Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież ten cały DMAX to byłby klon Metro, tyle że na lepszej pozycji w DVB-T. Na kanał z naprawdę wartościową ramówką nie ma co liczyć, ale jeżeli wygra Red Carpet TV, to przynajmniej nie dostaniemy kolejnego przeładowanego kabaretami i paradokumentami przeciętniaka, tylko małe odświeżenie w postaci kanału robionego z pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, neo_patryk napisał:

 tylko małe odświeżenie w postaci kanału robionego z pomysłem.

Chyba żartujesz :)

3/4 ramówki to plotki, ploteczki i stare filmy wieczorem, które mam na co dzień z satelity na tym kanale i ani razu nie obejrzałem. 

Lepiej niech ten kanał zostanie na satelicie wyłącznie, bo gdy przyjdzie mu płacić za koncesję naziemną i sieć nadajników, to jego wartość merytoryczna na pewno nie wzrośnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 22:02, dvbtowiec napisał:

Chyba żartujesz :)

3/4 ramówki to plotki, ploteczki i stare filmy wieczorem, które mam na co dzień z satelity na tym kanale i ani razu nie obejrzałem.

Wątpię, aby konkurencja miała w planach coś bardziej oryginalnego, chyba że CD Action TV. Red Carpet TV jak na darmowy kanał od małego nadawcy prezentuje się moim zdaniem dobrze, dlatego życzę mu jak najlepszego zasięgu.

W dniu 22.02.2021 o 22:02, dvbtowiec napisał:

Lepiej niech ten kanał zostanie na satelicie wyłącznie, bo gdy przyjdzie mu płacić za koncesję naziemną i sieć nadajników, to jego wartość merytoryczna na pewno nie wzrośnie.

Z tym akurat mogę się zgodzić, ponieważ niejeden dobry kanał z uwagi na koszty nadawania w DVB-T znacząco obniżył swój poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to już pewne. Urzędnicy nie zdążyli wybrać. Konsekwencje:

- jeden biznes trzeba zamknąć

- kolejny uczestnik rynku będzie miał straty na emitowaniu planszy kontrolnej na pustym slocie

 

Prawdopodobnie sprawy przedsiębiorców którzy poniosą straty finalnie trafią do sądów. I kto za to wszystko zapłaci?

Pan, Pani, My.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, widze że KabaretTV wygrał konkurs zamiast normalnego kanału

Pewnie będzie to kanał z pseudo "wysoką oglądalnością" nadający kabarety 24h na dobę
Winnicki wygrał bo pasował rządowi

Odchodząc od tematu Silver TV, NTL mógł być fajnym ogólnopolskim kanałem
Ale przyszedł Pan Kabaret i zrobił pierwszy ogólnopolski kanał z kabaretami cały dzień
Drugi był filmax (jestem świadom, że to filmowy kanał)

 

 

 

Edytowane przez niewybaczalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niewybaczalne napisał:

Odchodząc od tematu Silver TV, NTL mógł być fajnym ogólnopolskim kanałem
Ale przyszedł Pan Kabaret i zrobił pierwszy ogólnopolski kanał z kabaretami cały dzień

Toć teraz wreszcie jest fajny ogólnopolski kanał dla każdego, a nie gadające głowy o mieście Radomsku czy programy z TVNów tematycznych , TVC ma kilka razy większą oglądalność niż NTL. I można by liczyć trochę słowa, bo kabaretów tam nie ma cały dzień.

 

1 godzinę temu, G2000 napisał:

Przy następnym proteście w naziemnej będzie świecił jeden kanał więcej.

Pudło. ATM nadał zwykły program w tamtym dniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dziwek napisał:

Toć teraz wreszcie jest fajny ogólnopolski kanał dla każdego, a nie gadające głowy o mieście Radomsku czy programy z TVNów tematycznych

Jeśli dla Ciebie fajny kanał to maraton z kabaretami i telezakupami to naprawdę jest coś nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...