Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.Już wiem że przed 8 listopada nie przedłużę umowy z NC+.A jeśli to okaże się prawdą to raczej się nie dogadamy.Sami sobie podcinają gałąź na której siedzą :D Na Eleven oglądam w zasadzie tylko Formułę 1 i niecałe osiem złotych w opcji włącz/wyłącz uważałem za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie wiadomo na 100% - ale wg. moich informacji Eleven będą mogli dokupić tylko abonenci c+ - więc jak komuś zależy tych kanałach, a nie ma C+, to warto dokupić Eleveny za 14,90 na 12m przed 8 listopada - nawet jak zamierzamy przedłużyć umowę po tym czasie, to potem w trakcie przedłużania umowy, najprawdopodobniej będzie można utrzymać tą ofertę.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dziwne z ich strony. Dodanie Eleven do któregokolwiek pakietu sprawiało, że widz i tak decydował się zostać w nc+ jeżeli interesowała go tylko liga hiszpańska powiedzmy. Teraz może zdecydować się na konkurencję. No chyba, że zainteresowanie tymi kanałami w niższych pakietach jest na tyle niskie, że tych, którzy zdecydowali się na ich wykup chcą nakłonić do decyzji również na Canal+.

 

Według mniejsze taki model miał sens, gdy nc+ miało wyłączność na Eleven. Teraz już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Przez zakładkę "napisz do nas"? Jeśli tak, to po jakim czasie następuje włączenie/wyłączenie oferty?

Włączasz poprzez zakładkę Rozszerz ofertę a wyłączasz pisząc maila we wspomnianej zakładce.Włączenie to kwestia kilkunastu minut z reguły a wyłączenie jest potwierdzane mailowo więc dzwonienie jest zbędne.Masz w mailu dane konsultanta zlecającego wyłączenie danej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest zbędne dzwonienie z wyłączeniem. Zwlaszcza jak to się robi pod koniec ostatniego miesiąca po którym chcemy wyłączyć. Kiedyś też pisałem, a dokładnie raz... nie wyłaczyli, bo na czas wiadomość nie została odczytana. Oczywiście reklamacja była. Więc lepiej zadzwonić i mieć święty spokój. Jak kto woli.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktykowałem.

1 aktywowałem telefonicznie - konsultant potwierdził, że płatność od grudnia, listopad free.

Rachunek za listopad comfort+6c+ - brak opłaty za eleven:

Przechwytywanie.png

 

 

Po aktywacji, w ten sam dzień wysłałem dyspozycje wyłączenia z końcem grudnia na co dostałem:

 

 

 

informuję, że zgodnie z dyspozycją opcja Eleven Sports zostanie wyłączona z końcem grudnia 2016 r. Usługa może być aktywna przez pierwsze dni następnego miesiąca, za ten okres nie będzie jednak naliczana opłata. Dodam, że prognozowany abonament w grudniu 2016 r. będzie wynosił 75,89 zł.

W przypadku kontynuowania poniższej sprawy proszę nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia. W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

nc+ wprowadziło do swojej oferty nowe usługi: Internet i telefon.
Więcej informacji na ncplusinternet.pl

Edytowane przez erwere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...