Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna bieda...

MWE ze swoimi dziwacznymi pomysłami. RC, który nie potrafi poprawnie napisać wniosku i Polsat z jednym i tym samym kanałem, który i tak już nadaje...

Fachowcy z KRRiT pogubią się totalnie i efektem będzie rozpisanie kolejnego konkursu. 😂

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie opłaca, ale jednak wniosków po ATM Rozrywka było więcej.

Myślę że tu kilka czynników wchodzi w grę, wzrost kosztów utrzymania kanału. W końcu wszystko podrożało, począwszy od energii, po ceny każdego towaru, wiąż wysoka inflacja, a na pewno nie pomaga bardzo restrykcyjne analizowanie materiałów przez KRRiT nawet sprzed lat, które mają emisję teraz, jak słynna już sprawa pewnego klipu.
Przedsiębiorcy to widzą i analizują ryzyka.

Nie wspominając już o problemach przy odnawianiu koncesji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DanielK napisał(a):

Jest już ogłoszona lista wnioskodawców:

https://dvbt2wpolsce.pl/aktualnosci/mux-1-6-wnioskow-na-nadawanie

 

6 wniosków, w tym 1 od Polsatu na kanał... W24. To ci niespodzianka ;-)

O pozostałych już pisano tu na forum wcześniej.

Trzymam kciuki, żeby wygrał RED CARPET PLUS TV bo to nowy nadawca oraz każdy miał swój początek. Polsat miał już ponad 25 lat temu swój początek i raczej nie od razu był ciekawy. , MWE też ma swój kanał Antena HD- przydał by się mu serwis informacyjny- ciekawostki itd...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasjonat napisał(a):

MWE też ma swój kanał Antena HD- przydał by się mu serwis informacyjny- ciekawostki itd...

 

MWE ma w TVC coś w rodzaju serwisu informacyjnego tylko dlatego że to warunek istnienia dla TVC jako kanału lokalnego w koncesji i dzięki temu bycie operatorem MUX-L3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pasjonat napisał(a):

... Polsat miał już ponad 25 lat temu swój początek i raczej nie od razu był ciekawy. ...

 

25 lat temu była zupełnie inna sytuacja na rynku. W eterze były zazwyczaj dwa kanały TVP, więc Polsat miał konkurencję w postaci skostniałej TVP czyli praktycznie żadnej.  Wystarczyło puścić "zachodni" film i już była oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Owszem tak Polsat, TVN ,Nasza TV.

Zobaczcie ile kanałów powstawało w Turcji czy na Ukrainie w latach 90, tam była prawdziwa konkurencja !!!

U nas pierwsza koncesja była ustawiona pod Polsat który miał najmniejszy budżet.

Bardzo żałuję że  nie wystartowała NTP+   Mirosława Chojeckiego.

Gdybym tylko mógł cofnąć czas i coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 6 propozycji rozsądniejszym jest Red Carpet Plus TV ponieważ byłby nowym nadawcą w ogólnopolskiej naziemnej telewizji cyfrowej 

Tylko warunek byłby jeden aby audio nie było gorszej jakości ponieważ by popsuło prestiż i przyjemnosć kanału 

I żeby przedstawiciel Red Carpet założył konto na forumach naszym i konkurencyjnym aby móc wysyłać uwagi i problemy techniczne kanału. 

Edytowane przez SUPER MEDIALNY
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że ruch Polsatu mnie zdziwił :D - gdy dowiedziałem się, że Polsat się zgłosił do konkursu na MUX 1, to może... z kanałem Szóstka Seriale? Ruchy związane z nazwą kanału mogły sugerować zmiany, a tu jednak... nie - i mamy W24 - tylko pytanie - po co zgłaszają po raz drugi ten sam kanał? Wydawać się może, że ten kanał jest "zaklepany" na MUX 8, a tu... dubel? Już sam się w tym pogubiłem... 

Propozycje nowych kanałów od MWE to dla mnie żenada - zaczynając od nazw, idąc przez gadkę o treściach na tych kanałach, kończąc na ramówce Anteny HD. 

Propozycja kanału od Red Carpet mnie zaciekawiła - myślę, że mogą dać niezłą, dobrą ofertę. 

 

Ciężko powiedzieć, kto wygra ten konkurs, ale myślę, że możemy być świadkami niestety rozmieszczenia "wilk syty, i owca cała":

MUX 1: kanał od Winnickiego (oby nie)

MUX 8: W24, kanały od RC

 

Warto dać szansę nadawcy Red Carpet TV moim zdaniem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że w poprzednim konkursie na miejsce po ATM Rozrywka startował DMAX i mogliśmy mieć ten kanał wzbogacający naziemną,wybrano Antena HD. Teraz Discovery już nie zgłosił tego kanału, a lista chętnych bardzo uboga.

W tym jest duże prawdopodobieństwa że MWE dostanie kolejne miejsce na kanał powtórkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pasjonat napisał(a):
11 godzin temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):
A czy ktoś kiedyś odpowie mi na pytanie dlaczego oferta która nie robi żadnej kariery na satelicie i w kablu ma zrobić szał w mux? emoji4.png

Chcemy nowego nadawcę w DVB.

I ten najprawdopodobniej dostanie 2 lub 3 sloty na MUX8. Szczerze mówiąc na miejscu KRRiT podjąłbym rozmowy z MWE w kwestii zarówno MUX1 ale i MUX8 tak by podzielić wolne zasoby pomiędzy trzech nadawców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze nie chciał bym w DVB-T2 już żadnego kanału gdzie będą pokazywać jedno i to samo wołam  bym żeby jakiś nadawca który wygra konkurs na Mux 1 i 8 miał swoje ramówce co inne niż to co już na innych kanałach było albo jest które są w DVB-T2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

To już kompletnie nie rozumiem.

W MUX8 powtórzono konkurs na dwa miejsca, bo jeden wniosek został zgłoszony poprawnie i był to W24.

Tu znów W24. To o co chodzi z MUX8? :)

Bardzo dziwny ruch Polsatu... O co w tym chodzi? 🤔

Na marginesie nie zdziwię się jak KRRiT każe Polsatowi wybierać i nie pozwoli na jeden kanał na 2 MUXach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...