Skocz do zawartości

Radio ESKA


alkoholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Paczka jest nadal dostępna z satelity Amos 3 (4°W) z tp. 9 (11,315 GHz, pol. H, SR: 5000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK), ale uwaga - większość stacji przełączono do AAC, więc trzeba mieć odpowiedni odbiornik, który radzi sobie z AAC. Nie wszystkie regiony są tam nadawane, ale ogólnie duża część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://www.eska.pl/news/letnia_scena_es ... ideo/87234

 

Letnia Scena Radia Eska w... Częstochowie! :lol:

Dziwne gdyż u nas nie ma Eski, niestety... Ale może to jakiś znak? :)

Moderator @Qrzysztof wspominał w którymś wątku, że w Częstochowie będą w najbliższym czasie dwa konkursy na nowe częstotliwości ale chyba nie zostały jeszcze ogłoszone. :[ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o "Pożyczony" i "Roar". :D

Ale z tego co patrzę to puszczają praktycznie to samo co RMF MAXXX, jedynie goldy się trochę różnią i w Esce jest więcej polskiej muzyki i takiej co leci na POPliście. To znaczy w Maxxxie polscy artyści praktycznie zawsze są bardzo krótko na liście, a artyści tacy jak Imany, James Arthur, Passenger itp w ogóle nie wchodzą do listy tylko po sukcesie w POPliście wchodzą na dzienną w Maxxxie. :) No i Maxxx wydaje się trochę bardziej klubowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A w tych serwisach co godzine od 6:00 do 17:00 dużo jest informacji ze świata i z Polski czy przeważają lokalne? Mam nadzieję, że więcej jest tych pierwszych. ;)

A o 6:00 to pewnie jest jakieś lokalne podsumowanie dnia/tygodnia (w weekendy) - tak samo jest w RMF MAXXX. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ta stacja jest słuchana także przez mojego ojca, który jest przedstawicielem bardzo rzadkiego gatunku radiosłuchacza: osoba w wieku 49 lat trawiąca stacje młodzieżowe, co wiąże się bezpośrednio z traktowaniem komercyjnych grup docelowych z przymrużeniem oka, które się objawia także u innych członków mojego rodu i na innych płaszczyznach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ciekawe co w takim razie zrobią wieczorem oraz z dotychczasową prowadzącą Szymorningu (Igą) jak i Kamą która to obecnie jest na urlopie. Odnośnie ramówki wieczornej to krążą spekulacje że od 3 marca o 21 (wg. informacji na Facebooku) program poprowadzi Marcin Bisiorek - nie wiadomo tylko czy tutaj chodzi o Radio Eska czy o jakąś inną stacje grupy Time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Słuchałem przez ostatnie 2 miesiące Eski i zauważyłem że mają biedną playliste.

Te same piosenki można usłyszeć parę razy w ciągu doby.

Już RMF MAXX ma bogatszą playlistę.

P.S w nocy w esce lecą jakieś polskie piosenki które trochę dziwnie brzmią - wydaje mi się że to są jakieś mało znane stare (chyba maximum sprzed 15 lat) polskie utwory.

Czy wiecie coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W poniedziałek (8 września 2014 roku) na antenie Radia Eska rusza akcja "Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli ImprESKA on tour".

"Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour" promuje wieczorne pasmo Radia Eska "ImprESKĘ", nadawane w godzinach od 20.00 do 24.00, oraz jego gospodarza Janka Pirowskiego.

 

Więcej o akcji promocyjnej Eski : http://media2.pl/media/114017-Radio-Eska-imprezuje-ze-sluchaczami-w-europejskich-stolicach.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...