Skocz do zawartości

Czy jesteś zadowolony z platformy Cyfrowy Polsat ?


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś coś mnie tknęło. Chciałbym rozpocząć akcję mającą na celu uświadomienie osób które już posiadają dekoder platformy oraz tych, które dopiero myślą o jego zakupie o tym czy warto zastanowić się nad tą platformą czy raczej pomyśleć o zakupie innej.

 

Z racji tego, że pracuję w APS (jeszcze) mogę naświetlić Wam bliżej sytuację. Jako pracownik codziennie borykam się z dziesiątkami niezadowolonych klientów (wiem, że każdy APS również), ale ostatnimi czasy odsetek znacznie się zwiększył. Są również i zadowoleni klienci, ale wiadomo, ktoś, kto korzysta i jest zadowolony nie rozmawia o tym ze sprzedawcą [ale i tu zdarzają się wyjątki, mimo to są naprawdę rzadkie].

 

 

CHCIAŁBYM aby KAŻDY POSIADACZ dekodera rzeczonej platformy (lub osoba nieposiadająca jej) wpisała:

 

* A) JESTEM ZADOWOLONY z wybranej przeze mnie platformy

* B) TRUDNO POWIEDZIEĆ czy jestem zadowolony z wybranej przeze mnie platformy

* C) JESTEM NIEZADOWOLONY z wybranej przeze mnie platformy

Jeżeli to możliwe to można również podać powód, ale nie jest to konieczne.

 

 

Głosy będą zliczane w miarę wolnego czasu, lub moderatorzy/administratorzy poprawią statystyki.

A samo badanie może mi się przydać do pracy licencjackiej.

Chodzi o podanie plusów, minusów oraz tego co denerwuje klienta. Sama ocena może wiele dać przyszłym i obecnym abonentom.

 

Z racji braku opcji ankiety chciałbym, aby każdy, kto raz się już wypowiedział nie wpisywał kolejnych postów.

 

Temat można skopiować do kolejnych (wiadomo których działów) i tam przeprowadzić podobną akcję.

 

Wyniki:

A) JESTEM ZADOWOLONY

B) TRUDNO POWIEDZIEĆ

C) JESTEM NIEZADOWOLONY

 

 

 

Swój głos oddam na B), ale ostatnio coraz bardziej skłaniam się do opcji C). Nie chcę podawać powodów, jeżeli będziecie chcieli to je wypiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem opcję: JESTEM ZADOWOLONY z wybranej przeze mnie platformy. Jakby tak nie było, to bym nie podpisywał kolejnych umów i brałbym inne platformy. Dlaczego jestem zadowolony ? Powód prosty: różnorodność kanałów, przystępna cena. Za prawie 60 zł praktycznie mam wszystko co chcę mieć. Nie można mieć wszystkiego, ale można mieć prawie wszystko, zważywszy na to, że jestem abonentem, któremu za bardzo nie zależy na kanałach super filmowych i sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak A

płacąc 37,90, czyli stosunkowo niewiele mam wszystkie kanały ogólnodostępne, kilka kanałów informacyjnych, kilka kanałów dla kobiet, kilka dla mężczyzn, dwa dobre kanały sportowe (Polsat Sport i Eurosport), kanały dokumentalne (discovery i BBC K.), trochę muzyki i bajki zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci. Na dziś wystarcza. Co prawda czasem brak jakiegoś dobrego filmu, ale zawsze można dokupić HBO za śmieszne pieniądze. Aha i dokupywanie kanałów tematycznie Sport, Bajki, Film, Muzyka jak komuś mało tego co w familijnym.

I niebagatelna zaleta dekoderów jaką jest możliwość układania własnych list kanałów (nie dotyczy mini i E717A)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały offtopic

również pracuję (jeszcze) w APSie i równiez interesuje mnie wasze zdanie o polsacie, ale przede wszystkim powód dla którego lubicie lub nie lubicie cp. Podobnie jak twórca topiku spotykam się coraz częściej z niezadowolonymi klientami i w krótkich rozmowach z nimi trudno jednoznacznie stwierdzić skąd ta niechęć. Owszem zdarzają się przypadki, gdy klient ma argumenty i je od razu przytacza, ale są też tacy, którzy potrafią na polsat psioczyć, podczas gdy w trakcie tego monologu wychodzi na jaw jego niedoinformowanie. Psioczy na brak druczków, psioczy, że druczki się skończyły, a on nie dostał nowych i nie płacił.

Psioczą na to, że nie mogą załatwić pewnych rzeczy w APSie, tylko muszą pisemnie kontaktować się z Wawą. Psioczą na 2,90, o których Wa-wa nie powiadomiła ich, psioczą na to, że dostają informację o zadłużeniu, a oni przecież umowę skończyli po 17 miesiącach poprzez nie płacenie dalej. Psioczą, że warszawa im koduje sygnał, co udowadniają twierdzeniem, że mają na ekranie komunikat brak sygnału. Przykładów jest masa. Jak widać wiele z nich nie jest winą polsatu, a bardziej klienta, tudzież APSu, który podpisał umowę z klientem nie informując go o jej warunkach.

 

Zatem proszę bardzo o jakąś w miarę rozwiniętą argumentację. Nie musi to być 10 zdań, ale komentarz "nie jestem zadowolony, bo tak i już" ani wiele nam nie mówi, ani nie świadczy o Was najlepiej, skoro nie jesteście w stanie argumentować zdania :]

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem CP od ponad 3 lat.Wczesniej mialem Wizje TV oraz Cyfre,nie pamietam jaki pakiet ale ogladalem w nim Canal+.

Cenie sobie CP za prostote,tzn.oplacam pakiet Relax mix film i mam to co jest mi potrzebne.Nie musze sie bawic w zamawianie dziwnych pakietow zeby ogladac to co lubie.Podoba mi sie tuner jaki posiadam-Samsung HD.Lubie go za szybkosc dzialania,prosta obsluge,listy kanalow itd.No i podoba mi sie jego wyglad.

Pamietam kiedy CP wchodzil na rynek smialem sie z tych ktorzy go brali.Bylo tam pare kanalow,beznadziejnej jakosci i wartosci.Wizja Tv wydawala mi sie przy tym wspaniala.Potem wiadomo,Wizja upadla i zaczela sie moja 2 letnia przygoda z Cyfra.

Przez te lata CP osiagnal wiele-moim zdaniem oprocz tego ze jest najwieksza platforma na rynku to pomalu poprawia sie jakosc kanalow oraz ich zawartosc.Co do obslugi klienta to mysle czasem ze sytuacja ich przerosla,przybylo zbyt wielu abonentow i dlatego jest czasem takie zamieszanie.

Dla mnie i dla mojej rodziny kanaly jakie sa w CP,w zupelnosci wystarcza.Moja zona oglada TVN Style,Polsat Cafe,ja chetnie kanaly filmowe-TV 1000,Kino Polska,Zone Europa,TCM (jestem fanem klasyki kina),interesujace sa tez kanaly takie jak BBC Knowledge czy Discovery.Sportem sie nie interesuje wiec kanalow Polsat Sport nie ogladam.Moja corka oglada oczywiscie bajki na kanalach Cbeebeebies,Disney,oraz klasyczne kreskowki na Boomerang(lubie ten kanal!).

Uwazam oferte programowa CP za zroznicowana i dostosowana do calej rodziny(w koncu to rodzinna TV).

Wiem ze wielu abonentow CP jest zrazonych jakoscia sprzetu.Mysle ze gdyby platforma bardziej dbala o to co daje klientowi to miala by jeszcze wiecej zadowolonych klientow.Ludzie chca miec latwe w obsludze,niezawodne tunery i takie nalezy im oferowac.Jednoczesnie czas pomyslec i o tych bardziej wymagajacych i zaoferowac im tunery HD oraz takie z twardym dyskiem.

Ogladamy CP za granica,w Finlandii wiec to wazne dla nas -miec dostep do polskich kanalow.Oprocz CP ogladamy tez kanaly finskie przez DVB-T.Rok temu myslalem o wzieciu N-ki ale widze ze nie ma zbyt wielkiej roznicy w ofercie.Przecena na kanaly za pol ceny minie i co dalej??? :wink:

Wiem ze z czasem oferta CP bedzie jeszcze lepsza.Licze na dobry kanal muzyczny,taki bez glupich programow rozrywkowych,z dobra jakoscia obrazu i dzwieku. Wiec na koniec:

 

A/Jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku(po splocie kilku zdarzeń byłem na C). W tym roku(odpukać wszystko jest Ok i jestem na A). Tak, więc średnia wychodzi mi na B i w najbliższym czasie to się raczej nie zmieni(do póki CP nie zajmie się tym, czym powinno).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram odpowiedź A) Jestem zadowolony z Cyfrowego Polsatu, ponieważ:

- Mam za 80 zł świetną ofertę programową

- Nie muszę jak w n, wybierać pojedynczych pakietów za 16 zł, bo tu mam wszystkiego po trochu

- Dobra oferta filmowa (HBO, TV 1000, Zone Europa, Kino Polska, TCM itd.) oraz sportowa (Polsat Sport i Polsat Sport Extra, Eurosport-y, TVP Sport)

- Mam dobry dekoder SD (Samsung DSB 305G), tylko że niestety technicy CP zwalili go trochę przy nowym sofcie

- Mogę sobie układać listę kanałów i wyszukiwać kanały na satelicie

 

Jest też kilka minusów np.:

- Brak dobrej oferty dokumentalnej (przydałyby się Viasat-y, albo History)

- Brak FilmBoxów

 

Ogólnie jednak mówiąc, jestem bardzo zadowolony z CP i chyba szybko platformy nie zmienię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Jestem zadowolony. Dobra i niedroga oferta sportowa to wielka zaleta. Do tego uniwersalny tuner - może służyć do oglądania kanałów FTA dzięki aktywnym funkcjom tworzenia własnych list, wyszukiwania kanałów oraz przeszukiwania innych pozycji niż 13E i 19,2E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc moja odpowiedz jest taka NIE JESTEM ZADOWOLONY z tej platformy,początkowo zachwycałem się odkąd pojawiła się od 99r,i byłem zawsze za tą platformą.Gdy ją już posiadałem 20007r,byłem zachwycony ofertą,ale z czasem powoli zmieniałem zdanie ponieważ inne platformy dodawały kanały nowe a Polsat nic,spał i śpi do dziś,jedyny plus to tvp sport i tvp info,ale rok 2008 był żenujący i oby tak nie było w tym roku nienawidzimy czytać że Polsat nie planuje lub nie doda danego nam kanału,do dziś podnieca się że ma paczkę BBC stare to i nie modne.Polsat ma plusy i minusy,jest sporo kanałów do wzięcia a nic zero zainteresowania,chociaż te Viasaty to było by super,co do kanałów premium to do roku 99999 będziemy oglądać paczkę 3xHBO bo pewnie żadnego kanału z 1 półki nie wcisną nam.Z czasem wszystkim może to się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...