Jump to content

Koprywa

Users
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About Koprywa

 • Rank
  Amator

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. Oki dzięki... Pytałem o 24 i 15 ale te 12 wydaje mi się zbyt piękne ale skoro dają to grzech nie brać... Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
 2. Witam ponownie... Jestem na finiszu rozmów o przedłużeniu umowy i chciałbym Was dopytać czy dobrze myślę, by nie powiedzieć kombinuję... Propozycja umowy na 12 miesięcy w tym pierwsze 3 bez opłat. Potem 90 zł. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? Czy dobrze myślę, że: 3 miesiące bez opłat, kolejne 3 płacę 90 zł i... 6 miesięcy przed końcem składam wypowiedzenie i podpisuję nową umowę. Tylko, że to jest zbyt piękne by było prawdziwe... średnia opłat za pierwszych 6 miesięcy wyjdzie 45 zł... Podsumowując pytanie moje brzmi... przy umowie na 12 miesięcy kiedy, na ile miesięcy przed końcem mogę złożyć "skutecznie" wypowiedzenie???
 3. Złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon i propozycja. Anulowanie 6 miesięcy do końca umowy. Wszystkie pakiety bez zmian. Nowa umowa na 24 miesiące. Pierwsze 6 miesięcy gratis. Potem 89,99 (czyli jak dotychczas). Zdaje się, że jeszcze dodatkowy rabat 10 zł za internet w Netii. Czy to dobra oferta? Czy coś można jeszcze ugrać?Jakiś bonusik np. w postaci dodatkowego sportu? Jak jest w przypadku krótszych umów? Czy wypowiedzenie można składać również na 6 miesięcy przed końcem? Czyli np. umowa na 15 miesięcy to znaczy 3 miesiące gratis, 6 miesięcy płacę i 6 miesięcy ewentualne do anulowania przy nowej umowie??? Czy tak to działa?
 4. Witam, Mam EVOBOX PVR + Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go. Umowa na 24 miesiące (pierwsze 6 miesięcy 0 zł). Płacę 89,99 zł. Czyli średnio to około 67 zł miesięcznie i to mi pasuje. Umowa kończy mi się we wrześniu 2019. To co mam mi pasuje i nie specjalnie chce coś tu zmieniać ale ni jak nie mogę się rozeznać w tym co teraz jest na stronie CP. O co chodzi w tych pakietach? Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? O co mogę powalczyć? Będę wdzięczny za wszelkie porady i propozycje... Pozdrawiam
×
×
 • Create New...