Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Proszę o pomoc ludzi bardziej obeznanych w temacie.
Mam TV od Cyfrowego Polsatu (Familijny Max HD, Sport HD, pakiet VOD, Cinamax HD, Film HD).
Umowa przeszła na czas nieokreślony ze 2 lata temu.
Mam dekoder miniHD2000. Płacę 34,95zł.

No i teraz : potrzebuję wymienić dekoder + dobrać MR.
Pakiet wystarczy Familijny Max HD. Nie potrzebuję pakietów sportowych i filmowych.

Co mogę "wyciągnąć" w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne zjedziesz do max 1 miesiąc za 0 zł. Dekoder główny aktywacja za niego będzie. Jaka kwota, tego nie wiem, gdyż nie napisałeś na jaki dekoder chcesz wymienić obecny. Za dodatkowy aktywacja przy tej kwocie, którą obecnie masz, to będzie 29 zł + 10 zł miesięcznie. 

Niech ktoś poprawi, jeśli się mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ARTIPAPK napisał:

To zapewne zjedziesz do max 1 miesiąc za 0 zł. Dekoder główny aktywacja za niego będzie. Jaka kwota, tego nie wiem, gdyż nie napisałeś na jaki dekoder chcesz wymienić obecny. Za dodatkowy aktywacja przy tej kwocie, którą obecnie masz, to będzie 29 zł + 10 zł miesięcznie. 

Niech ktoś poprawi, jeśli się mylę. 

Evobox HD raczej (nie potrzebuję dysku)

Czyli lepiej będzie uciekać do Canal+, chyba wyjdzie taniej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, takumisan napisał:

Dzień dobry :)

Proszę o pomoc ludzi bardziej obeznanych w temacie.
Mam TV od Cyfrowego Polsatu (Familijny Max HD, Sport HD, pakiet VOD, Cinamax HD, Film HD).
Umowa przeszła na czas nieokreślony ze 2 lata temu.
Mam dekoder miniHD2000. Płacę 34,95zł.

No i teraz : potrzebuję wymienić dekoder + dobrać MR.
Pakiet wystarczy Familijny Max HD. Nie potrzebuję pakietów sportowych i filmowych.

Co mogę "wyciągnąć" w takiej sytuacji?

Umowa na 24 miesiące bez darmowych,  Familijny Max HD 30 zł plus multiroom 10 zł. Umowa 15/1 lub 24/3 w cenie 50 zł miesięcznie plus multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

proszę o pomoc w wyborze najlepszej dostępnej opcji: mam Familijny Max HD, Sport HD, pakiet HBO Pakiet PSP, Cinamax HD, Film HD, Pakiet eleven i multiroom. Umowa kończy się za 6 m-cy.

Wypowiedzenie dzisiaj złożone przez ICOK.

Dekoder główny PVR HD 7000 +  HD 3000  multiroom.

Płacę 115 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące jak wspomniałem kończy się 02.10.2020.

Chcę wymienić dekodery główny na EVOBOX PVR i jak się da to dodatkowy też na evo lite oraz "wyciągnąć" najkorzystniejszą ofertę z darmowymi miesiącami i  może jakimś rabatem. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze. Jeśli powtarzam post serdecznie przepraszam. Mam pytanie i prośbę o radę i wyjaśnienie. Posiadam umowę w chwili obecnej na czas nieokreslony-pakiet familijny zrabatowany jako 3 usługa do 1 zł w dawnym smart dom. Na jakich warunkach i czy jest to w ogóle możliwe aby do obecnej umowy dobrać opcję MR???  Z góry dziękuję za odpowiedź i zrozumienie dla nowicjusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amarok4 Fam.Max 50 zł. w umowach 12/3, 15/1, 24/6

                    Fam.Max 30 zł w umowie 24/3

                    Pozostałe składy pakietów, obojętnie który to 60 zł. w umowach 12/3, 15/1 i 24/6, a w cenie 50 zł. to na 24/3.

 

 

 

@gemello@wp.pl dobranie MR wiąże się z przedłużeniem umowy, napisz w wątku SmartDom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2020 o 08:29, stan69 napisał:
[mention=7498]amarok4[/mention]

                    Pozostałe składy pakietów, obojętnie który to 60 zł. w umowach 12/3, 15/1 i 24/6, a w cenie 50 zł. to na 24/3.

 

Niezależnie czy wybiorę Familijny Max tylko z opcja film czy z innymi to 50-60zł?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam: Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO + Evobox za 90 zł miesięcznie.

Zbliżam się do 6 miesięcy przed końcem umowy, Oczywiście wyśle wypowiedzenie.

Czy mogę coś ugrać? Jakiś dodatek do tego co mam lub to co mam ale w niższej cenie?

Za ile mogę dostać ekstraklasę przy przedłużaniu umowy i pakietem j.w.? Czy 10 zł jest realne?

Jakie umowy teraz wchodzą w grę?

 

Pozdr

 

Edytowane przez Koprywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, amarok4 napisał:

 

Niezależnie czy wybiorę Familijny Max tylko z opcja film czy z innymi to 50-60zł?

Obojętnie co dobierzesz do Fam.Max, czy to Film czy Sport, czy oba pakiety to płacisz 60 zł., a Cinemaxy dodają w cenie.

Więc, Fam.Max + Film + Cinemax = 60 zł

          Fam.Max + Sport + Cinemax =60 zl

          Fam.Max + Film + Sport + Cinemax 60 zł.

 

@Koprywa taniej nie będzie, to cena standardowa, anulują Ci 5-6 mies.starej umowy. Możesz teraz wziąć roczną umowę.

Ekstraklasa 20 zł. ale jak dobierzesz Eleveny lub PSP (tu umowa dwuletnia) to Ekstraklasa 10 zł i ten pakiet dobrany też 10.

W miesiącach darmowych chętnie dadzą VOD-y, może Rozrywkę z 1mies.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, makami20 napisał:

A można brać ekstraklasę zamiast PSP przy tej samej kwocie?

Ekstraklasa za 10 zł jest w pakiecie Premium Max Plus ( z rozrywką ), w mniejszym pakiecie ale z Elevenami lub z PSP.

 

@amarok4 za 90 zł z OTG w umowie 24/6. Możesz wziąć te pakiety za 60 zł., a HBO z HBO GO na wł/wył w ICOK-u za 25 zł ( 1-szy mies.darmowy) włączając sobie kiedy potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, stan69 napisał:

Ekstraklasa za 10 zł jest w pakiecie Premium Max Plus ( z rozrywką ), w mniejszym pakiecie ale z Elevenami lub z PSP.

 

@amarok4 za 90 zł z OTG w umowie 24/6. Możesz wziąć te pakiety za 60 zł., a HBO z HBO GO na wł/wył w ICOK-u za 25 zł ( 1-szy mies.darmowy) włączając sobie kiedy potrzebujesz.

Właśnie ja mam familijny Max,cinemax,eleven,PSP, 1multiroom i płace za to 85zl. Chciałbym wywalić PSP i za to wrzucić Ekstraklasę przy czym płacić tyle samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

@makami20 dobrze się składa, że możesz zamienić.Eleveny zostawić i cena bez zmian, ale jest warunek - przedłużenie umowy.

Na jaką umowę mogę liczyć. 24/6?. Nie wiem jak z LM po sezonie więc boje się że.podpisze na 2 lata a za rok skończy się LM a płacić będę musiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pakiet Rodzinny HD za 5zł i Evobox 0zł w umowie 24/3. Umowy leci dopiero piąty miesiąc i tu mam pytanie : Czy mogę podnieść pakiet na Familijny HD za 20 zł + evobox 0 zł czy ta cena jest możliwa jeśli mam tak daleko do jej końca? Oczywiście zdaje sobie sprawę że będę musiał przedłużyć umowę o kolejne 24 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Konfidell napisał:

A potem zmienisz na Premium?skąd to znam.... to po co brałeś rodzinny?Nie Możesz bo promocyjne umowy są gdy zrywają umowe

Brałem rodzinny ponieważ chciałem jak najniższy pakiet żeby nie stracić evobox za 0zl  mam jeszcze Canal+ z którego chciałbym zrezygnować i zostać przy samym CP. No nic poczekam na 6m przed końcem wtedy zmienię. 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...