Jump to content

Koprywa

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About Koprywa

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. Koprywa

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Oki dzięki... Pytałem o 24 i 15 ale te 12 wydaje mi się zbyt piękne ale skoro dają to grzech nie brać... Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 2. Koprywa

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam ponownie... Jestem na finiszu rozmów o przedłużeniu umowy i chciałbym Was dopytać czy dobrze myślę, by nie powiedzieć kombinuję... Propozycja umowy na 12 miesięcy w tym pierwsze 3 bez opłat. Potem 90 zł. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? Czy dobrze myślę, że: 3 miesiące bez opłat, kolejne 3 płacę 90 zł i... 6 miesięcy przed końcem składam wypowiedzenie i podpisuję nową umowę. Tylko, że to jest zbyt piękne by było prawdziwe... średnia opłat za pierwszych 6 miesięcy wyjdzie 45 zł... Podsumowując pytanie moje brzmi... przy umowie na 12 miesięcy kiedy, na ile miesięcy przed końcem mogę złożyć "skutecznie" wypowiedzenie???
 3. Koprywa

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon i propozycja. Anulowanie 6 miesięcy do końca umowy. Wszystkie pakiety bez zmian. Nowa umowa na 24 miesiące. Pierwsze 6 miesięcy gratis. Potem 89,99 (czyli jak dotychczas). Zdaje się, że jeszcze dodatkowy rabat 10 zł za internet w Netii. Czy to dobra oferta? Czy coś można jeszcze ugrać?Jakiś bonusik np. w postaci dodatkowego sportu? Jak jest w przypadku krótszych umów? Czy wypowiedzenie można składać również na 6 miesięcy przed końcem? Czyli np. umowa na 15 miesięcy to znaczy 3 miesiące gratis, 6 miesięcy płacę i 6 miesięcy ewentualne do anulowania przy nowej umowie??? Czy tak to działa?
 4. Koprywa

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, Mam EVOBOX PVR + Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go. Umowa na 24 miesiące (pierwsze 6 miesięcy 0 zł). Płacę 89,99 zł. Czyli średnio to około 67 zł miesięcznie i to mi pasuje. Umowa kończy mi się we wrześniu 2019. To co mam mi pasuje i nie specjalnie chce coś tu zmieniać ale ni jak nie mogę się rozeznać w tym co teraz jest na stronie CP. O co chodzi w tych pakietach? Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? O co mogę powalczyć? Będę wdzięczny za wszelkie porady i propozycje... Pozdrawiam
×