Skocz do zawartości

Radio ESKA


alkoholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, michael112 napisał(a):

Nie wiem od jak dawna,
- Eska wprowadziła dodatkowy "centralny" stream internetowy podpisany jako "Eska Hity na Czasie". Najprawdopodobniej jest to centralny program pozbawiony wstawek lokalnych - coś podobnego jak kiedyś miało Radio Plus, a do dzisiaj ma np. RMF Maxx. (Niezależnie od tego, funkcjonują nadal strumienie wszystkich lokalnych odmian).

Centralny dosył pojawił się na daniach.

Coś podobnego ma ESKA ROCK ONLINE - gdzie np. w porze nocnej lecą zagraniczne kawałki, a na wersji zwykłej lecą polskie piosenki w ramach koncesyjnych umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego piosenka "Pokochaj Mnie" od Czadomana utrzymuje się na nocnej playliście Eski i nie dotyka jej wymiana goldów?

Naprawde jest wiele hitów granych kiedyś w Esce jak "Senior Loco", "Macarena", "Ruda Tańczy Jak Szalona", "Ona Tańczy Dla Mnie", "La Zumbera ", "Endless Summer" czy "Addicted".

Ja napisałem do Eski zapytanie dotyczące ewentualnych zmian w nocnej playliście.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2024 o 22:19, Mateusz2006 napisał(a):

Mógłby ktoś wyjaśnić dlaczego piosenka "Pokochaj Mnie" od Czadomana utrzymuje się na nocnej playliście Eski i nie dotyka jej wymiana goldów?

Naprawde jest wiele hitów granych kiedyś w Esce jak "Senior Loco", "Macarena", "Ruda Tańczy Jak Szalona", "Ona Tańczy Dla Mnie", "La Zumbera ", "Endless Summer" czy "Addicted".

Ja napisałem do Eski zapytanie dotyczące ewentualnych zmian w nocnej playliście.

 

 

Od kiedy piosenka Czadoman - Pokochaj mnie leci w radiu Eska  w nocnej playliście i w jakiej wersji ona leci bo są 2 wersje z tego co wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy szef anteny w Radiu Eska i Eska2

Cytat

Mateusz Golis dołączył do redakcji Radia Eska i Eska2. Będzie pełnił funkcję szefa anteny obu stacji. - To nowe stanowisko utworzone w ramach budowania strategii marki parasolowej - informuje Grupa ZPR Media.

Mateusz Golis z branżą radiową jest związany od 2012 r. Karierę zaczynał w Radiu ZET, gdzie był producentem programów muzycznych, koordynatorem anteny i sekretarzem anteny tej stacji. Od 2018 r. odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych.

Źródło i pełny artykuł -> Mateusz Golis ESKA ESKA2 Grupa ZPR Media (wirtualnemedia.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni się pozbyć rocka i popu typowego pod format Hot AC. Ja bym dał za to:
Destiny's Child - Lose My Breath (2004) i Bootylicious (2001)
Justin Bieber - What Do You Mean? (2015)
The Wanted - Glad You Came (2011)
Chris Brown - Yeah 3x (2010) i Run It! (2005)

50 Cent - In Da Club (2003)
Fat Joe feat. Ashanti & Ja Rule - What's Luv? (2002)
Avril Lavigne - Complicated (2002)
The Weeknd - Can't Feel My Face (2014)
Doja Cat - Paint The Town Red (2022)
Olivia Rodrigo - good 4 u (2021)
Justin Timberlake feat. Timbaland - SexyBack (2006)
Sugababes - Round Round (2002), Hole In The Head (2004) i Push The Button (2005)
Benny Blanco feat. Khalid & Halsey - eastside (2019)

Anne-Marie feat. Shania Twain - UNHEALTHY (2023)
B.o.B. feat. Hayley Williams z Paramore - Airplanes (2010)
Amerie - 1 Thing (2005)
Flo Rida feat. Sia - Wild Ones (2011)
Jay Sean feat. Lil Wayne - Down (2009)
Skillrex & Diplo aka Jack U feat. Justin Bieber - Where Are U Now? (2015)
Drake - One Dance (2016)
Eve - Who's That Girl i Let Me Blow Ya Mind (feat. Gwen Stefani) (oba z 2001 r.)
Snoop Dogg feat. Justin Timberlake & Charlie Wilson - Signs (2004)
Nicki Minaj - Super Bass (2011)
David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over (2009, za Cry For You)
Flo Rida feat. Ke$ha - Right Round (2009, za wersję Danzela)
itd.
Usunięcie rocka z playlisty i zostawienie tylko pop-rocka (jak Avril Lavigne czy Olivia Rodrigo) byłoby dobre dla Eski. A te wszystkie goldy pochodzą z Capitala. Szczególnie, że ostatnio na Esce nawet leci Let's Get Loud J.Lo.

Edytowane przez NippyToadster
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest nowy serwis, który przedstawia zbiór (prawie) wszystkich stereamów, podcastów z Grupy ZPR. Coś podobnego już było, mowa tu o Eska GO.

Brakuje MUZO.FM, Radia Plus czy Z Wami FM. Brakuje również stereamów lokalnych odmian radia Eska, Eska 2 czy VOX FM.

Edytowane przez Marek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moja szybka playlista Eski:
1. Komodo - September Rain (nie gra tego żadna główna stacja w Polsce, nawet VOX) (2024)
2. 50 Cent - In Da Club (2003)
3. Sabrina Carpenter - Espresso (2024)
4. Margaret - Tańcz głupia (2023)
5. Ed Sheeran feat. Khalid - Beautiful People (2018)
6. Jason Derulo - Want To Want Me (2015)
7. Bletka - BO12 (inaczej BOJA, 2024)
8. The Weeknd - Call Out My Name (2018)
9. Tiesto feat. Tate McRae - 10:35 (2023)
10. Modelki/Vlodarski - Chyba, że z tobą (2023)
11. M.I.A. - Paper Planes (2007)
12. sanah i Dawid Posiadło - ostatnia nadzieja (2022)
13. Perrie Edwards - Forget About Us (2024)
14. Cyril - Stumblin' In (2023)
15. Beyonce - JOLENE (2024, cover Dolly Parton)
16. Bruno Mars - That's What I Like (2017)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...