Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się mieli tak tego trzymać to TVP by nie emitowała komedii w których gra Stanisław Tym. To nie o to chodzi. Po prostu jeśli teraz Jan Pietrzak narzeka że go nie chcą w TVP, to powinno się też patrzeć na to, jak to wygląda u kolegów po fachu satyrycznym.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP rosną wpływy z abonamentu? W teorii tak, w praktyce liczba płacących znów zmalała.

Rekompensata z budżetu państwa skutecznie podniosła wpływy Telewizji Polskiej z tytułu abonamentu. Poza tym, tak kolorowo jednak nie jest.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,23149249,tvp-rosna-wplywy-z-abonamentu-w-teorii-tak-w-praktyce-liczba.html


Spadła też liczba gospodarstw domowych płacących abonament – z prawie 1,12 mln w 2016 do 1,03 mln w 2017 roku. Oznacza to, że daninę na TVP i publiczne radio wpłaca 7,6 proc. gospodarstw domowych. Znacząco wzrosła również liczba gospodarstw domowych zwolnionych z opłaty – z 3,49 mln do 3,59 mln, co przyczyniło się do spadku liczby tych, które nie płacą lub nawet nie zarejestrowały odbiornika do 8,94 mln (z 8,96).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna Racewicz odeszła z TVP, po tym jak została zawieszona z prowadzenia Pytania na Śniadanie.http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/joanna-racewicz-odchodzi-z-telewizji-polskiej-zawieszenie-za-wpisy-na-instagramie-to-pretekst-nie-czuje-sie-winna

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oczywiście TVP to tylko moje przypuszczenia bo tam nie pracuję (może na szczęście) ale w innej profesjonalnej firmie którą znam żadna pani nie wklepuje na stronę linków z tekstem, bo są do tego profesjonalne automaty.

Nie wiem czy chce mi się Ci tłumaczyć do czego służą komputery w takich firmach jak TVP, więc posługując się Twoim przykładem mogę odpowiedzieć że jak swojego posta nie wklepuję, tylko dyktuję (to też oczywiście tylko przykład :wink:  )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...