Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzi dziennikarzy czy napisany przez WP artykuł, w którym powołują się na nieistniejące wypowiedzi, bo kto teraz udowodni, że one miały miejsce?  To najgorszy rodzaj dziennikarstwa, krytykując TVP obnażyli swoje standardy propagandy i zerowego warsztatu dziennikarskiego. Niestety, taka jest cała grupa WP, odkąd przyszedł tam Machała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi wyłącznie o warsztat, taki artykuł w żadnym szanującym się medium nie powinien przejść. Ważne, że mnie bolą oczy od tej propagandy i myślę,że jestem w większości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP cofnęła dziennikarzowi ''Faktowi'' akredytacje na wzięcie udziału w Konferencji Ramówkowej TVP, która ma się odbyć w najbliższy czwartek. Głównym powodem cofnięcia akredytacji może być artykuł ''Faktu'', w którym to pojawiła się informacja na temat premii Joanny Klimek, prywatnie narzeczonej Prezesa TVP Jacka Kurskiego, która w zeszłym roku pracowała w TVP. Po tym artykule TVP oraz Jacek Kurski chcą pozwać ''Fakt'' do sądu.

 

Więcej znajdziecie tutaj:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-zawiesza-wspolprace-z-redakcja-faktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być tak, że puszczą co nieco w "Info Wieczorze", albo zrobią "Wydanie specjalne" w TVP Info i tam pokażą fragmenty, wywiady i coś w tym stylu. Pamiętam, że rok temu w "Panoramie Info" o 21:00 pokazywali fragmenty konferencji ramówkowej, w tym roku pewnie puszczą coś po "Nie da się ukryć" w tym fleszu Info Wieczoru i w samym programie po 23 ;) Ale na live nie ma co liczyć.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali ale po 23:50 :P

A jeżeli już jesteśmy przy konferencji ramówkowej TVP to w jej trakcie padło ważne oświadczenie z ust Prezesa TVP Jacka Kurskiego. Otóż w tym materiale od około 12:22: https://ok.ru/video/331874437785 planuje on co miesięczne widowisko muzyczne co miesiąc i nowy festiwal komplementarny wobec Opola.

Jestem bardzo ciekaw co to może oznaczać. Na myśl bowiem przyszła mi jedna myśl. Otóż po Opolu nasza Telewizja Polska (a konkretniej mówiąc TVP1) wraca do prac przy przygotowaniu polskiego udziału na najbliższą edycje Eurowizji. Teraz jeszcze dochodzi do tego bieżąca Junior Eurowizja ale nie o tym chciałbym wspomnieć. Otóż tak jak wspomniałem po Opolu publiczna Jedynka zaczyna ponownie zajmować się Eurowizją więc czy te dwa planowane projekty to coś w tym kierunku? Z tego co pamiętam już rok temu pojawiły się plany o odcinkowych programach selekcyjnych do Opola i Eurowizji. Opole dostały Opolskie Przeboje więc może teraz przyszedł czas na Eurowizję? Pełne ogłoszenie formatu ma nastąpić po Opolu a więc w idealnym czasie na preselekcje do Eurowizji. Jak myślicie co pod tymi planami Prezesa TVP może się kryć :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wicedyrektor TVP2 Tomasz Mazur oraz wicedyrektor biura programowego TVP Marcin Stefaniak zostali odsunięci od swoich funkcji: https://dorzeczy.pl/kraj/42610/Leca-glowy-w-TVP-Kurski-za-bledy-sie-karze.html

 

Powodem tej decyzji jest fakt, iż w niedzielę Dwójka emitowała "The Voice of Poland" o tej samej porze, co Jedynka program "Rolnik szuka żony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż przecieram oczy ze zdziwienia czytając wyżej przytoczony artykuł. Jak tak bardzo chcą uzyskać jak najwyższą oglądalność "Rolnika szukającego żony" to czemu na czas jego trwania nie dadzą łowickich pasów na wszystkich pozostałych antenach TVP? :lol2:

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...