Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA niestety nie ma opcji włączenia Canal+ 4K. Musisz dzwonić na infolinię, ale uprzedzam, że nakarmią Ciebie tekstem typu -  na module nie ma możliwości technicznych uruchomienia tego kanału (tylko ich dekoder 4K) ?

Więc albo musisz dzwonić do skutku, aż trafisz na jakiegoś "normalnego konsula", albo udasz się do najbliższego punktu nc+. Tam załatwisz co trzeba (10zł/mc w zobowiązaniu na 10 miechów). Oczywiście zakładam, że posiadasz pełny pakiet kanałów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Posiadam pełny pakiet c+ oraz eleven i mistrzowską piłkę. Jak podpisałem umowę rok temu to niecały miesiąc Canal+ 4K działał później wyłączyli chyba wszystkim od września 2018. Od nowego sezonu naszła mnie ochota żeby oglądać Premier League i mecze Realu Madryt w 4K ale w ICA nie znalazłem opcji i wszędzie na stronie nc+ pisało że potrzeba dekodera 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2019 o 12:44, matys1812 napisał:

Na czacie w ICA dowiedziałem się, że nie ma możliwości dokupienia Canal+ 4k na module CAM. Nie ma też możliwości wymiany modułu na dekoder 4K. Po pracy najwyżej spróbuję zadzwonić na infolinię. Może trafię na kogoś bardziej ogarniętego.

 

Jest taka możliwość żeby wymienić moduł na dekoder 4K, najlepiej przy przedłużeniu. Jestem na tym etapie, że to pierwszy i zasadniczy punkt w rozmowie z konsultantem. Było kilka rozmów, wszystkie były na tak, przy czym oferta mi nie pasuje, bo za dekoder każą płacić 15 zl/ miesiąc

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana modułu CI+ na dekoder 4K przechodzi masz C+ 4K wtedy bez problemu.

 

Nie przechodzi zaś wymiana dekodera 4K na moduł NC+ CI+.

I jest problem z dostaniem C+ 4K jak masz moduł NC+ CI+

Walka o taką możliwość to jak walka z wiatrakami i to jest .....................:censored: ze strony NC+.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta oferta cennikowa za paczke Eleven za 15,90zl/mc? Ona dziala na zasadzie wlacz/wylacz co miesiac? Gdy wykupilbym ja dzisiaj to do konca sierpnia mam za free, za wrzesien place 15,90zl, 30 wrzesnia wylaczam, 1 padziernika wlaczam, miesiac za free, za listopad place 15,90zl, 30 listopada wylaczam, itd.? Dobrze rozumiem? I jak to jest z tym wlaczaniem i wylaczeniem? Mozna to robic samemu w ICA czy trzeba tam dzwonic?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TimesSquare napisał:

Dlaczego wylaczenie najlepiej telefoniczne? Co jest nie tak z wylaczeniem przez ICA?

Nic nie jest nie tak.Wyłączyć można przez ica czy np czat a ktoś pisze najlepiej bo pewnie sam tak robi.Tylko po co wisieć na słuchawce jak można to zrobić szybko i sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kończy mi się hbo które miałem na pół roku za dearmo,czy jest teraz jakas promocja gdybym chciał wziąć do końca umowy ze zobowiązaniem? I drugie pytanie. Czy biorąc jako opcję mozna wyłączyć przez ICA wskazując dokładny dzień wyłączenia? Tzn. czy zaraz po włączeniu 1go jednego miesiąca mogę napisać do ICA z rośbą o wyłączenie ostatniego dnia następnego miesiąca? pozdrawiam

Edytowane przez aniol1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...