Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ircios napisał:

A co chciałbyś wiedzieć? Jak zapłacić za fakturę PC+ kartą? 

Pewnie o to mu chodzi:

 

 

Cytat

 

Abonenci, którzy od 30 września do 31 grudnia 2019 roku za pomocą karty VISA zapłacą rachunki w Strefie CANAL+ otrzymają w prezencie Kolekcję Filmową VISA.

Filmowa VISA to bezpłatny dostęp do 15 filmów dostępnych w nc+ GO i nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do Internetu w terminie: od 1 listopada 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie opcji włącz wyłącz i aktualnego plusa miesiąca (Playboy tv)chciałem się upewnić jak to jest z tym wyłączeniem.

1 października zamówiłem Mistrzowską Piłkę (tą za 30 dyszki z ICA) z zamiarem wyłaczenia, by potem znów włączyć (by wychodziło średnio te 15 zł za m-c). Pażdziernik miałem za free, zapłace te 30 w listopadzie i kiedy mam zgłosić jej wyłączenie by znów w grudniu zamówić i mieć grudzień za free? W sensie obowiązuje tu jakiś termin wypowiedzenia (30 dni?) czy moge spokojnie zgłosić wyłączenie dopiero pod koniec listopada?

To samo z tym plusem miesiąca, zamówiony 1 października czyli do końca listopada za 0 zł. Czy wyłaczenie muszę zgłosić już teraz (do końca października) czy też w każdym momencie listopada można zgłosić wyłączenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy rok temu przedłużałem umowę to wziąłem od razu pakiet Multi Man Pack za 20zł z zobowiązaniem na 12 miesięcy potem cena bez zmian. Zleciłem jakiś czas później jego wyłączenie po okresie gwarantowanym czyli 01.12.2019r. We wrześniu jednak zmieniłem zdanie i wycofałem swoją rezygnację telefonicznie, przy okazji konsultantka zaproponowała mi że może mi ponownie włączyć z zobowiązaniem do 01.10.2020r. - zgodziłem się. Wczoraj wchodzę na ICA a tam Multi Man Pack jest napisany dwukrotnie z datą gwarantowaną do grudnia tego roku a drugi do października przyszłego roku. Próbowałem wyjaśnić sprawę na infolinii jak i na czacie i nikt nic nie wie o tym że ktoś mi włączył Multi Man Pack we wrześniu. Za bardzo mnie to nie obchodzi bo chcę nadal mieć ten pakiet, jednak piszę o tym tutaj by pokazać jaki kompetentni ludzie tam pracują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii jak i na czacie nic nie wiedzą o tej drugiej opcji która ma się uaktywnić od grudnia. Twierdzą że od grudnia mogę wyłączyć Multi Man Packa i płacić mniejszy rachunek. Jak dla mnie jest to trochę dziwne. Zobaczę w przyszłym miesiącu czy coś się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...