Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio więcej konsumuje treści sVOD i muszę przyznać, że SkyShowtime pozytywnie mnie zaskakuje. Nie ma dużo premier w miesiącu, ale to nie problem. I tak człowiek nie ogląda wszystkiego, bo życia nie starczy. Ale jak poszperam to zajdę ciekawe dla siebie pozycje, o których nie jest głośno w mediach, a są całkiem dobre. Ciągnę promkę startową (12,50) więc jak za taką cenę dla mnie OK.

 

Z Disneya zrezygnowałem dawno, bo mało co dla siebie tam znajdowałem. Tutaj więcej. Ale to indywidualne, zależy kto i co lubi oglądać.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że SkySho ma dobre HD ale pisanie tu przykładu, że CDA ma słabe HD jest nie na miejscu tymbardziej że oni kroczą IMHO na granicy piractwa. Mam spore wątpliwości czy są w pełni legalni.

Na Netflixie HD bywa różne to prawda, ale dotyczy to głównie produkcji na licencjach ale zdarzają się wyjątki jak np premiera "Znachora" - przez dobry tydzień nie potrafiłem wtrafic na ostry obraz nie wiem czemu - ale inni też wtedy narzekali więc coś było na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale brak w tym serwisie treści w UHD i Dolby Atmos to naprawdę dzisiaj wielka wada tego serwisu i cena niestety tego nie rekompensuje mimo, że taka bogata biblioteka.. szczególnie że do takiego Netflisa sprzedali prawa d o serialu który leci w UHD u konkurencji.. to już na maksa jakaś żenada.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla starych użytkowników bez zmian po za zmianą nazwy pakietu. Jak ruszą cenę Standardu Plus w górę, wtedy proporcjonalnie zwiększy się dla tych co jadą od momentu startu na promocji 50% taniej. Na razie stopniowo przygotowują się do ewentualnej modyfikacji i nie chcą odstraszać obecnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.03.2024 o 01:09, czytnik napisał(a):

Wyjaśniła się sprawa z podpięciem nowej ( innej )karty .

Bo w kwietniu zmieniam bank i nie wiem jak to zrobić .

U mnie poszło bez problemu. Wbiłem dane nowej karty, zniżka została mimo że komunikaty na stronie były faktycznie niejednoznaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2024 o 13:32, mclusky napisał(a):

A ktoś się może orientuje kiedy SkyShowtime planuje u nas w końcu udostępnić South Park?

Tego nikt nie wie, też chciałbym obejrzeć South Park z polskim tłumaczeniem a być może nawet dubbingiem 

W dniu 10.02.2024 o 22:59, dvbx napisał(a):

Dostępna nowa opcja: 6 miesięcy abonamentu w cenie 99,50PLN (16,59 mies.)

I cena roczna 198,99 zł czyli też 16,59 zł miesięcznie. Przy ewentualnych podwyżkach pakietu głównego do 30 zł i tak będzie taniej trzymać obecna subskrypcję -50%

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...