Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam w CP TV (60 zł, zostało 15 msc umowy) oraz internet (70 zł, zostało 17 msc umowy). Ostatnio przeniosłem dwa numery z Orange do Plusa, naliczyli mi tam jakieś rabaty w ramach SmartDom i za telefony wyszło (bez samego telefonu, który wziąłem na raty) wyszło ok. 70 zł. Czy da się to jakoś renegocjować? Kiedy mógłbym uderzyć do CP z pytaniem o nową ofertę? Wziąłbym wtedy może Multiroom...

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek80 - odpowiedzi na wszystkie Twoje 3 pytania, są takie jakie chciałbyś usłyszeć ;) Dodam, że w umowach minimum 24 miesięcznych cp go jest w cenie, w umowach krótszych jest +5 zł.

 

Ja chciałbym wrócić do tej bardzo ciekawej kwestii :shock:

@czytnik napisał:
 

Cytat

Niesamowite.

Dziś telefon z DUK i oferta najpierw zaproponowali 15/3.

Po rozmowie z przełożonym miła pani zaproponowała 12/3...

Niesamowite to to że ostatnia umowa też była 12/3

 

Czy to jakiś incydent, pomyłka? Czy CP wraca do starych zasad? :shock:
Może ktoś potwierdzi, bądź wyjaśni tą nowinę, o której napisał kolega czytnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz dawniej była taka "pomyłka", jakiś "błąd w systemie" Cyfrowego Polsatu, który sprawił, że można było wziąć drugą umowę typu 12/3 z rzędu.

No i ja swego czasu wówczas padłem "ofiarą" tego całego ich "błędu w systemie". :wacko:

Oczywiście dostałem wtedy drugą umowę 12/3 z rzędu, ale... Nie dość, że w samej umowie, którą potem otrzymałem, miałem co innego niż to, co uprzednio wynegocjowane z konsultantem, m.in. całkowity brak darmowych miesięcy (sic!) :shock:, to jeszcze w toku negocjacji z konsultantem utraciłem wówczas usługę Multioom z jednym dekoderem dodatkowym za 0 zł, którą miałem od początku mojej umowy z Cyfrowym Polsatem, a także potem parokrotnie dłużej podczas kolejnych, przedłużeń umowy. Konsultant wówczas stwierdził, że nie da rady już dać usługi Multiroom bezpłatnie. Podejrzewam, że to było też właśnie pokłosie tej całej ich "pomyłki". :roll: Może gdybym wówczas się nie "połasił" i wziął jednak umowę 15/3 to przypuszczam, że usługę Multiroom miałbym gratis do dziś... :roll: Nie wiem, chyba że może się mylę... No i na dodatek musiałem potem wydzwaniać na infolinię i zgłaszać reklamację odnośnie błędów w zawartej umowie, bo miały być trzy miesiące za 0 zł, a w umowie, którą dostałem, miałem wówczas, że wszystkie 12 miesięcy płatne.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti Dokładnie pamiętam Twoją historię szczegółowo opisywaną przez Ciebie ?? ;)

Też tak twierdzę, że więcej poniosłeś strat niż zysków z owej "pomyłki" CP. Multiroom miałeś gratis i najgorsze, że to bezpowrotnie straciłeś, też z lekka bym się zdenerwował w takiej sytuacji ?
Tym bardziej, że multiroomy, nigdy mogą już nie być za 0zł. No ale cóż, czasu nie cofniesz i trzeba "polować" na inne gratisy ;)

To by była ciekawa sytuacja, aż nie chce się wierzyć, że być może kolegę czytnik, spotkał ten sam motyw co Ciebie, hmm :D
Może to się wyjaśni niedługo :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOMI2

Obawiam się, że ta sytuacja, którą opisał tutaj @czytnik, może być właśnie taką "powtórką z rozrywki"... :roll:

Od tamtej "mojej historii" minęło już sporo czasu, jednak ja do tej pory bardzo tego żałuję, że wówczas na coś takiego "poszedłem". :wacko:

Tutaj na forum też nikt wówczas o tym nie ostrzegał, nie pisał, że to jednak jest jakaś "pomyłka", "błąd" po stronie Cyfrowego Polsatu i jakie mogą być tego skutki dla abonenta. :(

Z "wypiekami na twarzy" połasiłem się wtedy na drugą umowę 12/3 z rzędu i zostałem tym samym zrobiony przez Cyfrowy Polsat "na szaro" z tym Multiroom'em... :/

Niby ten "piątak" dodatkowo miesięcznie to nie dużo, ale jednak... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2020 o 21:45, maks27 napisał:

 

Wypowiedzenie oczywiście można przez ICOK załatwić ?

Jaką treść wypowiedzenia napisać jesli okres podstawowy umowy upływa 16listopada 2020. I czy już można je złożyć w icok? 

Obecnie mam Familiny max HD+CinemaxHD+sport HD+film HD za 60zl 

Co można ugrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, maks27 napisał:

W dniu, w którym @czytnik  przedłużał umowę, ja również dzwoniłem do DUK i konsultant mi powiedział że nie może się zalogować do systemu i prosił o telefon później. 

 

@maks27 - bardzo przybliżyłeś nam "dochodzenie", o co chodzi z dwoma pod rząd umowami 12/3, bądź umową 15/3 ;)

Fajnie, że się odezwałeś z takim przypadkiem, to mocno rozjaśnia sprawę i wszystko wskazuje jednak na błąd systemów w tym dniu.
No niestety, za kolorowo jednak być nie może ? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojej umowy ,po rozmowie z panią konsultant , dostałem maila z warunkami aneksu i dokładnie go sprawdziłem.

Pakiet premium max z dwoma dekoderami płacę 105 zł za miesiąc w tym vod na trzy miesiące gratis jak ròwnież abonament gratis przez trzy miesiące , vod muszę wyłączyć aby nie płacić 115.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, an10ka napisał:

Co można wynegocjować mając pakiet Familijny HD i płacąc 49zł za ten pakiet.

A dekoder SAGEMCOM prosi9 się o wymianę (najlepiej EVO).

Za Familijny HD to się płaci 40 zł. Natomiast w umowie 24/3 tylko 20 zł, a z wymianą na Evoboxa Lite bez miesięcy darmowych.

W tej promocyjnej ofercie jest dostępny tylko Lite z aktywacją 29 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik Nikt nie mówi, że tego nie dostałeś, tylko uświadomiliśmy sobie, że Twoja druga z rzędu umowa 12/3 była dziełem przypadku ;) Bowiem tego dnia były problemy z systemem i dzień później już takiej umowy byś nie dostał ;)  Także miałeś niezłego farta, jeśli inne niespodzianki Ci nie wyniknęły :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, stan69 napisał:

Za Familijny HD to się płaci 40 zł. Natomiast w umowie 24/3 tylko 20 zł, a z wymianą na Evoboxa Lite bez miesięcy darmowych.

W tej promocyjnej ofercie jest dostępny tylko Lite z aktywacją 29 zł.

Czy dobrze zrozumiałem?

Jeżeli przedłużę umowę na 24m-ce to zamiast 49zł będę płacił 20zł + aktywacja za Evobox Lite 29zł.

Te 3 darmowe miesiące to bez wymiany dekodera oczywiście :)

 

ps. Sam byłem zdziwiony jak zobaczyłem rachunek za Familijny HD 49zł. Ale taką umowę kilka lat temu podpisał znajomy. Umowa już jest na czas nieokreślony i chcę znajomemu pomóc w podpisaniu nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa na Rodzinny HD + Pakiet HBO za 40 zl. Jako przedłużenie podpisałem na 24 i dostałem przez 9 miesięcy Familijny Max HD+ HBO i On the go za 40 zl a po 9 miesiącach za 60 zl. Czy można zmienić ta umowę na lepsza i zamiast FAmilijny Max dostać Premium. Wiem że to będzie drożej tylko nie wiem czy mi dadzą też dobrą oferte jak rozwiąże tą (mam jeszcze tydzień czasu na rozwiązanie tej nowej). Na infolinii mówią że nie wiedzą jaką oferte mogę dostać a boję się iż jak rozwiąże tą to dadzą mi jakąś beznadziejną. Jak to wygląda przy takich ruchach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał:

Ekstraklasa za 10 zł jest dla tych co mają w umowie PSP lub Eleveny.Jest także za 10 zl w pakiecie Premium Max Plus.

 

Dzwoniłem do COK. Zaśpiewali mi 30 zł (!). Ja pindole... ja się nie dziwię, że ludziska uciekają z CP. Płacę im teraz 90 zł. Jak dobrze pokombinować to to co chcę, mogę mieć w C+ w porównywalnej (lub niższej) cenie. Do końca mam jeszcze 7 miesięcy ale... już wysłałem wypowiedzenie. Albo w CP coś się zmieni albo by, by... 

Edytowane przez Asper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 11:34, maks27 napisał:

@Pawel.  Jak miałem w ICOK komunikat o przekazaniu do realizacji to zadzwoniłem do DUK i przedłużyłem umowę. Tylko konsul sprawdził w systemie.

 

 

Umowa na 29 miesięcy i Rodzinny za 20 zł to jedyne propozycje na dzień dzisiejszy jakie ma dla mnie CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...