Skocz do zawartości

Radio ESKA


alkoholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

W poniedziałek po 23 jest jakieś tajemnicze pasmo hip hopowe, prawie sam hip hop, nie kilka singli jak zawsze. Nie byłem świadkiem emitowania tego programu, ale z ciekawości sprawdzam premiery w radiach na odsluchane.eu i leciały między innymi ,,Jagodzianki" Malika Montany, ,,Rower" Chillwagonu, ,,Jeden Dzień" Young Multiego czy ,,Nemo" Young Igiego ale też Kaen czy Pięć Dwa. Dziwne że nigdzie o tym nie wspomnieli, w żadnych social mediach ani nic. Kilka piosenek które wymieniłem miały dopisek Explicit, czyli leciały bez cenzury.

 

Zauważyłem też jedną rzecz, że wczoraj Ronnie Ferrari -,,Ona by tak chciała" miało nieocenzurowane słowa blant, feta itp. Dzisiaj już te słowa słyszałem ocenzurowane. 

 

 

 

 

Edytowane przez ciastek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Streamy stacji od ZPR (Eska, Wawa, Vox FM, Eska Rock i kanały tematyczne) zostały odblokowane. Ponownie można sobie słuchać stacji na Winampie, czy innym odtwarzaczu. Ciekawe czy to koronawirusowy efekt, czy ktoś się wreszcie opamiętał, i stwierdził, że blokowanie po za własne EskaGO mijało się z celem. Zresztą jak ktoś sprytny, to i tak był w stanie posłuchać sobie tych stacji po za aplikacyjnym tworem od ZPR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z Grupą ZPR Media żegna się Leszek Kozioł, wiceprezes spółki Time oraz prezes Radia Eska i Porozumienia Radiowego Plus. Z firmą był związany przez prawie 20 lat.
Cytat
- Kończy się najdłuższy etap w mojej karierze zawodowej. Etap, w którym wraz ze wspaniałym Zespołem mogłem realizować pasję mojego życia - Radio. Wspólnie stworzyliśmy pod marką Eska największą sieć rozgłośni lokalnych w Polsce, rozwinęliśmy projekty radiowe: VOX FM, Wawa, Eska Rock i Radio Plus - podsumowuje Leszk Kozioł. - W najbliższym czasie zamierzam skupić się na rozwoju Radia Wielkopolska oraz innych projektach pozamedialnych, które prowadzę - zapowiada.
 
- Dziękuję bardzo Leszkowi Koziołowi za ćwierć wieku wspólnej pracy. Bardzo wysoko cenię jego profesjonalizm, wiedzę i głęboką znajomość rynku radiowego i medialnego. Mam nadzieję, że będziemy współpracować nadal na innych zasadach, o czym obecnie rozmawiamy - dodaje Zbigniew Benbenek, właściciel Grupy ZPR i przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.
 
Grupa ZPR Media zapowiada, że w najbliższym czasie ogłosi, kto przejmie obowiązki Leszka Kozioła w spółkach, którymi zarządzał.

 

Źródło i cały artykuł tutaj -> https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/leszek-koziol-odchodzi-z-grupy-zpr-media

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.04.2020 o 04:31, Młody napisał:
Streamy stacji od ZPR (Eska, Wawa, Vox FM, Eska Rock i kanały tematyczne) zostały odblokowane. Ponownie można sobie słuchać stacji na Winampie, czy innym odtwarzaczu. Ciekawe czy to koronawirusowy efekt, czy ktoś się wreszcie opamiętał, i stwierdził, że blokowanie po za własne EskaGO mijało się z celem. Zresztą jak ktoś sprytny, to i tak był w stanie posłuchać sobie tych stacji po za aplikacyjnym tworem od ZPR. 

Haha, ja dlatego zacząłem słuchać RMF Maxx. Miałem ochotę na łupankę bez myślenia, a skoro Eski nie ma w aplikacjach to nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W Esce, od wczoraj panuje nowa ramówka. Na której wszystkie pasma są 3 godzinne:

Poranek Jankesa, Kamy i Rudego od 6-9, 2x Hity na Czasie 9-15, sieciowe Wrzuć na Luz 15-18, a imprESKA od 18 do... 21 (!) (Gorąca 20 została przeniesiona na piątki, gdzie kolejne notowania będą od 18 do 20). Tym samym w Radiu Eska, jeśli chodzi o dyżury moderatorskie dobrnęli do standardów które są w Meloradiu, gdzie w tym radiu też prezenterzy są na dniu, a wieczorem i w nocy granie playlisty przez kompa. (choć rozumiem że z powodu pandemii, i nadchodzącej 2 fali musieli skrócić bloki, by w tygodniu kończyć o 21, w piątki o 20, a w soboty o 18 [!]).

 

PS: Mimo skrócenia bloków "Eska Rap PL" nadal się ukazuje po 23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.09.2020 o 19:52, Adam d napisał:

W Esce, od wczoraj panuje nowa ramówka. Na której wszystkie pasma są 3 godzinne:

Poranek Jankesa, Kamy i Rudego od 6-9, 2x Hity na Czasie 9-15, sieciowe Wrzuć na Luz 15-18, a imprESKA od 18 do... 21 (!) (Gorąca 20 została przeniesiona na piątki, gdzie kolejne notowania będą od 18 do 20). Tym samym w Radiu Eska, jeśli chodzi o dyżury moderatorskie dobrnęli do standardów które są w Meloradiu, gdzie w tym radiu też prezenterzy są na dniu, a wieczorem i w nocy granie playlisty przez kompa. (choć rozumiem że z powodu pandemii, i nadchodzącej 2 fali musieli skrócić bloki, by w tygodniu kończyć o 21, w piątki o 20, a w soboty o 18 [!]).

 

PS: Mimo skrócenia bloków "Eska Rap PL" nadal się ukazuje po 23.

W ramach uzupełnienia - Magazyny reporterów ukazują się teraz wieczorem, po 21 razem z rozszerzonym "Eska Music News", a w ostatni poniedziałki po 23 pojawiła się nowa lista przebojów "Rap 20" z polskim Urban music. https://www.press.pl/tresc/63117,eska-wprowadza-zmiany-do-ramowki_-nowy-prowadzacy-_impreske_

https://www.eska.pl/rap20/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzie mogę sprawdzić, jaki utwór jest teraz grany w Esce i jakie będą za chwilę zagrane? Ci chorzy webmasterzy znowu poprzestrajali i zrobili tak fatalny odtwarzacz, w którym nie można sprawdzić informacji o emitowanych utworach. Dawny odtwarzacz EskaGo był lepszy. Pisałem do nich ale zero odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainstalować aplikację EskaGO na smartfona ;) Tam bez problemu masz podgląd do tego, co obecnie leci w Esce, Esce Rock itd.:

h8alj24acji0_t.jpg

A jeśli chodzi o następny utwór to stacje od ZPR Media nigdy nie dawały dostępu do takiej informacji.

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sierpnia na Androidzie pojawiła się spora aktualizacja tej aplikacji, która właśnie dodała m.in. możliwość zobaczenia kilku piosenek wstecz ("Było Przed Chwilą"). Dodali w niej też 4 radia internetowe ("Do Pracy", "Gorąca 20", "Impreska", "Rap PL") oraz zakładkę Podcasty.

73ea6d7f79d8c7a3c151cb3cf96f4d33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o ramówkę Radia ESKA na ten tydzień. Według strony Eski wygląda następująco:

Poniedziałek-Czwartek (od 6:00) Obudź się na Jankesa - Jankes, Kama, Rudy
Poniedziałek-Czwartek (od 9:00) Hity na czasie - Kasia Węsierska, Michu Sobkowski, Mikołaj Kujawiński
Poniedziałek-Środa (od 15:00) Wrzuć na luz
Poniedziałek-Środa (od 18:00) ImprESKA - Michał Hanczak
Piątek (od 18:00) Świąteczna GORĄCA 20 - Michu Sobkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester z Radiem ESKA 2020/2021. Przywitaj Nowy Rok z największymi hitami!

Cytat

Sylwester 2020/2021 z Radiem ESKA to rozwiązanie idealne dla wszystkich osób, którzy chcą przywitać Nowy Rok w rytm największych hitów, doskonale znanych wszystkim nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Chyba każdy zgodzi się z tym, że podstawą udanej imprezy sylwestrowej jest właśnie muzyka. Czy to domówka, czy też impreza na sali - nieistotne. Zapewne wielokrotnie byliście świadkami sytuacji, gdy ktoś wyrażał swoje niezadowolenie z powodu wybranych przez gospodarza numerów. Trzeba pamiętać, że tego dnia liczy się przede wszystkim dobra zabawa, a w Radiu ESKA każdy znajdzie coś dla siebie! Poza największymi z największych hitów, które rozgrzewają najpopularniejsze światowe parkiety i z pewnością przywodzą wam na myśl wiele wspaniałych wspomnień, zapewniamy zero reklam oraz zero gadania. Tego nie można przegapić!

Sylwester w Radiu ESKA zapowiada się naprawdę gorąco! Najpierw, nasi słuchacze usłyszą na antenie sto największych hitów ostatniego roku, które sami wybrali w głosowaniu GORĄCA 100. Jeśli jeszcze nie głosowaliście, możecie to zrobić TUTAJ. Następnie, zabawa rozkręci się na całego! Od godziny 20:00, w Radiu ESKA będzie można posłuchać prawdziwie wielkich hitów, które wszyscy znają i kochają. Nie zepsujcie swoich imprez, włączcie Radio ESKA!

Źródło i pełny artykuł -> https://www.eska.pl/news/sylwester-z-radiem-eska-2020-2021-przywitaj-nowy-rok-z-najwiekszymi-hitami-aa-3EGR-tbQn-apj9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 10.10.2020 o 12:48, AWAdWz napisał:

Gdzie mogę sprawdzić, jaki utwór jest teraz grany w Esce i jakie będą za chwilę zagrane? Ci chorzy webmasterzy znowu poprzestrajali i zrobili tak fatalny odtwarzacz, w którym nie można sprawdzić informacji o emitowanych utworach. Dawny odtwarzacz EskaGo był lepszy. Pisałem do nich ale zero odpowiedzi.

Myślę że na stronie http://www.odsluchane.eu spokojnie można znaleźć potrzebne informacje w tym zakresie. Mnie najbardziej cieszy że Radio Eska wyciągnęło wnioski ze zlikwidowanej właśnie EskaGO które to mogłoby lepiej funkcjonować gdyby tylko ktoś nie wpadł na pomysł tokenowania streamów z czego potem się okrakiem wycofano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tymczasem Radio Eska podobnie jak konkurencyjne Radio Złote Przeboje zmieniło swoją oprawę muzyczną: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/radio-eska-dzingle-nowe-posluchaj-nowa-opra-muzyczna-autor

Jest w porządku choć mnie a także piszących komentarze pod tym newsem na Facebooku zastanawia co innego a mianowicie czemu jingle rozgłośnie radiowe nagrywają w USA a nie w Polsce? Chyba tylko po to by poszpanować informacją w portalach medialnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radio Eska w weekendy bez serwisów z kraju i ze świata. "Skupiamy się na treściach lokalnych"

Cytat

Po wakacjach na antenie Radia Eska nie słychać w soboty i niedziele serwisów informacyjnych z kraju i ze świata. W weekend stacja stawia na lokalne serwisy "Miasto na czasie".

Serwisy z wiadomościami ogólnopolskimi i ze świata pojawiają się na antenie Radia ESKA co godzinę od poniedziałku do piątku pomiędzy godz. 6 a 17. W weekendy też je nadawano, ale po wakacyjnej przerwie stacja z nich zrezygnowała. W ramówce utrzymano jednak w te dni serwisy "Miasto na czasie".

- W soboty i niedziele skupiamy się na treściach lokalnych - mówi portalowi wirtualnemedia_pl Paweł Szaniawski, wiceprezes Radia ESKA. Przypomina, że Radio ESKA tworzy sieć 41 lokalnych stacji radiowych. - Uznaliśmy, że w te dni słuchacze łakną przede wszystkim użytecznego przewodnika po weekendzie w swoim mieście. Jednak, gdy zdarzy się coś naprawdę istotnego w zakresie wydarzeń ogólnopolskich czy z zagranicy, prezenterzy poinformują o tym niezwłocznie. Cały czas trzymamy rękę na pulsie - zapewnia Szaniawski.

Jak już wcześniej informowaliśmy, Radio ESKA od 6 września br. ma zmienioną oprawę muzyczną. Nowe dżingle nagrywano w studiu amerykańskiej firmy ReelWorld. Można w nich usłyszeć głos Kasi Góras oraz Bartka Królika. Zmienioną oprawę mają także serwisy Radia ESKA.

Źródło -> https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/radio-eska-weekendy-bez-serwisow-z-kraju-i-ze-swiata-skupiamy-sie-na-tresciach-lokalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...