Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, chociaż nie wiem czy jeśli chodzi o tę nachalną promocję "Wkręconych" to był pomysł "TVP", czy firmy produkującej "Barwy Szczęścia", "M Jak Miłość" i "Na Dobre I Na Złe", która jest jednocześnie jak mniemam producentem "Wkręconych"???

 

Niestety nachalna promocja rodem z "TVN" (pamiętam, że jak oni promowali "Mój Rower", "Oszukane", albo "Mój Biegun", to nadszedł taki moment, że jak tylko słyszeliśmy z rodzicami tytuły tych filmów, to ogarniał nas atak śmiechu :D ) zatacza coraz szersze kręgi (a może jacyś pracownicy "TVN" odpowiedzialni za promocję przeszli do "TVP" :D???)...

 

W ogóle po przeczytaniu tego artykułu (https://satkurier.pl/news/94971/oplata-audiowizualna-maks-100-zl-rocznie-wideo.html) zacząłem się zastanawiać, czy jeśli faktycznie wpływy z tej nowej opłaty audiowizualnej przekroczą półtora miliarda złotych rocznie, to prezes "TVP" spełni swoją obietnicę przed jakiegoś czasu, tzn. wyrzuci ze wszystkich kanałów "TVP" reklamy (on chyba jak dobrze pamiętam zapowiadał, że jeżeli będzie dostawał 900 milionów rocznie to już wywali reklamy), bo ja jakoś nie mogę w to uwierzyć, tzn. uwierzę dopiero jak zobaczę :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ROZRYWKA International - nowy kanał od TVP dla zagranicy

 

Nowy wyspecjalizowany kanał TVP Rozrywka International postanowił powołać Zarząd Telewizji Polskiej na posiedzeniu 29 stycznia 2014 r.

 

Kanał oferował będzie przede wszystkim premierowo polskie programy rozrywkowe i seriale polskim widzom na całym świecie. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymają komercyjni operatorzy telewizyjni w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata. W Polsce TVP Rozrywka International nie będzie dostępny.

 

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... t/13822082

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP ROZRYWKA International - nowy kanał od TVP dla zagranicy

 

Nowy wyspecjalizowany kanał TVP Rozrywka International postanowił powołać Zarząd Telewizji Polskiej na posiedzeniu 29 stycznia 2014 r.

 

Kanał oferował będzie przede wszystkim premierowo polskie programy rozrywkowe i seriale polskim widzom na całym świecie. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymają komercyjni operatorzy telewizyjni w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata. W Polsce TVP Rozrywka International nie będzie dostępny.

 

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... t/13822082

"zamienił stryjek siekierkę na kijek" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat TVP nt. zmian

 

JAK PRZEPROGRAMOWAĆ ODBIORNIK/DEKODER NAZIEMNEJ TV CYFROWEJ?

 

15 lutego 2014 r. zmieni się oferta anten Telewizji Polskiej dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej. Jeżeli korzystasz z naziemnej telewizji cyfrowej 15 lutego przeprogramuj telewizor lub dekoder NTC – wyszukaj ponownie programy na Twoim urządzeniu (telewizorze bądź dekoderze).

 

 

 

Oto pełna lista kanałów Telewizji Polskiej dostępnych od 15 lutego w naziemnej telewizji cyfrowej :

 

1. TVP1 HD

2. TVP2 HD

3. TVP Regionalna

4. TVP ABC

5. TVP Kultura

6. TVP Historia

7. TVP Rozrywka

8. TVP Info

 

 

http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... o/13823437

 

Co ciekawe na tej liście nie ma także TVP1 SD - oprócz TVP2 SD i TVP POLONIA, o których mówiono że znikną.

W sumie więc TVP będzie wykorzystywać 10 slotów (a nie 11). Oznaczałoby to, że TVP zwolni w sumie 3 sloty w MUX-1.

Czekamy na potwierdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten artykuł i zastanawiam się ile "TVP" wydała na prawników w tej sprawie i czy nie jest to więcej, niż ta nałożona na nich kara???

 

Z jednej strony walczą o 150 tysięcy, a z drugiej strony chcą tworzyć "TVP Rozrywka International" dla Stanów Zjednoczonych...

 

Czy nikt w "TVP" nie rozumie, że zamiast tworzyć nowe kanały z tymi samymi programami powinni w pierwszej kolejności zadbać o to, żeby mieć własny transponder(y) na "Hot Birdzie", czyli tam gdzie ich kanały mają najwięcej odbiorców, żeby nie było takich sytuacji, jak z "TVP Sport HD", że nie ma go w żadnej platformie satelitarnej, chociaż pewnie przed igrzyskami uda im się "wyżebrać" pojawienie się tej wersji w którejś platformie, ale czy chodzi o to, żeby nadawca publiczny "żebrał" u nadawców prywatnych o miejsce na swoje kanały???

 

Przecież mogę się założyć, że prezesi telewizji publicznych w europie się z tego śmieją za plecami Pana Brauna, a w ogóle zobaczcie: Pana Piotra Farfała wyrzucono z hukiem za próbę uniezależnienia "TVP" od nadawców prywatnych, a Pan Braun uzależnił się od nich całkowicie i nikt go nie odwołuje...

 

https://satkurier.pl/news/95891/tvp-wygrywa-w-nsa-ws-pojemnosci-satelitarnej.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z kanałem TVP Rozrywka International jak dla mnie jest chory. Cóż niby jest takiego emitowanego obecnie w TVP Rozrywka co ze względu na prawa autorskie itp. nie może być emitowane poza Polską i trzeba utworzyć oddzielną wersję? Nie prościej sprzedawać operatorom zagranicznym paczkę TVP Rozrywka + TVP Seriale niż robić nowy program, który jak rozumiem ma być takim 2in1? Chyba, że myślą w kierunku nowy program = nowe ciepłe stołki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...