Jump to content

dan772

Users
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dan772

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. A jak sobie poradziłeś z odbiorem nc+ na dekoderze ariva 120. W tamtym tygodniu też przestał mi czytać kartę camela i nie wiem jak temu zaradzić?
 2. No ja mam multiroom a ta karta była tylko przenoszona do arivy na wieczór do sypialni. Czyli najtaniej i przynajmniej do wymiany cameli jest zastosować blocker fedc. Tylko czy np. za miesiąc nie prześlą innej zarazy i ten bloker przestanie działać? W tamtym roku wymieniałem karty na nowsze to w punkcie powiedzieli mi że wycofują camele i jakoś minął rok i nie wycofali. Tak więc nie wiadomo kiedy do tego dojdzie. Jak przestały działać mi te karty to zadzwoniłem na info nc+ i konsultant sugerował wymianę tych pace na nowsze dekodery oczywiście płatne. Powiedziałem mu że nie mam zamiaru płacić za coś co mam w umowie za darmo na co nic nie odpowiedział.
 3. Drogi ten dekoder Zgemma H7S. A czy jak zabiorą te camele to ten dekoder będzie działał czy będzie do wyrzucenia tak jak moja ariva 120?
 4. A mógłbyś podać jakiś konkretny model bo nie bardzo się na tym znam. Jak do końca roku zabiorą camele to co w zamian dadzą. Ja do tej pory miałem multiroom i dekodery za darmo więc nie mam zamiaru płacić za coś nowego. Umowę mam do sierpnia 2020 r.
 5. A w co najlepiej zainwestować, w tego blockera za 50 zł? Czy to jest pewne czy może coś innego
 6. Wczoraj przestały odbierać mi karty camelon w pejsie i musiałem zrobić ustawienia fabryczne i chyba pobrało aktualizacje. W pejsie czyta już kartę ale przestało w arivie 120 którą mam na górze i wieczorem przenosiłem kartę. Jak sprawdzić czy karta złapała tą zarazę bo jak wchodzę w menu i dane karty to nie widzę fedc.
×
×
 • Create New...