Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.10.2023 o 22:36, 2PaC napisał(a):

Czyli abo w gore skoro już myślą o reklamach 

Wychodzi na to, że wszystkie duże VOD będą mieć do końca przyszłego roku pakiet z reklamami. Na razie potwierdził to Netflix, D+, Max i Prime Video. Strzelam, że ten pakiet za 49 zł dostanie właśnie reklamy.

Do tego będą blokować telewizory poza domem użytkownika. Robi to Netflix a mają zamiar Disney+ i Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2023 o 11:41, diabeu napisał(a):

W s01e08 The A Team jest polskie audio z zupełnie innego odcinka. Zgłoszenie poszło. Ciekawe kiedy naprawią. I czy nie zniknie czasem cały sezon bo już były takie sytuacje że (pewnie żeby coś poprawić) usuwali na chwilę całe sezony.

Inna sprawa że nie wiadomo czy to zgłoszenie coś da, bo znalazłem tylko ich profil na fb, a po zgłoszeniu przekierowali mnie na faq na stronie, a tam jedynie pierdoły typu dzwięk 5.1, brak 4k czy problemy z rozliczeniem :D.

Tam jest sporo podobnych błędów, a szczególnie w dubbingowanych serialach dla dzieci i młodzieży. 

Często musiałem szukać dzieciom właściwej ścieżki, bo się okazało, że pod polską była rumuńska, polska pod węgierską, a węgierska pod szwedzką itd.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, strzala napisał(a):

Często musiałem szukać dzieciom właściwej ścieżki, bo się okazało, że pod polską była rumuńska, polska pod węgierską, a węgierska pod szwedzką itd.

W przypadku Drużyny A nic nie zrobisz oprócz oglądania z napisami bo jest ścieżka polska z innego odcinka. W odcinku 9 to samo, czyli niewykluczone że już do końca tak to leci. Ja na razie odpuściłem oglądanie Drużyny A. Może jak dodadzą kolejne sezony to przy okazji to ogarną.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja: 14,99PLN przez 3 miesiące

 

Cytat

Promocja kończy się 27.11.2023. Po 3 miesiącach oferta odnowi się automatycznie w cenie 24,99 zł/miesięcznie, chyba że zostanie wcześniej anulowana. Możesz zrezygnować, kiedy chcesz. Promocja tylko dla nowych subskrybentów, obowiązują warunki.

 

https://www.skyshowtime.com/pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 22:07, lakiman napisał(a):

Sprawdzam od czasu do czasu i na Prime Video ich tytuły za dodatkową opłatą są  w UHD.

Za dodatkową opłatą, to w zasadzie tytuły od wszystkich są dostępne prawie w każdym serwisie VOD(typu Rakuten, Chili, Player, C+ Premiery) w ramach tzw. "wypożyczenia" za dodatkową opłatą. 

Odkąd Amazon wprowadził w Polsce tego typu usługę, to tam również na tej samej zasadzie są dostępne te tytuły. Jednak nie dotyczy to subskrypcji, bo tam nowości są udostępniane na wyłączność. 

Co ciekawe ostatnio na Amazon Prime w ramach subskrypcji pojawił się nowy serial(z 2023r.) od Peacock "Based on a True Story".

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego nie ma serialu South Park w Skyshowtime? Przecież to serial należący do Viacom, właściciela kanałów Comedy Central. I będący w USA na bliźniaczym serwisie Paramount+. 

Pamiętam też słowa prezesa Skyshowtime na rok przed startem serwisu i mówił, że nie będą cenzurować ani cancelować starych nagranych wcześniej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime ma mnóstwo błędów. Jeden z odcinków "iCarly" nie jest po polsku, ale szybko znalazłem pomoc, bo pomylono go z rumuńskim, ale 8 odcinka "Pingwinów z Madagaskaru" już po polsku nie ma i nie mogę znaleźć go po polsku, a przejechałem już wszystkie języki dostępne w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...