Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj Promocja PC+ w ICA na paczkę 11xC+:

"11 x CANAL+

Oglądaj CANAL+ do końca następnego miesiąca za 20 zł, a potem rezygnuj kiedy chcesz!
Teraz aż 11 kanałów CANAL+ w promocyjnej cenie.

Cena opcji: 20 zł przez jeden miesiąc. Potem 40 zł/mies. lub możliwość rezygnacji."

 

Klikajcie bo wychodzi 10 zł na miesiąc za paczkę C+ całą. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, magol napisał:

Ta promocja faktycznie bez haczyków z możliwością wyłączenia z końcem grudnia?

 

Tak zgadza się! Już nawet zleciłem odłączenie przez czat u konsultanta z końcem grudnia 2020 roku zgodnie z promocją w ICA C+. Nie ma żadnych problemów i potwierdził konsultant że dalej od stycznia 2021 roku paczka C+ już zostanie odłączona i opłat nie będzie jeszcze przez parę dni kanały mogą świecić na karcie abonenckiej. To jest promocja na 25 lecie Canal+ w Polsce! :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem listopada kończy mi się Canal+ na 6 miesięcy za 25 zł jakie dostałem przy przedłużaniu umowy. Na początku miesiąca zleciłem wyłącznie z końcem listopada żeby w grudniu znowu to przedłużyć za 25 zł, ale w ten sposób dostanę miesiąc za 0 zł. Całkiem zapomniałem o zapłaceniu rachunku i dziś wchodząc do ICA zauważałem, że zredukowało mi rachunek o 25 zł za listopad. Na początku miesiąca wystawiło mi dobrą kwotę, ale później jest korekta(bez daty) na -25 zł. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, to chyba jakiś błąd po ich stronie? Zapłacę wystawioną kwotę, jak się upomną w przyszłych miesiącach to wtedy zapłacę.

 

P.S Wyżej wspomniana oferta na Canal+ za 20 zł/2m niestety nie jest u mnie dostępna, pomimo tego, że po rezygnacji pojawiły się oferty w ICA ale wszystko tylko do końca umowy. Myślicie, że jest szansa abo to się utrzymało do 1 grudnia? Być może wtedy jak już Canal+ przestanie aktywny to ta oferta pojawiłaby się również u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Brady napisał:

Wiecie może, czy z okazji Black Friday platforma Canal+ oferuje jakieś zniżki na opcję dodatkową HBO?

Sprawdź sobie w Strefie Canal+ czy coś jest. Jak nie ma to włacz sobie sam w grudniu za 15/m w opcji w/w.

 

@ShinobiQWE Zadzwoń 1 grudnia na infolinię.  Prawdopodobnie będzie oferta za 25, być może do końca Twojej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ShinobiQWE napisał:

 i dziś wchodząc do ICA zauważałem, że zredukowało mi rachunek o 25 zł za listopad. Na początku miesiąca wystawiło mi dobrą kwotę, ale później jest korekta(bez daty) na -25 zł. Nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, to chyba jakiś błąd po ich stronie? Zapłacę wystawioną kwotę, jak się upomną w przyszłych miesiącach to wtedy zapłacę.

 

Miałem kiedyś podobną sytuację że pojawiła się korekta w strefie obniżająca kwotę do zapłaty, jednak po kilku dniach ta korekta faktury zniknęła bez śladu. Nie pomyślałem wtedy żeby zrobić zrzut ekranu, więc żadnego dowodu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest teraz polityka, że nazywają Premierami wszystko co nie leciało wcześniej albo na danym kanale, albo na Vod itp.

Data produkcji nie ma znaczenia.

Film sprzed 50 lat też nazwą Premierą nawet jakby leciał na siostrzanym kanale 100x.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba siebie masz na myśli bo dzień w dzień na forum można spotkać twoje kwiatki.

Przypomnę ci, że każdy film np. "Kiler" był nazywany premierą jak leciał po raz pierwszy czy to na C+ a zaraz potem na C+ Film też był premierą.

Już nie wspomnę ile razy leciał na TVN.

I tak jest z każdą pozycją.

Dzięki bogu C+ ma '' tylko '' 4 anteny gdzie mógł zapodać "Kilera''.

W innym wypadku byłby premierą 10 czy 15 razy jakby uruchomili coś w stylu hiszpańskiego Alquilera czy francuskiego A'la Carte.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Przypomnę ci, że każdy film np. "Kiler" był nazywany premierą jak leciał po raz pierwszy czy to na C+ a zaraz potem na C+ Film też był premierą.

Tak było zaraz po powstaniu nc+ i przenieśli to do C+ "mądre głowy" z nki. Trwało to ze trzy miesiące.
Czy warto dopisywać słowo PREMIERA, przy filmach, które już leciały na kilku kanałach? Pewnie nie, ale robienie z tego powodu afery uważam za przesadę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:


Czy warto dopisywać słowo PREMIERA, przy filmach, które już leciały na kilku kanałach? Pewnie nie, ale robienie z tego powodu afery uważam za przesadę.

 

Wiesz co? Opinia w jednym poście to jest afera? Cóż jak widać nie jest mi dane pojąć twój sposób  oceniania opinii, postów etc.

I nawet nie zamierzam w to brnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...