własność.

A dzisiaj robi u mnie za podstawkę pod telewizor. Nic nie mogę na nim oglądać. Miał być zdaniem

Cyfrowego Polsatu dekoderem FTA a oni mi wszystko zakodowali. Darmowe Polskie nawet Arabskie!

 

Skandal zwyczajnie. Kiedyś do nich zadzwoniłem to zrobili mi 3 miesiące Familijnego. Ok!

Dostałem także wymianę Samsunga DSR-7000 na ? Samsunga DSR-7000 lecz z nowym softem.

 

Ale zrobiłem aktualizacje i dalej nie mam nic. To kutwa ? Czemu niby w aktualizacji dają

soft taki który blokuje tunery ? Tego nie mogę wyczaić. Dla mnie ta platforma to jedno

wielkie nieporozumienie. Jest wszystko ładnie pięknie jak im opłacasz abonament.

 

Lecz spróbuj nie płacić to nie masz nic! Myślę, że te dekodery MINI co teraz dają

w promocji odbiją sobie na klientach i to z nawiązkom. Bo po promocji pewnie

każą płacić za nie osobny abonament. Zakładam się o co chcecie, że tak będzie.

Nie będzie jednego abonamentu tylko zrobią z tego dwa! Chcesz korzystać z mini

ok korzystaj ale chcesz oglądać to opłać im kolejny pakiet.

 

Specjalnie dają teraz te dekodery gratis. Później już rozdzielą tą promocję i nie

będzie multiroom na 2 telewizorach z jednego abonamentu tylko 2 osobne.

 

Chore to wszystko! :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak niestety jest w polsacie.

Najbardziej mnie bawi jak ludzie kupują dekodery na własność i wychwalają się w około że nigdzie indziej takiego tunera by nie mieli za taką cenę.

Tylko teraz proste pytanie, po co Ci ten tuner mimo że go kupisz na własność jak praktycznie i tak nie jesteś jego właścicielem bo i tak działa tylko z platformą Polsatu.

To samo tyczy się właśnie dekoderów HD, cóż mi z niego jak ani gwarancji na niego nie mam ( po umowie ) ani to że nic na nim nie obejrzę.

( darujmy sobie kanały FTA na tunerze HD )

 

Polsat działa na prostej zasadzie, wypuszcza tunery produkowane najniższym kosztem i następnie na nich prosto zarabia. Albo wynajem albo sprzedaż za np 199zł

a po umowie i tak jesteś ich niewolnikiem :D

 

Oczywiście można je wykorzystać w innym celu, np zabawka na majsterkowiczów lub podstawka pod doniczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sprawiłem sobie teraz Opticum 7300V CI2CX PLUS VFD i Opticum 9600 HD TS.

Mam dosyć tej dziadowskiej platformy, gdzie wszystko jest pięknie póki płacisz.

 

Teraz mam TNK do tego od marca w moim rejonie ruszy DVB-T 7 kanałów.

Będę mieć ten "elitarny" Polsat w swoim dekoderze i mogą mnie cmoknąć!

 

 

Też autentyczny przypadek bo mam 2 dekodery CP Polsatu na własność.

Jeden jest w Wlkp u wujaszka. Ale np on coś do nas długo nie wpadał i

nie zapłacił w wakacje za abonament. No i mu zablokowali kanały a

potem musiał jeszcze zapłacić za cały miesiąc gdzie nic nie oglądał !

 

Gdzie znajomi mi mówią, że kupują N i dzownią sami do nich na komórkę

z zapytaniem co się dzieje a oni do znajomych - nie ma problemu

ureguluje Pani lub Pan wszystko w następnym miesiącu.

 

Nie ma czegoś takiego, że blokują momentalnie ciach a potem musisz

za coś czego nie dostałeś zapłacić. Dla mnie to skandal płacić za coś

z czego się nie skorzystało. Owszem umowa umową ale to chyba nie

jest w porządku płacić za nie możność korzystania z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka rewolucja była super ofertą. Umowa na 13 miesięcy i wszystkie pakiety za 48 zł miesięcznie.

Ponad 10 kanałów HD i 72 Polskie! Niestety bez Nbox Turbo - ale Recorder prawie to samo.

 

Nie skusiłem się tylko ze względu na to, że musiałbym ciągnąc nowy kabel przez strych.

A w święta ciężko byłoby namówić kogoś z rodziny do pomocy. W końcu to święta.

 

Ale może latem przerzucę drugi. Coś się wykombinuje.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...