Skocz do zawartości

Czy jesteś zadowolony z platformy Cyfrowy Polsat ?


Xenomorph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Wybrałem odpowiedź C.

Jednak najpierw to co mnie zadowala. Wydaje mi się, iż cena nie jest wysoka bo za blisko 60 zł można cieszyć się dość ciekawą ofertą programową, a i abonenci pakietu familijnego (37.90) też raczej mogą mieć powody do zadowolenia. Jako fan piłki nożnej nie mogę liczyć na mecze z najsilniejszych lig ale od czasu do czasu m.in za sprawą LE znajdę coś dla siebie, a Polsat Sport wydaje się najlepszą stacją ogólnosportową w naszym kraju. Cieszy mnie również obecność kanałów BBC w ofercie CP. Jednak jest wiele mankamentów, które obnażają słabości słonecznej platformy. CP nie dba o starych (stałych) klientów, bardziej opłaca się rozwiązać kończącą się umowę i podpisać nową. Lista kanałów nie jest uporządkowana, kanały się powtarzają i są pomieszane z kanałami VOD, a wypożyczalnia filmów CP to jak wiadomo nie VOD tylko PPV, a jej oferta jak na razie nie jest przekonująca. BOK działa tak, że czasem trudno cokolwiek załatwić. Kanały HD wydają się mimo wszystko nieco za drogie. Sprzęt też nie jest najwyższych lotów, mam tu głownie na myśli dekodery produkowanie przez CP, ja jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem dekodera familijnego D2 :lol2: Oczywiście nie polecam, podobnie jak innych modeli wyprodukowanych przez CP. Najbardziej doskwiera brak możliwości tworzenia własnych list ulubionych. Wracając do kanałów to są one średniej jakości. Oferta dokumentalna mogłaby być poszerzona o History czy też Viasat-y. W ofercie nie ma dobrego kanału muzycznego. Na tę chwilę wygląda to tak, że widzę więcej wad niż zalet dlatego nie jestem zadowolony. Może to dlatego, że nie mam porównania a to już mój piąty rok z CP. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad promocją Wielka Rewolucja i przejściem do N. Dziś żałuje, że z niej nie skorzystałem, po zakończeniu aktualnej umowy z CP na pewno czas na przenosiny. Jeszcze 14 miesięcy :] Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomimo miich uwag, które postaram się przedstawić śmiało mogę ocenić tę platformę na "A".

1. Oferta programowa w przypadku programów "podstawowych" zawartych w pakiecie familijnym jest w porównaniu z konkurencją bardzo bogata. Wszyskie programy ze stajni Polsatu, ITI (bez TVN CNBC).

2. Również w tym pakiecie jest wybór programów dla milusińskich zarówno młodszych (CBeebies, JimJam) jak i starszych (Cartoon Network, Disney Ch., Disney XD).

3. Programy popularno-naukowe, przyrodnicze są rownież w pakiecie familijnym, duży plus za wprowadzeie Nat.Geo.Wild :brawo: .

4. W ostatnim czasie rozkodowane dla abonentów pakietu familijnego kanał KinoPolska, FoxLive. Dołożone Comedy Central i Polsat Film. Choć to rzecz gustu (osobiście z tych 4 kanałów jedynie Kino Polska mnie interesuje).

5.Teraz trochę marudzenia:

5a). Przypisanie karty do dekodera;

5b). Brak możliwości ponownej aktywacji sprzętu po rozwiązanej umowie np. dekoder sprawny po rozwiązanej umowie odbiera FTA - przy podpisywaniu nowej umowy nie istnieje opcja aktywowania tego zestawu na subskrybowany pakiet. Konieczne jest zakup/wynajem nowego urządzenia.

5b). Podobnie jak w ww punkcie nie ma możliwości wymiany dekodera z kartą na moduł z kartą. Kupiłem własny odbiornik i posiadając pakiet C+ chciałem "pozbyć" się jednego "pudełka". Niestety nie ma takiej mozliwości. Dziwne, przecież dla operatora to jest defakto zysk, mianowicie wynajmuję od nich moduł (99zł-opłata jednorazowa), odbiornik z kartą za który zapłaciłem będzie leżal odłogiem w kącie. Abonament opłacam w dalszym ciągu- czyli polityka CP jest niezrozumiała.

6. Co do dekoderów - moje doświadczenie w tym temacie zostało świadomie ograniczone do odbiornika Samsung DSB-305G, z którego jestem bardzo zadowolony. Możliwość ułożenia własnej listy kanałów, możliwość wyłączenia transpoderów bazowych ( brak listy kanałów CP), niewielkie wymiary, dobrej jakości pilot (tu podstawa-brak jakich kolwiek przycisków). Jedynie działanie EPG jest powolne, a niektóre kanały ciężko wchodzą. Miałem możliwość eksploatowania echostara 717 - to funkcja EPG działa wzorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...