Jump to content
alkoholik

Radio ESKA

Recommended Posts

Też to zauważyłem, np. przy piosence Luisa Fonsiego i Demi Lovato ''Echame La Culpa''.

3 razy na godzinę to może i nie - akurat to błąd w Odsluchane.eu ;)
Co nie zmienia faktu, że powtarzalność piosenek jest zmorą tej stacji - bardzo wąska playlista..

Dobrze, że już dawno wyrosłem ze słuchania Eski :)

Edited by Szymon9904

Dzisiaj w roli prezenterki w Radiu Eska zadebiutowała Aleksandra Kot czyli prezenterka Eski TV i pogodynka w Nowej TV. Szczerze mówiąc mam nadzieje że to nie jest jej pojedyńczy epizod na tej antenie :)

W poniedziałek po 23 jest jakieś tajemnicze pasmo hip hopowe, prawie sam hip hop, nie kilka singli jak zawsze. Nie byłem świadkiem emitowania tego programu, ale z ciekawości sprawdzam premiery w radiach na odsluchane.eu i leciały między innymi ,,Jagodzianki" Malika Montany, ,,Rower" Chillwagonu, ,,Jeden Dzień" Young Multiego czy ,,Nemo" Young Igiego ale też Kaen czy Pięć Dwa. Dziwne że nigdzie o tym nie wspomnieli, w żadnych social mediach ani nic. Kilka piosenek które wymieniłem miały dopisek Explicit, czyli leciały bez cenzury.

Zauważyłem też jedną rzecz, że wczoraj Ronnie Ferrari -,,Ona by tak chciała" miało nieocenzurowane słowa blant, feta itp. Dzisiaj już te słowa słyszałem ocenzurowane. 

Edited by ciastek

Od dzisiaj Radio ESKA i stacje radiowe GR TIME emitują wspólny serwis informacyjny z powodu epidemii koronawirusa.

Streamy stacji od ZPR (Eska, Wawa, Vox FM, Eska Rock i kanały tematyczne) zostały odblokowane. Ponownie można sobie słuchać stacji na Winampie, czy innym odtwarzaczu. Ciekawe czy to koronawirusowy efekt, czy ktoś się wreszcie opamiętał, i stwierdził, że blokowanie po za własne EskaGO mijało się z celem. Zresztą jak ktoś sprytny, to i tak był w stanie posłuchać sobie tych stacji po za aplikacyjnym tworem od ZPR. 

Posted (edited)

A tymczasem ta stacja w Krakowie na 97,7 MHz zmieniła nazwę z >ESKA< w PS na JENSET.. ☺️☺️☺️

Edited by daniel103108

Posted (edited)
Z Grupą ZPR Media żegna się Leszek Kozioł, wiceprezes spółki Time oraz prezes Radia Eska i Porozumienia Radiowego Plus. Z firmą był związany przez prawie 20 lat.
Cytat
- Kończy się najdłuższy etap w mojej karierze zawodowej. Etap, w którym wraz ze wspaniałym Zespołem mogłem realizować pasję mojego życia - Radio. Wspólnie stworzyliśmy pod marką Eska największą sieć rozgłośni lokalnych w Polsce, rozwinęliśmy projekty radiowe: VOX FM, Wawa, Eska Rock i Radio Plus - podsumowuje Leszk Kozioł. - W najbliższym czasie zamierzam skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzę - zapowiada.

- Dziękuję bardzo Leszkowi Koziołowi za ćwierć wieku wspólnej pracy. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm, wiedzę i głęboką znajomość rynku radiowego i medialnego. Mam nadzieję, że będziemy współpracować nadal na innych zasadach, o czym obecnie rozmawiamy - dodaje Zbigniew Benbenek, właściciel Grupy ZPR i przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.

Grupa ZPR Media zapowiada, że w najbliższym czasie ogłosi, kto przejmie obowiązki Leszka Kozioła w spółkach, którymi zarządzał.

Źródło i cały artykuł tutaj -> https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/leszek-koziol-odchodzi-z-grupy-zpr-media

Edited by Vampi

W dniu 6.04.2020 o 04:31, Młody napisał:
Streamy stacji od ZPR (Eska, Wawa, Vox FM, Eska Rock i kanały tematyczne) zostały odblokowane. Ponownie można sobie słuchać stacji na Winampie, czy innym odtwarzaczu. Ciekawe czy to koronawirusowy efekt, czy ktoś się wreszcie opamiętał, i stwierdził, że blokowanie po za własne EskaGO mijało się z celem. Zresztą jak ktoś sprytny, to i tak był w stanie posłuchać sobie tych stacji po za aplikacyjnym tworem od ZPR. 

Haha, ja dlatego zacząłem słuchać RMF Maxx. Miałem ochotę na łupankę bez myślenia, a skoro Eski nie ma w aplikacjach to nie. :D

W Esce, od wczoraj panuje nowa ramówka. Na której wszystkie pasma są 3 godzinne:

Poranek Jankesa, Kamy i Rudego od 6-9, 2x Hity na Czasie 9-15, sieciowe Wrzuć na Luz 15-18, a imprESKA od 18 do... 21 (!) (Gorąca 20 została przeniesiona na piątki, gdzie kolejne notowania będą od 18 do 20). Tym samym w Radiu Eska, jeśli chodzi o dyżury moderatorskie dobrnęli do standardów które są w Meloradiu, gdzie w tym radiu też prezenterzy są na dniu, a wieczorem i w nocy granie playlisty przez kompa. (choć rozumiem że z powodu pandemii, i nadchodzącej 2 fali musieli skrócić bloki, by w tygodniu kończyć o 21, w piątki o 20, a w soboty o 18 [!]).

PS: Mimo skrócenia bloków "Eska Rap PL" nadal się ukazuje po 23.

Godzinę temu, Adam d napisał:

nadchodzącej 2 fali

Jakiej drugiej fali?

W dniu 1.09.2020 o 19:52, Adam d napisał:

W Esce, od wczoraj panuje nowa ramówka. Na której wszystkie pasma są 3 godzinne:

Poranek Jankesa, Kamy i Rudego od 6-9, 2x Hity na Czasie 9-15, sieciowe Wrzuć na Luz 15-18, a imprESKA od 18 do... 21 (!) (Gorąca 20 została przeniesiona na piątki, gdzie kolejne notowania będą od 18 do 20). Tym samym w Radiu Eska, jeśli chodzi o dyżury moderatorskie dobrnęli do standardów które są w Meloradiu, gdzie w tym radiu też prezenterzy są na dniu, a wieczorem i w nocy granie playlisty przez kompa. (choć rozumiem że z powodu pandemii, i nadchodzącej 2 fali musieli skrócić bloki, by w tygodniu kończyć o 21, w piątki o 20, a w soboty o 18 [!]).

PS: Mimo skrócenia bloków "Eska Rap PL" nadal się ukazuje po 23.

W ramach uzupełnienia - Magazyny reporterów ukazują się teraz wieczorem, po 21 razem z rozszerzonym "Eska Music News", a w ostatni poniedziałki po 23 pojawiła się nowa lista przebojów "Rap 20" z polskim Urban music. https://www.press.pl/tresc/63117,eska-wprowadza-zmiany-do-ramowki_-nowy-prowadzacy-_impreske_

https://www.eska.pl/rap20/

I w soboty nie kończą o 18. Jest normalna ImprESKA, która w ostatnią sobotę była nawet do 22 - najdłużej w całym tygodniu.

Hanczak powiedział na Instagramie że poprowadzi "Impreskę" a dotychczas będąca tam Kasia Węsierska (którą to bardzo lubię) będzie od 12:00.