Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się opcja Canal+ 4K za 0zł do końca maja za 0zł.

Pytanie do znawców: w 1 tabelce jest możliwość wyłączenia w/w opcji taki oto zapis:

Od 01/06/2020
do czasu dezaktywacji
usługi 10zł

Z kolei w tabelce na stronie 7 jest zapis:

Okres promocyjny a nie tak jak zwykle czyli: Po Okresie gwarantowanego korzystania

W związku z tym jak należy to rozumieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jagoda3 napisał:

Pojawiła się opcja Canal+ 4K za 0zł do końca maja za 0zł.

Pytanie do znawców: w 1 tabelce jest możliwość wyłączenia w/w opcji taki oto zapis:

Od 01/06/2020
do czasu dezaktywacji
usługi 10zł

Z kolei w tabelce na stronie 7 jest zapis:

Okres promocyjny a nie tak jak zwykle czyli: Po Okresie gwarantowanego korzystania

W związku z tym jak należy to rozumieć ?

Inaczej nazwali.Jak okres gwarantowany się zgadza to będzie OK.Ja w marcu aktywowałem 3 miesiące za 0 zł opcję Canal+4K.

Teraz, dan772 napisał:

Dokładnie dekoder to UltraBox+/PVR PACE. Podłączyłem go do internetu, zaktualizował się i jedyne co widzę w menu to serwisy internetowe, gdzie jest radio i internetowe centrum abonenta. Nie widzę nc+ go

To zmienia postać rzeczy. Na tym dekoderze nie zobaczysz kolekcji nc+go tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dan772 napisał:

Dokładnie dekoder to UltraBox+/PVR PACE. Podłączyłem go do internetu, zaktualizował się i jedyne co widzę w menu to serwisy internetowe, gdzie jest radio i internetowe centrum abonenta. Nie widzę nc+ go

Pomyliłeś dekodery to nie turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jagoda3 napisał:

Pojawiła się opcja Canal+ 4K za 0zł do końca maja za 0zł.

Pytanie do znawców: w 1 tabelce jest możliwość wyłączenia w/w opcji taki oto zapis:

Od 01/06/2020
do czasu dezaktywacji
usługi 10zł

Z kolei w tabelce na stronie 7 jest zapis:

Okres promocyjny a nie tak jak zwykle czyli: Po Okresie gwarantowanego korzystania

W związku z tym jak należy to rozumieć ?

Nie widzę tej oferty u znajomego czy musi mieć Canal+ inne  ?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi Man Pack do KOŃCA MAJA W PREZENCIE
Oglądaj 12 kanałów i 2 kolekcje – wypróbuj ofertę do końca kwietnia bez opłat, później zdecyduj co dalej.
Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji

 

 

Można to po aktywacji wyłączyć przez stronę internetową czy trzeba dzwonić??

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie proszę rozszyfrować te tabelki. Jeżeli jest okres "dezaktywacji od "to wtedy mogę odłączyć usługę?

Mam opcje CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m zł dla Abonentów (06/19)

 

Od 01/05/2020 
do 31/07/2020       0,00 zł

   
Od 01/08/2020     
do czasu                  30,00 zł

dezaktywacji usługi

 

Tzn. w tym konkretnym przypadku muszę ją utrzymać przez 4mies. - 3 za 0zł i 4ty za 30zł? A potem mogę wyłączyć?

 

Druga sprawa nie mam już opcji na HBO i GO za 17,50 2mies. U Was też zniknęła ta opcja?

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wilq79 napisał:

To się w tabelce nazywa " Okres gwarantowanego korzystan ". W trakcie tego okresu nie możesz usługi wyłączyć.

 

Czyli się zgadza. Okres gwarantowany jest 3mies za 0zł i 4ty mies. za 30zł.

 

@maks27 

Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec Okresu gwarantowanego korzystania; po 
Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej
.

 

Sierpień też jest w okresie gwarantowanym ujęty. Czyli wychodzi 7,5zł na miesiąc przez okres 4miesięcy.

Edytowane przez TomPure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.01.2020 o 20:26, Pawel napisał:

Nie ma żadnej różnicy kiedy zgłosi wyłączenie.Może to być nawet ostatni dzień marca.

 

O jaka opcję pytasz? O paczkę C+?

Post nie wiem dlaczego został przeniesiony z wątku HBO i dopiero teraz przez przypadek go znalazłem :-)

Suma sumarum chodziło mi o opcje HBO z HBO go. Dla ewentualnych zainteresowanych jest to opcja włącz/wyłącz za 35zł miesięcznie czyli wychodzi 17,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy to prawda, że na stronie Platformy Canal+ ncplusgo można obejrzeć wszystkie audycje, które były emitowane w TV, gdy jest się jej "abonamentowym" abonentem? Proszę o odpowiedź, chciałbym obejrzeć jedną audycję.

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...