Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ile się nie mylę C+ Discovery i Seriale nie zamówisz nie mając pozostałych sześciu.

Od kiedy opcja była +miesiąca raczej się da zamówić W regulaminie nie ma mowy o konieczności posiadania pozostałych C+

 

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/dokumenty/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji/230616/szczegółowe%20warunki%20świadczenia%20opcji%20dodatkowej%20canal2_live%20z%20dnia%2030052016.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Świeżak a to się zdziwisz :). Dziś godzina 16.34 kolejny tel. i znowu trzy te same oferty, w tym ekstra i eleveny za 59,99 i 11,90 odpowiednio. Więc regulamin i gatki sobie a konsultanci sobie

Za 11.90 zł to jest promocja na Eleven z paczką C+.Przynajmniej do tej pory tak było 11.90 z C+ 14.90 zł bez C+ i 15.90 zł cena standardowa.Może stałych inaczej traktują bo dla nowych nie widzę tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fizyk123 - do pakietu Start+ nie masz możliwości wyboru dekodera z nagrywarką (a w konsekwencji skorzystania w przyszłości z opcji Multiroom, gdybyś był zainteresowany Multiroomem). Decydując się na pakiet Entry+ z Canal+ możesz natomiast wybrać dekoder Wifibox Premium z nagrywarką w cenie 5 zł/miesięcznie.

 

Też rozważałem obydwie opcje, ale w końcu się zdecydowałem na Entry+ bo cenowo to minimalna różnica, a do dekodera PVR się przyzwyczaiłem i korzystam z tej funkcji. Zaletą pakietu start+ z dołączaną opcją Canal+ jest natomiast to, że w każdej chwili możesz zrezygnować z opcji dodatkowej Canal+, a w przypadku Entry+ musisz dojechać z Canal+ do końca okresu minimalnego umowy. No i w pakiecie Start+ masz więcej kanałów, ale z kolei w Entry+ przez 5 miesięcy otrzymujesz dodatkowe bonusy w postaci HBO na dłuższy okres, czy też nc GO w limicie 100 h/miesięcznie, a nie 3 h/miesięcznie jak w przypadku pakietu Start+ itp.

Decyzja zależy od indywidualnych oczekiwań osoby zainteresowanej.

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca miesiąca muszę zrezygnować  z Elevenów, bo naliczyli mi za listopad 15,90 zł. Miałem  7,95 z do końca października przez rok a, teraz proponują  mi umowę na rok po 11,90 zł. Myślałem też  o wersji  "włącz / wyłącz" i mam pytanie kiedy najwcześniej w grudniu mogę włączyć Eleveny żeby opłata była dopiero w styczniu ?   

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powołaj się na dostępny na ich stronie regulamin.

Pytałem kilka razy na E-obsłudze brak dla stałych.Przytoczyłem regulamin jak grochem o ścianę.Regulamin regulaminem konsultanci i tak wiedzą swoje.Złożyłem reklamację i zaproponowali tą  opcję za 30 zł.Podziękowałem.Dziś piszę z ciekawości do konsultanta poprzez stronę operatora czy jest możliwość zamówienia tej opcji.I znowu informacja że tylko dla nowych.Dochodzę do wniosku że konsultanci w NC+ są żałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma goły Comfort i zadał mi pytanie czy dopełnienie do Extra można włączać i wyłączać (w cenniku na stronie nc+ za 30 zł). Rozbijając opłatę wychodzi tylko 15 zł/msc, co jest bardzo atrakcyjną opcją i pytanie czy takie coś przejdzie?

Ja mam goły Comfort+ i w ICA mam opcję poszerzenia do Extra+ w cenie 15 zł ze zobowiązaniem na 12 miesięcy czyli wychodzi podobnie jak włącz/wyłącz.Jeśli ktoś utargował dobra cenę za Comfort wyjdzie więc taniej niż oferują ten pakiet przy przedłużaniu umowy.

 

@czerstwy składaj reklamację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam goły Comfort+ i w ICA mam opcję poszerzenia do Extra+ w cenie 15 zł ze zobowiązaniem na 12 miesięcy czyli wychodzi podobnie jak włącz/wyłącz.Jeśli ktoś utargował dobra cenę za Comfort wyjdzie więc taniej niż oferują ten pakiet przy przedłużaniu umowy.

 

Na jednej z umów mam Comfort+ i kończy się darmowe dopełnienie Extra+. Na maila przyszła wczoraj oferta dokupienia Extra+ za 15 zł na 10 miesięcy. Czyli 14,99 + 15,00 daje 29,99 za Extra+ z MR (2 x Cameleon: 1xPace i 1xCAM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz konto na forum oficjalnym to daj znać doradcy.Może oni mają większą siłę przebicia.

 

Swoją drogą dziwna polityka nie stosowania się do własnych regulaminów :D

Mam ale szkoda nerwów by użerać się i udowadniać coś niedouczonym konsultantom.Myślisz że oni w ogóle czytali ten regulamin przed odpowiedzią? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z umów mam Comfort+ i kończy się darmowe dopełnienie Extra+. Na maila przyszła wczoraj oferta dokupienia Extra+ za 15 zł na 10 miesięcy. Czyli 14,99 + 15,00 daje 29,99 za Extra+ z MR (2 x Cameleon: 1xPace i 1xCAM).

Dołączając do tego promocyjnie 8C+ na 6 msc.otrzymujesz Extra+ z paczką 8C+ za 54,99 :) A gdybyś negocjował Extra+ najniższą ceną byłoby 44,99 :D

Czyli utwierdzam się w przekonaniu że najlepiej negocjować jak najniższą cenę za Comfort+ a "dodatki" włączać w zależności od promocji czy potrzeby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowano dopełnienie za 10 zl za ekstra. Wczesnej za 25 zl a teraz za 10 zl. Jak powiedziałem ze się zastanowię to tak się wkurzył konsultant że powiedział że skoro nie chce to on do mnie oddawaniac nie będzie.

Mam comforta za 20 zl to za razem z extra wychodziło by 30 zl. Jeszcze narazie canale plus za 25 zl to razem 55 zl.

Jednak nawet te 10 zl jak nic nie oglądam poza jednym kanałem dziecięcym dla dziecka to nie ma co.

Wiadomo jak ktoś ogląda to super cena ale jak prawie nic to po co.

 

Czyli u mnie byłoby 20 plus 10 plus 25/6 m. Liczę po cichu że jak będę wyłaczal canal plusy to coś zaproponuja najlepiej dalej w tej samej cenie albo zaczekam az znowu będzie plusem miesiąca.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko.

 

Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ stanowią:

 

"Opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+ dostępna jest wyłącznie do Pakietów: Pakiet Comfort+, Pakiet Comfort+ z CANAL+
Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6) oraz Pakiet Comfort+ z HBO, chyba że Warunki Promocji stanowią inaczej."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...